Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

witajcie, dawno mnie nie było bo po wyjściu ze szpitala pojechałam na działkę gdzie wakacje spędza mój synuś z moja mamą. W szpitalu trochę mnie pomęczyli okazało się że miałam skróconą niewydolna szyjkę, stan zapalny pochwy, infekcje dróg moczowych, niedokrwistość i nadciśnienie więc troche potrwało doprowadzenie mnie do stanu używalności, ale już jest ok muszę tylko dużo leżeć i się oszczędzać. Miałam wkońcu usg i juz wiem że będe miała drugiego synka, Mariusz mój starszy syn szaleje ze szczęscia i już ma plany na najbliższe 10 lat czego nauczy braciszka. Miałam robiona glukozę i cukry są wporządku, na szczęście jeszcze nie puchna mi nogi i ręce, wciąż mam lekką niedokrwistość ale idę do lekarza w poniedziałek więc pewnie zwiększy mi dawkę hemoferu albo da inne leki, tak to biorę luteine doustną i nospę ale tylko kiedy brzuch się często napina. Troche sie rozpisałam ale mam sporo zaległości;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zakupy dla maluszka to mam zakaz wchodzenia na allegro bo od tygodnia mój mąż odbiera kilka paczek dziennie, także z ubrankami sie narazie wstrzymam, pod koniec września wszystko popiorę i poukładam i będe wiedziała czy czegoś brakuje. Dostałam od koleżanki łóżeczko, sobie kupiłam na allegro laktator ręczny Aventa i do tego zestaw butelek, mega paczkę chusteczek Huggies w Realu bo była promocja 6 paczek za 16 zł, płyn do kąpieli J&J i jedna paczke chusteczek w sztywnym pudełku żeby było na dłużej.A i dla siebie kupiłam dwie koszulki do karmienia i 2 biustonosze. Teraz musimy wyremontować pokój dla maluszka i kupić szafę i komódkę z przewijakiem, no i wysłać starszego syna do szkoły a to też pochłonie kupe kasy, więc reszte akcesoriów i kosmetyków kupimy na początku października. Wózek na szczęście kupują nam teściowie. Do szpitala myślałam zabrać walizkę na kółkach ale jest za mała, więc chyba spakuje sie w torbę podróżną i osobno spakuję rzeczy i pieluchy dla maluszka do szpitala,bo niewiem czy można mieć własne, muszę sie dowiedzieć, a ciuszki na wyjście naszykuje i zostawię w domu to mąż bedzie wiedział co zabrać w zależności od pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ciezaroweczki. Ja ze spakowaniem sie do szpitala pewnie bede miala niezly problem, bo ja nawet jak jade na 3 dni zabieram mase rzeczy- ciezko u mnie z decydowaniem sie;-) Musze przyznac ze nie wiem jak u mnie w szpitalu z ciuszkami, ale cos mi sie wydaje ze trzeba miec swoje. Ja chce zeby moj M. zostal ze mna w szpitalu przez te dni, wiec mysle ze wszystkie ciuszki wezmiemy od razu;-) A co do porodu to moj juz na poczatku pazdziernika wroci z rejsu i bedzie do polowy lutego, wiec przypuszczam ze nie bedzie mnie opuszczal na krok;-) milego dnia Dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi tak gorąco i duszno że ledwo żyję...:/ Najgorsze jest to że mam lekko spuchnięte dłonie, kostki jeszcze widać... ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, a macie tak czasem, że brzuch Wam twardnieje tylko z jednej strony, a z drugiej jest miękki?? Bo zauważyłam, że zaczyna mi się tak robić coraz częściej. Pępek mi wtedy robi się wklęsły, i z jednej strony robi się taka gula, twarda, nieruchoma i trzyma z pół minuty. NIe wydaje mi się, żeby to młody się wystawiał, bo akurat jak on się wystawia to ja to oczuwam zupełnie inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna ja tak mam często i mi sie wydaje że to właśnie mała wypina dupke albo plecki i wtedy druga strona jest miękka i też trwa to chwile nie wiem co to mogłoby być innego ja czuje że to ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam :) wiecie jak mną dzisiaj rano zakręciło masakra :o takie uczucie na wymioty gorąco mi sie zrobiło i szybko serce zaczęło bić ale sie wystraszyłam konkretnie. julianna to twoja dzidzia ja tak mam cały czas teraz dzisiaj np wypieło nóżke albo rączke że było widać ogólnie to dzidzia często sie przeciąga że czasami myśle że mi pęknie skóra . Obecnie dzidzia już cały dzień sie prawie rusza . Kobitka ruchliwa jak sie patrzy he he . a do szpitala będe miała taka mała torbe ze swoimi rzeczami bo raz że u nas w szitalu ubranka mają a dwa na wyjście do małego mi przywioza w dniu wypisu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też tak mam i wydaje mi się, że to dzidzia ale nie wiem ja się nie znam :D czasem to mi taka bańka urośnie aż śmiesznie to wygląda :) Mam nadzieję, że to nic strasznego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam, gorzej jak ucisk jest na górze tuż pod żebrami, bo mam chwilami uczucie, że zaraz nie będę mogła wziąć oddechu. Jeszcze dwa dni tego upału i ochłodzenie.. Najchętniej wyniosłabym się gdzieś do lasu, jeszcze okna mam na wschód i zachód, więc od rana mam saunę w dwóch pokojach, a po południu w trzecim pokoju i kuchni :O Oj zazdroszczę dziewczynom, które mają termin na początek listopada.. Mam nadzieję, że zdążę urodzić zanim będzie naprawdę zimno (śnieg i mróz) bo jakoś nie uśmiecha mi się kombinować kurtki zimowej w rozmiarze namiotu.. W listopadzie trzy lata temu jak byłam w ciąży z córką było ciepło i nie martwiłam się, że nie zapnę kurtki, za to jak rodziłam małą to padał pierwszy śnieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) u nas dzisiaj pogoda ni to na słońce ni to na deszcz. dzisiaj w nocy jak wstałam o 3 tak do 5nie mogłam zasnąć .jeszcze burza była to już całkiem. dzidzia już mi spać na maksa nie daje bo w nocy sobie takie imprezki w brzuszku urządza że ho-ho . scarlett spokojnie masz na 26 raptem 3 tyg później a może cie ruszy 2 tyg wcześniej :) dzisiaj sąsiadka przyniosła mi łóżeczko jak nowe . Musze aby materac kupić. W sobote jade sobie jakiś dres kupić bo sie coś chłodniej rano zaczyna robić albo mi sie wydaje he he .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania na to liczę właśnie, że mała wcześniej wyjdzie :) A u nas znów gorąco i nie ma czym oddychać :O Tylko córcia ma dużo energii i właśnie tańczy kaczuchy, a druga wierci się w brzuchu na wszystkie strony, czasami się dziwię, skąd dzieci mają tyle siły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mówiłam że nie wiem co będzie no właśnie burza znowu idzie wali grzmotami jak nic nawet synu sie wystraszył. ja sie boje porodu bo synek urodził sie 52 cm 2850 a teraz to już taka kruszyna będzie że nie będe wiedzieć jak złapać he he . I wolałabym chociaż z tydzień później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się troszkę zaczynam martwić bo ostatnio mała zrobiła się mało ruchliwa... Już nie czuje skakania w brzuchu a raczej delikatne smyranie i pukanie...:/ Chociaż teraz jak się troszkę zdenerwowałam tym że od godz nie mogłam sie do męża dodzwonić to się trochę ożywiła.... ale puka tylko na dole brzucha i rzadko kiedy w okolicach pępka...:/ Niech już będzie listopad... plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ruchami mam podobnie, ale jak lekarka robiła USG i mówiła że mała strasznie ruchliwa i dziwiła się, że ja tych ruchów nie czuję. Chociaż są dni kiedy tak wariuje, że aż boli - tak było wczoraj wieczorem i dziś rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce żeby był już listopad!!! :) moja mała szaleje jak nie wiem co jak sie urodzi też będzie taki łobuz to chyba oszaleje! a u mnie grzmi błyska sie troche pokropiło zaraz chyba lunie aż sie boje..ciemno w domu chyba musze światło zapalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała sie troche rozruszala i mnie teraz kopie po zebrach... uff kamien z serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem :) musiałam "uciec" bo tak grzmiało błyskało sie lało że sie wystraszyłam wszystko powyłączałam i sie położyłam pod koc brrr.. ale już przeszło :) wczoraj była u mnie koleżanka i pytała co jeszcze musze kupić dla malucha i tak zaczęłam jej wymieniać i mówie że np. leżaczek bujaczek a ona mnie wyśmiała że po co mi tak wcześnie później moge sobie dokupić bo przecież i tak mała bedzie tylko jadła i spała przez 2mce ja już sama zgłupiałam co mówicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście zgadzam sie z Twoja kolezanka... Lezaczek nie jest potrzebny od razu... Poza tym nie jest za bardzo polecany na poczatku z powodu pozycji pol lezacej a jak wiadomo maluch na poczatku powiniel lezec plasko bez poduszki... Ja sie z tym na pewno wstrzymam jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki can_do, szczerze mówiąc ja poprostu chciałam już mieć z głowy ten zakup bo np 2 tygodniowego maluszka bym tam chyba nie wsadziła..ale może rzeczywiście sie wstrzymam może na gwiazdke ktoś małej sprezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy teraz mamy i tak i tak mnóstwo wydatków na to co potrzebne więc rzeczy "na później" nie warto teraz kupować, no chyba że gdzieś trafisz za naprawdę śmieszne grosze to by miało sens... Jeszcze się nakupujesz takich "akcesoriów" więc spokojnie, nie wsio od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiunia Jestem,tylko mam anginę i nie mam na nic siły.Ból mi głowę rozsadza.Na razie próbuję nie brac antybiotyku tylko żywię się czosnkiem i chociaż lubię to teraz już mi ten czosnek uszami wychodzi. Lody tez jem-po łyzce co godzine :) Uwazajcie na siebie dziewczyny.mnie zgubiła prawdopodobnie klimatyzacja i teraz zdycham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!ja dzisiaj od 5 rano nie spie bo była burza i juz spac nie mogłam,potem nadeszły jeszcze dwie i juz sie cieszyłam ze sie ochłodzi ale niestety teraz znowu duszno i słonecznie;/ Odebrałam dzisiaj wyniki bialko w moczu ujemne takze sie uspokoiłam:) no i nogi tez mniej puchna teraz... Owca wracaj do zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia musisz duzo odpoczywać a nie latać całymi dniami :) u mnie długo po burzy było chłodno przyjemnie a teraz świeci słońce i jest gorąco!!!a jutro i pojutrze jeszcze gorzej ma być 32st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeszcze burzy nie było :) ale chyba będzie bo widzę, że jakoś nie fajnie się zaciąga i robi się ciemno :( dzisiaj znowu byłam w sh i kupiłam coś fajnego :) za całe 15zł kupiłam śpiworek do nosidełka/fotelika, ma takie wycięcia na pasy coś w stylu kapturka a do tego nie zniszczony i wygląda jak nowy. Myślę, że na zimę nada się spokojnie bo jest z bardzo grubego polaru więc mógłby być zamiast kocyka :) nie miałam w planach żeby go kupować ale trafiła mi się okazja więc wzięłam :) A teraz lecę do sklepu bo w lodówce nie ma nic ciekawego a zaczynam czuć pustkę w żołądku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka łóżeczko super i ciekawe wzory:) dziewczyny miala któras was do czynienia z wózkiem coneco V3?? mam mozliwosc kupienia za 450 zł gondoli ze spacerówka i nie wiem co robic:/ Troche sie martwie czy te kółka przednie dadza rade w sniegu bo sa malutkie ale moze któras z was miała i sie wypowie.... z góry dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×