Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

karolcia- cudny brzuszek!! ja moja tesciowa bardzo lubie, mam z nia czesty kontakt. Ale na dluzsza mete nie dalabym z nia rady- za duzo gada i caly czas opowiada o swoim synku jakby byl malym chlopcem, strasznie sie piesci jak mowi do niego, w ogole paranoja- ale to pewnie dlatego ze sama go wychowywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Karolcia ślicznie :) Ja mam super teściówkę! Do niczego się nie wtrąca, ale zawsze jest gotowa do pomocy i zawsze mogę na nią liczyć! Kochana kobieta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie wiem mam dziwny stosunek do teściowej..lubię ją ale ciężko jest jej wiele rzeczy wytłumaczyć..jest innym pokoleniem wszystko było kiedyś inaczej..mieszkamy od siebie daleko więc nie widzimy się za często.. może zawiodłam się kiedyś i tak mam jak mam..nie wiem brzusio jaki ładny :) piękny wręcz:)ja już bym chciała przynajmniej wiedzieć czy chłopiec czy dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane byłam u lekarza mój szkrabek ma prawie 14 cm,na razie płci nie okreslił dopiero za 4 tyg jak zrobi mi usg bo teram mówi ze za wczesnie...ale jestem szczesliwa ze wszystko dobrze...Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama babelkow
Karolcia a ktory to tydzien u Ciebie? Ja ostatnio bylam w 12 za tydzien mam wizyte wtedy dzieci mialy po 5 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czwartek zacznie sie 16 tydzień...lekarz mi powiedział ze kazde dziecko inaczej sie rozwija i nie reguły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama babelkow
pewnie ze tak:) pytam z ciekawosci jak bylam ostatnio to dzieci byly wiekiem z usg wieksze nic tydzien ciazy z OM wiec jest super.4 tygodnie to kolosalne zmiany i czekam niecierpliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama babelkow
Ja juz tak dawno temu rodzilam moje dzieciaki ze nie pamietam takisz szczegolow a poza tym przez te lata medycyna i wiedza poszla naprzod dostep do niej tez wtedy mialam jedna ksiazke i bylo git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam 4 tygodnie temu na usg to kruszynka miała nie całe 7 wiec teraz przez te 4 tygodnie sporo urosła:) Fakt medycyna poszła do przodu i z jednej strony lepiej bo mozna dzidziusia leczyc w brzuszku itd ale z drugiej strony jak słysze tego nie rób,tego nie jedz...to mnie strzyka;) kiedys kobiety nie jadły witamin,rodziły w domu i rodziły duzo zdrowsze dzieci niz teraz...mój ostatnio mi powiedział ze mam nie zmywac lakieru do paznokci bo on tak smierdzi i napewno to szkodzi dziecku...ehhh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak juz pisałam najbliższe usg będe miała koło 19tc, ciekawa jestem jak się do tego czasu zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Też mam termin na listopad. Samą końcówkę co prawda ale to ciągle listopad:))) I strasznie bm już chciała wiedzieć co to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Prenumerata:) dziewczyny dawno tabelki nie było :) byłam dzisiaj w mieście i dziewczyny jestem przeszczęśliwa ogólnie lista dzieci do oddziału przedszkolnego u mnie na wsi była zamknięta ale pani dyrektor poszła mi na ręke i syn będzie od września do przedszkola chodził ciesze sie bardzo a drugiej obawiam bo to pierwszy raz jak go na 9 godzin nie będzie w domu :) karolciaa cudny masz brzuszek :) a dziewczyny u mnie na wsi to chyba w któryś dzień prądu nie było ( wieś blokowisko) tyle ciężarnych że ho ho z dnia na dzień nowa sie pojawia :D lubie czytać jak u was coś sie dzieje to sie ciesze razem z wami jak czytam że któraś poczula ruch była na usg to aż mi sie uśmiech pojawia na buzi :) bylam godzine w mieście a dziewczyny tak sie opaliłam do tego na czerwono :o dobrze że gorzej nie było jutro ide na ogródek z snkiem troche nogi opalić bo białe jak mąka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, znalazłam tabelkę, nie wiem czy aktualna, więc dziewczyny dopisujcie się;) nick...............wiek..........termin porodu........które dziecko........woj. tralalala.............29...........30.10.2011............ . 1. .......... ....kuj-pom Ania23L..............23..........1.11.2011............... .2 ................wielkopolskie Mama Urwisa.......28...........1.11.2011................2........ ...... ..małopolskie Julianna_Szcz......20...........4.11.2011................ 1... .............zach-pom xdaisyx..............25...........4.11.2011.............. ..1. ...............zach.pom takietam............34...........5.11.2011............... ....2................lubelskie Erka.................27...........12.11.2011............. ..2 ................małopolskie Karolciaaa24.......24...........15.11.2011............... 1.. .............wielkopolska agnieszkaj10......34............17.11.2011............... 2...............wielkopolskie Zakręcona solniczka.....25....24.11.2011...............1.............. .małopolskie ch*jna82............29............24.11.2011............. .3. ..............pomorskie olucha26stka......26............24.11.2011............... 2.. ............mazowieckie scarlett.............26............26.11.2011............ .. 2..............małopolskie skrzatunio.........24............27.11.2011.............. .1. ............mazowieckie SweetMalenka13........20.......27.11.2010..............1. .............łódzkie owca na manowcach...37.......28.11.2011..............3.............m azowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle stwierdziłąm,że będzie w tych latach niezły przyrost naturalny;) gdzie nie popatrzę ...ciężarna!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek..........termin porodu........które dziecko........woj. tralalala.............29...........30.10.2011............ . 1. .......... ....kuj-pom Ania23L..............23..........1.11.2011............... .2 ................wielkopolskie Mama Urwisa.......28...........1.11.2011................2........ ...... ..małopolskie Julianna_Szcz......20...........4.11.2011................ 1... .............zach-pom xdaisyx..............25...........4.11.2011.............. ..1. ...............zach.pom takietam............34...........5.11.2011............... ....2................lubelskie Erka.................27...........12.11.2011............. ..2 ................małopolskie Karolciaaa24.......24...........15.11.2011............... 1.. .............wielkopolska agnieszkaj10......34............17.11.2011............... 2...............wielkopolskie Zakręcona solniczka.....25....24.11.2011...............1.............. .małopolskie ch*jna82............29............24.11.2011............. .3. ..............pomorskie olucha26stka......26............24.11.2011............... 2.. ............mazowieckie scarlett.............26............26.11.2011............ .. 2..............małopolskie skrzatunio.........24............27.11.2011.............. .1. ............mazowieckie SweetMalenka13........20.......27.11.2010..............1. .............łódzkie owca na manowcach...37.......28.11.2011..............3.............m azowieckie Lusiunia.............25.............17.11.11...............1..............mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w mojej przychodni w poradni ginekologicznej Pani położna obraziła się że prowadzę ciąże w szpitalu w którym postanowiłam rodzić heheheheh nie chciała mi cytologii wydać (odpisu bo lekarz chciał) Mina jej zrzedła jak powiedziałam jej że przecież nie chcieli mnie przyjąć jak przyszłam z bolącymi jajnikami,kazały zapisać się na za miesiąc a jak wylądowałam na ostrym dyżurze własnie w moim szpitalu to okazało się ze to nie jajniki tylko 12 tydzień ciąży... szkoda że jej zdjecia nie zrobiłam hehehehe :) aż lekarz głowę podniósł mam nadzieje że da im tam do wiwatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny opowiedzcie coś o sobie,jak sie nazywacie,co robiłyście w życiu przed ciążą...itd może kiedyś nasze drogi się połączą bo któraś bezie gdzieś na wakacjach i spotkamy się z wózkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w sumie ciaza spadla jak grom z nieba:D uczylam sie wczesniej, dorywczo pracowalam, az tu Bog dal Nam dziecko. Nie bede ukrywala, ze na poczatku bylam przerazona-jak damy sobie rade itd ale to minelo i teraz ciesze sie dzidza:) Mam do was pytanie-zarowno do mam jak i oczekujacych-apropo basenu. Zrobilo sie goraco, u nas juz baseny pootwierane wiec za niedlugi czas zamierzam sie wybrac. Biore oczywiscie kostium jednoczesciowy. Wyczytalam wiele artykulow, ze w wodzie jest duzo zarazkow i najlepszym rozwiazaniem bedzie uzycie tamponu przed wejsciem doo basenu-spowoduje to nie przedostanie sie zarazkow, a po wyjsciu uzycie Tantum Rosa, Laktowaginalu lub Clitrimazolu-profilaktycznie. A wy co myslicie na temat basenu w ciazy? podobno swietnie relaskuje i powoduje odciazenie kregoslupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek..........termin porodu........które dziecko........woj. tralalala.............29...........30.10.2011............ . 1. .......... ....kuj-pom Ania23L..............23..........1.11.2011............... .2 ................wielkopolskie Mama Urwisa.......28...........1.11.2011................2........ ...... ..małopolskie Julianna_Szcz......20...........4.11.2011................ 1... .............zach-pom xdaisyx..............25...........4.11.2011.............. ..1. ...............zach.pom takietam............34...........5.11.2011............... ....2................lubelskie Erka.................27...........12.11.2011............. ..2 ................małopolskie Karolciaaa24.......24...........15.11.2011............... 1.. .............wielkopolska agnieszkaj10......34............17.11.2011............... 2...............wielkopolskie Zakręcona solniczka.....25....24.11.2011...............1.............. .małopolskie ch*jna82............29............24.11.2011............. .3. ..............pomorskie olucha26stka......26............24.11.2011............... 2.. ............mazowieckie scarlett.............26............26.11.2011............ .. 2..............małopolskie skrzatunio.........24............27.11.2011.............. .1. ............mazowieckie SweetMalenka13........20.......27.11.2010..............1. .............łódzkie owca na manowcach...37.......28.11.2011..............3.............m azowieckie Lusiunia.............25.............17.11.11............. ..1..............mazowieckie sosna78...........33.............15.11.2011.............3................małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama babelkow
to i ja sie niesmialo dopisze:) nick...............wiek..........termin porodu........które dziecko........woj. tralalala.............29...........30.10.2011............ . 1. .......... ....kuj-pom Ania23L..............23..........1.11.2011............... .2 ................wielkopolskie Mama Urwisa.......28...........1.11.2011................2........ ...... ..małopolskie Julianna_Szcz......20...........4.11.2011................ 1... .............zach-pom xdaisyx..............25...........4.11.2011.............. ..1. ...............zach.pom takietam............34...........5.11.2011............... ....2................lubelskie Erka.................27...........12.11.2011............. ..2 ................małopolskie Karolciaaa24.......24...........15.11.2011............... 1.. .............wielkopolska agnieszkaj10......34............17.11.2011............... 2...............wielkopolskie Zakręcona solniczka.....25....24.11.2011...............1.............. .małopolskie ch*jna82............29............24.11.2011............. .3. ..............pomorskie olucha26stka......26............24.11.2011............... 2.. ............mazowieckie scarlett.............26............26.11.2011............ .. 2..............małopolskie skrzatunio.........24............27.11.2011.............. .1. ............mazowieckie SweetMalenka13........20.......27.11.2010..............1. .............łódzkie owca na manowcach...37.......28.11.2011..............3.............m azowieckie Lusiunia.............25.............17.11.11............. ..1..............mazowieckie sosna78...........33.............15.11.2011.............3 ................małopolskie mama babelkow.........31....19.11.2011.........3 i 4:).............wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj siedze w banku bo czekałam na koleżanke i normalnie poczułam taki konkretny ruch w brzuszku jakby cos sie przesuwało w jedno i druga strone:)))) happy happy:) sweetmalenka ja chodze na basen dwa razy w tygodniu co prawda kryty ale chodze i to z zalecenia lekarza i nie kazał mi niczym smarowac,wkładac tamopnów itd zawsze po basenie biore prysznic i jak narazie zadnych infekcji nie było,a bakterie nawet jak co do dzidzi nie dojda bo po to jest czop który wszystko blokuje:) Najlepiej zapytaj swojego gin,ale na tamopnach o ile sie orientuje pisze zeby nie stosowac jesli sie nie ma miesiaczki bo mozesz sobie wszystko w srodku poobcierac i dopiero beda problemy bo wtedy o infekcje nietrudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli chodzi o mnie to...Jestem z Poznania,mam 24 lata,skończyłam kosmetologie ale nie pracuje w zawodzie...5 lat jestesmy parą,od 3 mieszkamy razem...w pierwsza ciaże zaszłam w kwietniu 2010 termin porodu miałam na 7 stycznia niestety sie nie udało:(...tej ciąży nie planowaliśmy i powiem Wam szczerze ze na poczatku byłam przerażona ale teraz po wszystkich badaniach itd jestem szczesliwa i wierze ze tym razem sie uda!!! ogółem uwielbiam sport,książki i jedzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok, to może teraz ja....:) Mam na imię Diana, mam 20 lat, jestem ze Szczecina, zajmowałam się różnymi drobiazgami, stylizacja paznokci, kosmetyka, przed ciążą pracowałam przy składaniu aparatów słuchowych. Ciąża nieplanowana, byłam bardzo w szoku, ale teraz jestem szczęśliwa:) Uwielbiam książki, pływanie, łyzwiarstwo a ostatnio ptysie i bezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imię Weronika mam 25 lat,od małego siedzę w garach,z zawodu i wykształcenia jestem kucharzem..ale żałuję że skończyłam takie studia...co miałam się nauczyc to się już nauczyłam na studiach sie nudziłam..męża poznałam w pracy hehe :)..kto by wtedy pomyślał że tak to sie skończy...troche myślałam o medycynie ale ..troche już za późno:) My planowaliśmy ciąże..i czekalismy na nią ale nie miałam objawów..i tak śmiesznie wyszło że nagle jest :D:D:D:D wielkie szczeście naprawde:) Czytam dużo książek..zostało mi to z podstawówki bo mama zostawiała mnie na parę godzin u koleżanki w bibliotece:) Marzę oczywiście już o następnym dziecku bo uwielbiam dzieci:):):):):):) Na starość chciała bym mieć działkę na wsi..bo ta Warszawa mnie przytłacza:)od urodzenia mi się tu nie podoba hehe:) A propo basenu..też sie wybieram ale muszę pierw sie poradzić gin bo ja miewam problemy z pęcherzem...zapalenia są dla mnie mordęgą od lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja mam na imie Ania 23 lata jestem z okolic środy wielkopolskiej. Nie mam wyuczonego zawodu zaczęłam szkołe technikum ale z obawy o ciąże musiałam przerwać pobyty w szpitalu i pózniej opieka uniemożliwiały kontynuowanie nauki( chce iść do jakiegoś liceum zaocznego jak odchowam troche szkrabki :) jak wiecie prze okres 2 lat wychowywalam samotnie syna ( ojciec sie nie interesuje woli pić )ja go zostawiłam właśnie przez alkohol. Byłam sama nie pracująca nigdy mu niczego nie brakowało i nie brakuje od 1.5 roku mam chłopaka pracuje za granicą w holandii sam stara sie i mi pomaga mi jak może ciąża troszke nie planowana ale i tak sie cieszymy . uwielbiam książki( czytam wszystko),lubie filmy - horrory i komedie ,lubie czytać wiadomośći jestem na bierząco he he no i chyba tyle :) a i uwielbiam kurczaczki z KFC i maślankę wrześińska i mleczko z naszej mleczarni JANA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja napisze o sobie;-) mam na imie ania, mam 25 lat mieszkam w szczecinie. od 3,5 lat jestem z moim M. od 2 mieszkamy razem a w czerwcu 2011 bierzemy slub- mial byc wczesniej ale ze wzgledu na ciaze- z zaskoczenia, ale bardzo pozytywnego;-)- przelozylismy;-) skonczylam akademie morska, pracowalam w nieruchomosciach podczas studiow, teraz zajmowalam sie badaniami do pracy. uwielbiam horrory, muzyke i ksiazki. Kocham morze i jazde samochodem... no i pikantne jedzenie- na zmiane ze slodkim;-) no a przede wszystkim uwielbiam spedzac czas z ludzmi;-)- troche jakbym do serwisu randkowego pisala- sorry za to Dziewczyny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweetmalenka zajmujesz sie stylizacja paznokci? ja po liceum dostałam bzika na punkcie kosmetyki dlatego tez studia w tym kierunku,porobiła pełno kursów miedzy innymi ze stylizacvji paznokci,ale studia skonczyłam i w zawodzie nie pracowałam wogóle...Jak co chetnie słuze porada kosmetyczna dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×