Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozbity sloik

ciapaty w pociagu-wkurwienie rozsiane

Polecane posty

Gość parela
nie, nie jestem wredota. Ale taka prawda. W UK landlordowie maja w dupie to jak wyglada stan wynajmowanego przez nich mieszkania. Nie interesuje ich wylazacy grzyb, zacieki, cieknace krany i inne rzeczy za ktore sa odpowiedzialni. Nie wiem z czego to wynika, ale taka prawda. Jak jej sie nie podoba to ona powinna sie wyprowadzic. Piszcie sobie co chcecie taka jest zasada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry blossom girl24
Kobieta sukcesu, czesc! I dzieki. Ale imprezy nie zrobie, bo mamy zakaz. landlord wprowadzil takie zasady, ze nie palimy ani nie pijemy w domu, nie halasujemy po 21-wszej i nie robimy glosnych imprez. Mieszkanko jest w ladnym, nowoczesnym bloku, gdzie za sciana mamy sasiadow. Ja czasami w ciagu dnia jak jestem w domu (ciapaki tez sa i sie np ucza w swoim pokoju) to zlosliwie wlaczam muzyke na cala pare, ale nigdy mi sie nie poskarzyli na to jeszcze. landlord tez ani razu nic nie wspomnial, wiec im chyba to nie przeszkadza. Parela ma racje w tym, ze landlorda nie interesuje stan mieszkania. Najwyrazniej potraci nam potem z depozytu i tyle. ja i tak dbam o to mieszkanie bo gdybym nie dbala i gdyby caly czas byl syf w kuchni czy lazience to chyba nigdy bym tam progu nie przestapila. Przeciez to az sie zygac chce. Nie bede sie kapac w wannie, gdzie pelno czarnych meskich klakow jest. Oni sa strasznie owlosieni na cialsku. :o Kibel tez jest az pomaranczowy, a zanim sie tu wprowadzili to zawsze mylam domestosem, byl bialy, blyszczal sie jak nowy. To samo z wanna. :( Nie chce sie stad wyprowadzac. Bo mam stad bliziutko na uczelnie, wszedzie sklepy, wszedzie blisko, jestem zapisana na tutejsza silownie, jestem na kontrakcie i tez mam tutaj blisko. Mieszkanko mi odpowiada, dobrze mi tu. Tak w sumie to planowalam sie wyprowadzic stad w przyszlym roku, pod koniec 2012-go. Bo skoncze studia wlasnie wtedy i byloby mi bardzo na reke. Nie wiem jak dlugo tutaj wytrzymam. Co mam zrobic zeby to oni sie wyniesli wczesniej?? Juz myslalam o takich strasznych metodach, np gdy bede miala okres to zeby zostawiac brudny kibel lub brudna wanne od krwi. Wiem, ze to wstretne ale oni robia gorsze rzeczy. Kibel osrany, za kiblem nasikane, podloga jakas zolta, smierdzi i az sie klei. :( Ja nie wiem co oni tam robia. A do tego to muzulmanie, na koblu stale stoi jakis dzbanek z woda, woda potem jest rozlana po podlodze. Szok! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhamber
W kwestii dyskryminacji w UK można przyjąć, że kto pierwszy zgłosi do odpowiednich komórek ten wygrywa (vide temat tej laski co to niby ciapolom głosiła w wejsciu do metra i ciapole zgłosili to na policję). Zawsze możesz podać ich o próbę gwałtu, molestowanie lub coś w tym stylu :) Albo rozegrać to odpowiednio z landlordem w tej kwestii. Tyle, że na to trzeba mieć jaja i stalowe nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhamber
groziła, a nie głosiła. Sorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masayuki Yammamottooooooo
ale odnosnie tej laski z metra to przeciez ona zadzwonila i zglosila a oni potem powiedzieli policji, ze ona byla z kilkoma facetami i oni ich zaatakowali po czym ucielki. I to ona ma problemy a nie oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhamber
A mówią, że myślenie nie boli... Chodzi o to, że gdyby lokatorka zgłosiła na policję próbę gwałtu czy molestowanie to policja by jej uwierzyła, nawet gdyby ciapole mówili, że kłamie. Po prostu policja wierzy z zasady zgłaszającym. Dodatkowo landlord chcąc nie mieć kłopotów od razu by ich eksmitował. No ale jak pisałem. Na to trzeba mieć mocną psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masayuki Yammamottooooooo
tak ona by zglosila molestowanie a oni potem w ramach malej zemsty naprawde zlapaliby ja w ciemnej uliczce i zrobili to co zglosila. No faktycznie trzeba nie myslec zeby wpasc na tak poroniony pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeg
Pracuję w Norwegii z ciapatymi .. Afgany, Hindusy, Araby, Somalijczycy itp. Mam dość, żyć mi się nie chce i tęsknię coraz bardziej za Polską gdzie nie widać tyle tego cholerstwa. Dlaczego kraje europejskie przyjmują tych tępych nierobów. Wyemigruje taki Polak, Łotysz czy Rusek za chlebem to ze skóry wychodzi żeby dobrze pracować, żeby szef Norek był zadowolony, żeby coś jeszcze w pracy polepszyć, wymyślić coś nowego, praktycznego. A taki ciapaty? Jak na brudnym śmierdzącym bazarze się zachowuje wszędzie, zero zasad, szacunku dla pracy, chęci rozwijania się. Jak pracowałam w Polsce to wydawało mi się to oczywiste, że rolą szefa jest kontrolować prace, coś tam skrytykować, coś pochwaliś, spytać o nowe pomyśly. A tutaj.. spróbuj się odezwać do któregoś, ciągła walka każdego dnia z nimi. Raz że jestem kobietą i już po kilku pierwszych dniach mi powiedzieli że kobiety są jak ziemniaki - nie myślą, więc oni nie zamierzają mnie słuchać. NIE MAM JUŻ SIŁY. Im więcej czytam na necie o ich mentalności i im więcej z nimi rozmawiam tym bardziej nie wiem jak ich zmotywować do pracy. Wszystko jest dla nich rasizmem, każda uwaga jest obraźliwa, każda praca jest za ciężka. I nie rozumiem ich cholernych wybuchów agresji na mnie, potrafi taki przyjść i z ze swoją ciapacką nienawiścią mi robić wykład że ja nie mam prawa nim rządzić itp. Po cholerę oni tam pracują.. moją rolą jest cześć z nich pozwalniać, ale nie wiem czy dam radę, tutaj nie ma z kogo wybierać, najchętniej zwolniłabym wszystkich i zatrudniła białych. Ale tak wygląda w prakyce pomoc emigrantom wojennym i innemu badziewiu co zepsuło swój kraj a teraz rozpleniło się zakażać następne swoim fanatyzmem religijnym, który zastępuje u nich rozum. Mam też trochę młodych Norków którzy są na pratykach, albo jakiś doświadczony Norek z innej zmiany sobie u mnie dorabia i nie mam problemów z kierowaniem nimi. Ale to są ludzie myślący, którzy przychodzą do pracy żeby pracować a nie robic nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w lasnie w tym momencie przydala by sie taka banda kurwujacych polaczkow lub ukraincow, zrobili by z takimi syfami porzadek raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to chore kiedy baba kieruje czy raczej "kieruje" pracą człowieka (mężczyzny) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chory to jestes ty glabie z godz 22.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna mu powiedziec, curry -boy, go wash yourself. najlepsze sa te male hindusy czy araby co sie chwieja na boki jak takie lalki, i maja gacie spuszczone po kolana jakby w nie nasrali. Kiedys taki fikal , waga jego moze z 50kg ze spodniami, a ja akurat wracalem napompowany z silowni, nie wygfladam jak mordeca z ryja, ale jak zdjaem kurtke dresowa i mialem dobra koszulke pod spodem , to koles tylko przelna sline i spierdolil do domu, bo chyba mu sie troche pomylilo :D 90 zywej wagi, zrobil bym z niego wykalaczki. A jak sasiad was wkurwai muza, to rob to samo. Kup alb wyporzyc subwoofer podstaw pod sciane, napisz do mnei dam ci dobre kawalki dubstepowe i jazda, gwaratuje ze jak zrobisz jazde z rana o 6 to hindus bedzie mial nauczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to muslimy to nawal do lodowki pol swini, i smaz codziennie jajecznice na boczku. Do tego zapuszczaj na glos Radio Maryja ze spiewami :) Mozesz tez zapraszac do domu swiadkow jehowy w ich obecnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz wyobraźcie sobie jak NOR czy UK będzie wyglądać za 50 lat jak oni się tam namnożą ! ciekawe kto tam będzie pracował . Durni Polacy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt, zrobia z tego kraju kraj 3 swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×