Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Cześć dziewczynki!!! Mi do kupienia został wózek, przewijak, gruby kocyk, elektroniczna niania i art higieniczne... Jeśli chodzi o nianię to na pewno ją kupię... Szwagierka ja miała, zwłaszcza że mała po pół roku spała już u siebie w pokoju i wiem jakie to ułatwienie... Np. Jak latem siedziałyśmy na balkonie a pokój małej na 2-gim końcu mieszkania to od razu było wiadomo że mała się budzi a nie dopiero jakby się rozdarła w niebo głosy... Wiadomo że trzeba osobiście też sprawdzać ale moim zdaniem bardzo przydatne urządzonko... Dzisiaj po południu postaram się skoczyć do szpitala i dowiedzieć czy jeszcze jakies dokumenty będą mi potrzebne przy CC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Kochane:) Ja dzisiaj od samego ranego walcze z łóżeczkiem i nie moge go rozłożyć;/ niby na instrukcji wszystko ładnie pokazane a w rzeczywistosci okazuje sie ze tak pięknie nie jest...czekam na mojego az wróci i chce je rozłozyc zeby spr czy materac pasuje itd... ogółem stwierdziłam ze jak łóżeczko sie rozłozy,postawi wózek,jakis leżaczek itd to nasze mieszkanko robi sie takie malusie ze nie ma wogóle na nic juz miejsca.... ja niani nie kupuje bo łóżeczko bede miała cały czas na oku także nie widze potrzeby,ale jak ktos ma wieksze mieszkanie czy dom to napewno sie to przyda! nic lece dalej walczyc z łóżeczkiem Miłego Dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało sie rozłożyć:) nameczyłam sie jak nie wiem a na koncu okazało sie ze wystarczyło boki rozłozyc najpier a nie podłoge...ale sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia super że udało ci sie rozłożyć :) i teraz już będzie czekało na dzidzie tak?czy złożysz je spowrotem?ja już widze oczami wyobraźni jak u mnie stoi łóżeczko i komoda...mhmmm i karuzela nad łóżeczkiem :) dzisiaj przyniósł mi listonosz drugi kombinezonik jestem naprawde zadowolona na zdjęciach nie wyglądał tak dobrze jak w rzeczywistości super jest!!i gratis dostałam 3pary skarpetek nowych!!tak sie złożyło że akurat mama kupiła takie same dla małej więc mam 2 komplety ten sam roz. u mnie właśnie sie zachmurzyło i już kropi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozłozyłam zeby spr czy wszystko jest oki,czy pasuje materacyk itd...najchetniej bym go nie składała bo nie moge sie napatrzec ale nie chce zeby jeszcze tyle czasu stało i sie kurzyło...teraz bede wiedziała juz jak je rozłozyc wiec to jest dosłownie 10 min... Kurcze ja chce juz miec synusia w tym łóżeczku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie dziwie sie Karolcia jeszcze troche niedawno była u mnie teściowa na chwile i jak zobaczyła kombinezon to oczywiście juz musiała skomentować że tyle kupuje to jej odp że kupuje tylko potrzebne rzeczy musiałam mieć przecież na zmiane kombinezon co w tym dziwnego rozejrzała sie po pokoju i cały czas gadała "już starczy tego wszystkiego już starczy"...wwrrr mówi pościel już masz a ja no mam i już nie kupuje więcej bo nie potrzebuje mam 3 komplety a ona "a Gosia(mojego siostra)mówiła że wam kupi a ja mówie to mogła zapytać co potrzebuje a nie sama w ciemno decyduje niech kupi lepiej przewijak,pieluchy.kocyk albo karuzele nad łóżeczko a nie rzeczy co ja juz nie potrzebuje!wystarczy zapytać.. sorry dziewczyny że wam truje ale musiałam sie wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mamusie;-) ja wlasnie wrocilam od lekarza i widzialam swojego Skarba- ma juz 1800 g wiec calkiem nie zly z niego mezczyzna;-) wszystko wydaje sie byc w porzadku i mam nadzieje ze bedzie tak juz caly czas. Ja juz prawie wszystko mam kupione, ale teraz musze zdaje sie wybrac po wiecej ubranek w rozmiarze 68;-) milego dnia zyczymy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też własnie wróciłam od lekarza. Mała ma 1300g 35 cm i jest wszystko Ok. Nadal leży sobie na mojej wątrobie , w ogóle w bardzo dziwnej pozycji - głowa przy wątrobie, rączki założone na głowie i nogi tez na głowie. Cały czas leżała sobie tak, a badani trwało ponad 45 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki, dawno nie pisalam, ale czytalam ;) w sobote bylam nad woda bo byla az tak goraco, a wczoraj przygarnelismy z TZ malenka kotke-7 tygodniowa. A dzidzia coraz bardziej kopie, jakby urzadzala sobie dyskoteke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczek25
Agataka87 nie przejmuj sie tesciowa one zawsze takie sa.to twoje dzieckoi ty decydujesz co dla niego chcesz. jesli chodzi o rozlozenie łózeczka ja zrobie to jakos 3 moze 2 tygodnie przed terminem .bedzie w sypialni a mam male mieszkanko wiec chce sie jeszcze nacieszyc wolnoscia i przestrzenia.po drugie po co ma sie kurzyc przez jeszcze 2 miesiace . mysle tez czy na pierwsze miesiace nie kupic czegos takiego http://www.ebay.co.uk/itm/DESIGNER-TATTY-TED-BABY-MOSES-BASKET-STAND-MATTRESS-/290549281728?pt=UK_Baby_Nursery_Cradles_GL&hash=item43a61633c0 male lekkie mozna przenosic a łozeczko dopiero po 4 miesiacach rozlozyc.widzialam to u kolezanki i wydaje mi sie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda ślicznie, też fajne są różnego rodzaju kołyski które tutaj dziewczyny też już pokazywały ale dla mnie to jednak zbędny wydatek... Ani się obejrzymy a dzieciak nie będzie się do tego mieścił ;) Co do mobilność to lepiej by było jakby było na kołkach wtedy nie tylko samo nosidełko przenośnie ale i z całością można śmigać po domku :) W temacie elektronicznej niani to w zasadzie bardziej niż ona interesuje mnie ten monitoring oddechu... czy któraś z Was może u jakieś znajomej sprawdzała/widziała jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie widzialam jak dziala i szwagierka opowiadala mi ze raz uratowal jej mala bo miala bezdech- umieszczasz takie plytki cieniutkie pod materacem i w razie gdy dzieciatko przez chwile nie oddycha zaczyna sie bardzo glosny alarm. bardzo szybko dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moje łóżeczko już złożyłam i mysle ze bede z niego zadowolona! jest leciutkie sama bez problemu je przeniosłam,ma funkcje kołyski no i składa i rozkłada sie w kilka min takze mozna wszedzie zabrac itd! taki monitoring oddechu to moze byc fajna sprawa ale niestety nie słyszałam zeby ktos miał wsród moich znajomych...musze popatrzec tez jak to wyglada jakie koszty itd bo jednak pewniej bym sie z tym czuła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, a ja jeszcze nie mam łóżeczka, ciągle wydaje mi się, że do listopada tak daleko.. Ale końcem września już na pewno się na jakieś zdecyduję. Kocyk też by mi się przydał.. A ja wpadłam dziś w jakiś trans i prawie cały dzień szorowałam kuchnię - wszystkie szafki w środku, wszystkie w nich naczynia.. A w środę ja zobaczę moją córcię, ciekawa jestem ile waży. Dziewczyny a macie już na 100% wybrane imię? Bo my dalej się wahamy, miała być Ola, ale ja jakoś mam w głowie Nataszkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, a szczególnie nowe listopadówki :) Zakup niani wydaje mi się zbędny do mieszkania w bloku o małym metrażu, ale w przypadku domu to już na pewno bym się zdecydowała. Monitor oddechu to chyba bardzo fajna rzecz, która w niektórych sytuacjach powinna się przydać, np. przy wcześniakach np z 30 tygodnia. W piątek byłam na zakupach w H&M zobaczyłam śliczne kombinezony, śpiworki i nie mogłam się oprzeć od razu zakupiłam dwa - identyczne. Dokładnie takie http://allegro.pl/super-spiworek-kombinezon-hm-50-56-jak-nowy-i1787481201.html Wczoraj miałyśmy wizytę u lekarza. Ważymy już 1100 i 1200 na 28/29 tydzień. Z maluchami wszystko dobrze, niestety nie dopytałam się czy aby na pewno nadal są dziewczynkami. Za bardzo przejęłam się informacją, że idę do szpitala. Już w środę wieczorem pierwszy raz w życiu odwiedzę szpital jako pacjentka. Cukier po glukozie wyszedł za wysoki i będę miała robioną krzywą cukrową w szpitalu. W zależności od wyników wyjdę w piątek, albo mój pobyt się przydłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, :) Agatka87 nie przejmuj sie tesciowa:) ja mam to samo doprowadza mnie do szalu....tylko ze ona ze mna mieszka:( ja jak powiedziałam ze jade po fotelik samochodowy, to stwierdzila po co mi juz teraz skoro dziecko bedzie go uzywac jak skonczy 1,5 roku:):):) nie wiem kto jej takich glupot naopowiadał:) powiedzialam ze to jest taki od pierwszych dni zycia, ze przeciez nie bede jechala ze szpitala z dziackiem na rekach! a ona a jak ty chciałas inaczej??:) hehe zdziwiona:D i tez mi marudzi ze a po co juz to , a po co tamto, a to nie za duzo? jakbym za jej cos kupowała... nie bede potem w pazdzierniku czy listopadzie chodzic i szukac wszyskiego:) ale takie juz sa te tesciowe:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek współczuję mieszkania z teściową, nie chcę krakać, ale wesoło będziesz miała, jak już dziecko się urodzi :P Iza to niefajnie z tą glukozą, ja robiłam w sobotę i po jakimś czasie tak mnie zmuliło, że myślałam że zwymiotuję. Jak robiłam krzywą cukrową w 1 ciąży to jakoś lepiej to zniosłam. Na szczęście wynik w normie. A kombinezony śliczne. Jutro po ginekologu też wybieram się do h&m, bo chciałam kupić córci kurteczkę - pilotkę taką niby skórzaną, a w h&m podobno są. Obejrzałam brzuszki i koniecznie muszę dorzucić swój, jak mąż wróci z pracy to chyba będzie robił za fotografa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie:) Ja leze i juz mam dosc powoli:( jutro ide do mojego lekarza moze mnie pocieszy troche. Iza bo my mamy blizniakow mamy niestety wieksze szanse na cukrzyce ciazowa tak mi powiedzieli ale nie jest taka straszna bardzo ja juz lece 4 tydziwn na diecie i efekt taki ze waga ruszyla w dol:) mam tylko nadzieje ze chlopcow poszla w gore w szpitalu wazyli 1005 i 1072 to byl 27 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki kasiek to współczuje mieszkania z teściową ja bym nie wytrzymała chociaż jest bardzo dobra i jak może to pomaga i dużo by dała gdyby mogła to nie ma jak na swoim.. u mnie dzisiaj chłodno słońce od czasu do czasu wyjrzy zza chmur ale i tak zimny wiatr jest chciałam skoczyć do sklepu obok po chleb i mleko ale chyba nie będe "szalała" mój po pracy pójdzie.. moja mała szaleje od rana brzuch cały faluje :) też jestem bardzo ciekawa ile waży w piątek mam wizyte mam nadzieje że zrobi usg i czegoś sie dowiem a jak nie to już powiedziałam mojemu że pojedziemy do tej babki co robiła 4d i wszystkiego sie dowiem i będe spokojna.. dziewczyny dawajcie zdjęcia brzuszków bo dawno nikt nie dodał!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj chłodno,po zakupy wybrałam sie w sandałkach i musiałam kupic po drodze buty wzięłam na oko 39 bo takie zawsze nosiłam przychodze do domu i co?i za male i musiałam wracac;/ takze stopa mi urosła bo te 40 sa takie na styk ale pani mówiła ze sie rozejda! Mój mały jakos spokojny od wczoraj raz po raz puknie tylko... Iza kombinezony super!!!ja tez musze sie wybrac do h&m bo mozna tam znalezc super ciuszki dla maluszków! Co do tesciowej to ja sie cały czas zastanawiam jak to bedzie z moja bo ogółem kontakt z nia mam taki sobie...wiem jedno ze jak za duzo bedzie chciała mi rządzic to nie pozwole sobie... Zazdroszcze Wam ze widziałyscie swoje maluszki ja musze czekac gdzies do połowy wrzesnia bo mój gin jest na urlopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczek25
kombinezon super !!! moja malutka tez wczoraj jakos spokojna od czasu do czasu tylko pukla a dzis jest chyba dziwnie ulozona bo mi ciagle mi kopie po pecherzu i jelitach ojjjj straszne uczucie.w czwartek mam usg to zobacze moja niunie i moze dowiem sie ile wazy i wogole .troche sie stresuje bo wy wypisujecie ze juz waza dzieciaczki ponad kg a ja jakos malo tyje nie wiem waga wogole nie idzie mi w gore a jem non stop !mam nadzieje ze wszystko jest ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczek25
karolciaaa24 super ten kocyk bierz go!! widac ze bardzo gruby jest .zreszta moja kolezanka miala taki podobny i sobie chwalila.ja np mam w domu taki ale duzy dla mnie jak mi zimno w zime i jest super czasem az mi goraco pod nim. a jak dziewczynki z pomyslami na imie nam sie pare podoba : Sonia, Nikola,Nadia, Dagmara... chyba tyle najbardziej mi sie podoba Sonia ale mojemu meżowi nie zabardzo wiec chyba przystaniemy na Nikoli chociaz tez mąż chce poczekac az do porodu jak ja zobaczymy i jakie imie do niej bedzie pasowalo.jak myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocyk całkiem niezły... Jeśli chodzi o imię to już mamy postanowione że dziewczynka będzie Nadia...:) W Poznaniu zimno, przynajmniej mi, mała dzisiaj troszkę spokojniejsza. Cały czas czuję jak się wierci ale nie wariuje już tak jak wczoraj...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w zasadzie te gladnie ze zwierzatkami bo te pluszowe sa nieladne:) mam takie koce dla nas w domu daja tyle ciepla i sa takie super przytulne moi chlopcy je uwielbiaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia ten kocyk wygląda naprawde na gruby i ciepły fajny jest podobny kocyk dodała niedawno Julianna mamo babelkow te kocyki które dodałaś też fajne myślisz że na zime do wózka wystarczą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna ze wystarcza pamietaj ze maluch jest cieplo ubrany ma kombinezon i gondole9w moim przypadku taka torbe usztywniana) moi chlopcy obaj sa z grudnia i naprawde chodzilismy na dlugie spacery po 3h nawet od karmienia do karmienia i nigdy mi zaden nie zmarzl.snieg nie snieg chodzilam z nimi no temp tez wazna ja wychodzilam tak do -5-8 na dluzej a jak wiecej to na krotsze bo samej mi to nie sprawialo przyjemnosci tak marznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie jeśli chodzi o kocyk do wózka... Mam taki gruby śpiworek z ciciusiem do wózka i kombinezon. Czy kocyk będzie jeszcze potrzebny? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mamo babelkow to chyba nie bede szalała z takimi grubymi za 50zł..i sie skusze na taki a przecież jak będzie -20 to i tak nie będziemy wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×