Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Dziewczyny gin mówił że niby chłopak a ja czuje że bedzie dziewczynka :D bo od wczoraj non stop słodkie jak nie czekolada to lody jak nie lody ciastka i tak leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie dziewczyny co to może być mam ból ale taki przeszywający ręki na jakieś 5 min spokój i znowu ten ból trwa jakieś pół minuty wiecie może co to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wierze że jak sie je słodkie to dziewczyna,jak kobieta mizernieje to dziewczyna...zabobony jakieś Moja siostra wpiepszała czekoladę jak głupia ze śledziem i z ketchupem i zagryzała markizem i ma takiego pięknego synka:) A jak mi się chce krewetek ciągle i ogórków kiszonych to syn?No proszę przecież to zależy od matki natury :) i też jem słodkie..Michałki są na topie hehehehhe :) A imiona mi różne przychodzą do głowy..synek Tymek a córcia.. nie wiem jeszcze,wiem na sto procent ze nie Marysia ani Ania bo źle mi sie te imiona kojarzą...oczywiście z szacunkiem dla Ań forumowiczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama babelkow witamy:) ja tez jestem po stracie,tez miałam opory zeby pisac ale u nas jest miło i sympatycznie i dlatego łatwiej przez to wszystko przejsc:) Jak bedzie córunia to Amelia lub Oliwka a jak synus to Maksymilian...alo to sie moze jeszcze zmienic bo obrady trwaja i beda pewnie do listopada... Ania idz do lekarza moze bo ciezko stwierdzic od czego taki ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obraże sie nie lubie swojego imienia tym bardziej że na wsi mieszkam gdze dziewczyn o tym imieniu jest 20 więc wiesz nie pałam jakimś tam uczuciem do tego imienia nawet mojego chłopaka siostra ma na imie Ania:p wszędzie anie mnie otaczają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może..córka Lena...:) Ja mam na imię Weronika i przysięgam że kiedyś jak byłam mała to chciałam je zmienic na Agata heheheheh..co mi w ogóle do głowy przyszło to nie mam pojęcia :) Dziewczynki spokojnego weekendu..jade wypróbować nową huśtawkę ogrodową na działkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu, Aniu piękne imię wybrałyście dla dziewczynki, maja córunia ma na imię Amelia;) jak jej to imię nadawaliśmy Amelii było raczej mało, w naszej przychodni maja była pierwsza;) w przedszkolu póki co była jedna, a teraz młodsze dochodzą i stwierdzam, że imię robi się coraz popularniejsze i będzie jak z Tobą Aniu, co druga w każdej mieścinie to Ania;) zresztą ja mam równie popularne imię, Katarzyna, w klasie miałam 6 Kasiek, w rodzinie bratowa mojego męża ma tak na imię (więc i nazwisko to samo) ale mi to nie przeszkadza:) mama babelkow GRATULACJE RAZY 2!!!!!! Wiem, że to może przerazić, ale gdzieś w głębi Ci zazdroszczę, sama jestem bliźniczką i powiem Ci szczerze,że bliźniaki to fantastyczna sprawa. Pisałaś, że Twoje dzieci mają 9 i 13 lat, tym lepiej bo bliźniaki będą sobie razem dorastać i nigdy nie będą się nudzić same;) zawsze będą miały siebie, razem przedszkole, szkoła;) super!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, ale się dzisiaj rozpisałyście:):)!! Witam mama babelkow, i tez gratuluje podwójnego szczęścia:) Jeśli idzie o imiona to u mnie na topie, jak już gdzieś pisałam, jest Julianna i Aleksander :) Dzisiaj mnie taki głodomor dopadł, że aż strach było lodówkę zamknąć ^^ od samego rana coś przeżuwam, teściowa zrobiła pyszną pastę jajeczną, ja pomidorówkę, truskawki ze śmietaną i do tego masę innych owoców i aż czuje jak mi się skóra na brzuchu napięła od tego wszystkiego :D W dodatku moja mama poczyniła kolejne zakupy i teraz do kolekcji doszły kolejne body i kaftanik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama babelkow
Hej wiecie ja nie bylam przerazona poczulismy jakby nasze utracone dziecko wrocilo do nas i mamy dwa:)moich chlopcow dziela 4 lata juz wiem ze im mniej tym latwiej ,strasznie sie ciesze ze to blizniaczki i nie umiem sobie wyobrazic zeby bylo tylko jedno:) imiona jakies typy mamy ale ze nie wiemy co i w jakiej liczbie:) to nie planujemy nawet nie wiem czy chcemy wiedziec jakiej beda plci bedziemy czekac na niespodzianke:) ja obstawiam dwoch chlopcow ewentualnie parke:)takie matczyne przeczucie jak dotad sie nie pomylilam jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki też jestem listopadówką ;p termin mam na 15go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama babelkow to prawie jak u mnie też mam dzieciaki 13 i 10 lat mają :) Ja nie pisałam tutaj bo pisałam w dziale cukrzycowym... niestety dopadła mnie ciążowa i mam insulinę :( ale spokojnie już sobie radzę z dietą i zastrzykami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) o widze że znowu ktoś próbuje namieszać . :) witam sosna :) też mój gin podejrzewał cukrzyce ale na szczęście to były tylko podejrzenia :) maleństwo dzisiaj daje czadu dość często czuje dzidzi kopniaczki :) chyba mu sie to spodobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuszki:) ja tylko na chwilke weszłam zerknac zobaczyc co słychac,Miłego weekendu:) Sosna Witamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)) jak tam się czujecie dzisiaj? ja śpię na stojąco ;) jakaś dziwna ta sobota była ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojechałam dzisiaj na pare h do lasu, ale powiem wam, że siedzenie na kocyku na kamyczkach, korzeniach i innych przyrodniczych cudach chyba ie jest dla mnie na ta chwile :D Poza tym też zasypiam co chwila, bez względu na to, czego bym nie robiła i nie zjadła to mam takiego śpiocha... Ruchów wciąż nie czuje, jeny Ania jak ja Ci zazdroszczę :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czuję już ruchy :) ale na razie to jest baardzo delikatne "łaskotanie" ;) Myślę że ponieważ np u mnie to jest już kolejna ciąża to po prostu wiem czego się spodziewać i jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie zauważyłam, że mamusie majace za sobą pierwszą ciążę wyczuwają ruchy szybciej w kolejnych ciążach :) Może dlatego ja jeszcze nic nie czuję:) Nie wiem, co mam czuć, na co zwracać uwagę:) W brzuchu cały czas mi się kotłuje, ale kto wie co to jest:)? może to jelita pracują, a może to dzidziuś się układa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mój Boże.... chyba poczułam.... jakieś 5/6 cm pod pępkiem co jakiś czas czuje takie pukniecie... leciutkie, ale po przyłożeiu ręki i odczekaniu poczułam to leciutko również na palcach.... czy to moze byc to....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pewnie to to;-) gratuluje;-) ale i ja poczulam w koncu- takie wyrazne smyrniecia, ale tylko wieczorem, jak poloze sie spac;) i przez to teraz nie moge sie doczekac az znow bedzie wieczor;-) Milej niedzieli Mamuski, mam nadzieje ze u Was tez ladna pogoda i mozna korzystac z niej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna no to się doczekałaś!!!!!!!!!! Gratuluję, na pewno dobrze zapamiętasz ten moment, to cudowne odczucie, drugie zaraz po odkryciu, że jest się w ciąży:) no i teraz będzie coraz milej, coraz częstsze ruchy, no a potem zaczną się konkretne kopniaki - to dopiero radocha!!!!!!! U mnie weekend póki co super, wczoraj cały dzień na wsi na działce, a dzisiaj uderzamy nad jeziorko na grila:) może zdrzemnę się gdzieś pod parasolem;) miłej niedzieli i cudownej pogody, papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) julianna widzisz długo nie musiałaś czekać :) gratuluje i ciesze sie razem z Tobą :) dzisiaj dziewczyny jest dopiero 10 a już tak gorąco że masakra a gdzie tu do południa cyba dzisiaj w stroju kąpielowym będe latać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna_Szcz gratuluję :)) u nas też gorąco, na popołudnie zapowiadają burze! Nie wiem jak to będzie w lecie jak ja już mam dość gorącą ;) Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, ja wiedziałam, że wy zrozumiecie, jak wielkie jest to przeżycie..... :) O jeny, nie powiem, to było COŚ :):)! Po prostu niesamowite, żałuję, że faceci nie mogą poczuć takiego dowodu istnienia ich przyszłego potomstwa:) Ja właśnie planuje małe zakupy, mieszkanie względnie ogarnęłam, odhaczyłam spacer z pieskiem, teraz byle do wieczora, bo dla mnie już jest za ciepło a to dopiero poludnie;/ Tak więc trzymajcie się, hm.... letnio ( :D?) i całuski w brzuszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca na manowcah
Oj,tez poczułam ruchy malucha:)Takie pływanie ryby,pukanie i jakby skoki. Teraz to fajne,gorzej będzie później jak maluch bedzie chciał wydostac się nam z brzucha przez żebra:) Miłego wypoczynku dziewczyny.U mnie dobrze,ten duży krwiak co mnie tak martwił wyparował,test Pappa wyszedł bardzo dobrze,usg też.Serduszko pięknie bije :)Czekam na wyniki pozostałych badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juliana gratulacje:)ja juz tez chce poczuc tak konkretnie ze to TO... Bylismy dzisiaj nad jeziorkiem i troszke sie opaliłam wkoncu;) chciałam Wam pokazac mój brzuszek ale kompletnie nie mam pomysłu jak wstawic zdjecie tu na kaffe da sie tak bezpośrednio czy trzeba na jakas strone i potem link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:)Ale by cudowny weekend,wiem że nie wszyscy to lubią ale ja kocham upały,mój mąż zabrał mnie nad rzeke na działce,było bardzo fajnie:)i huśtawka przetestowana..nie chciało się aż wracać ale w czwartek do lekarza:)mam nadzięję że wszystko będzię dobrze z badaniami.. Ja nie czuje jeszcze nic prócz bulgotania:)ale wiem że na wszystko przyjdzie czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słoneczka:) jak po wekendzie?u mnie słoneczko grzalo i dlatego praktycznie cały czas nad woda siedzielismy:) No a dzisiaj dolinka bo zadz z pracy ze mam przyjechac i sie okazało ze likwiduja firme i z tego powodu dostałam wypowiedzenie:( ... i teraz bede dostawac pienidze od zusu a nie nawidze tej instytucji;/ jak słysze zus to mnie trzesie normalnie ehhh... A wy jestescie na zwolnieniach czy pracujecie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×