Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Bephanten dobra rzecz mi pomaga i przynosi straszna ulge . Najlepiej smarować 15 min przed i pózniej po karmieniu. dziewczyny pilnuje siostrzeńca ma już 6 mies i wychodzą mu zęby :/ masakra godz nosiłam aż usnął . Ze stresu bo nie lubie jak dzieci płaczą aż mi sie dupa spociła he he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisałam :D jakbym już karmiła . Przy synku smarowałam nim od pierwszego karmienia i nie popękały mi ani nic nawet ominęły mnie bóle podczas pierwszych karmień coś tam czułam ale lekkie ( dzieciaczki na początku liża i sutki robią sie suche i jest taki ból jak przy odparzonym miejscu np ale tylko gdy sie karmi i po paru karmieniach całkowicie przechodzi ten ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest Mamo babelków :) !!! mówiłaś, że Twój wózek to tramwaj ja wczoraj na all natknęłam się na wózek dla trojaczków też taki model jeden za drugim :) prawie jak metro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Piszecie o karmieniu ja też myślę o tym coraz częściej boję się czy będę mieć pokarm piersi mi urosły tylko trochę nawet nie mam siary tak jak wy :/Mam nadzieje że za niedługo coś się zacznie dziać w moich piersiach bo na razie nic nie odczuwam:) Co do porodu to na pewno się będę czuła trochę pewniej jak pójdę na tą szkołę rodzenia zaczyna się w poniedziałek ale ja się cały czas zastanawiam czy opłaca się wydać 300 zł za 8 spotkań bo dla mnie to jest dużo.Poradźcie mi co robić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ostatnie zakupy z listy na allegro zrobione:) teraz tylko czekam na przesylki:) zostaly mi lozeczka i materace lozeczka juz zamowione a materace w poniedzialek zamowie:) no i pierdolki pieluszki jednorazowe chusteczki apteka i takie tam:) Anca nie martw sie brak siary nie swiadczy o braku pokarmu prawidlowo siara pojawia sie po porodzie wiec kochana uszka do gory i no stres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) ja do szkoły rodzenia chodzić nie bede bo doświadczenie mam wkońcu przez moje ręce przeszła 6 dzieci . Właśnie usypiam siostrzeńca taki mAły wyjec :D ale ciocia uspokoi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze a to jestem zdziwiona ze szkola rodzenia kosztuje- u mnie jest za darmo dla wszystkich kobiet, nawet bez ubezpieczenia nfz... juz sobie zapisalam nazwe masci- skoro wyprobowana i dziala to i ja sie skusze;-) ja tez slyszalam ze bardzo dobra jest ta ktora pfilips dodaje do laktatora;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też jest za darmo Ja muszę sobie chyba liste zrobić co mam kupić bo już nie wiem,mam wózek,nosidełko i ciuchy... moze jakiegoś gotowca w necie znajde.. Ja ostatnimi czasy jestem nerwowa i to tak dałam im popalić w carrefourze dzisiaj że szkoda mi ich było..ale wyszło na moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anca ja też nie mam siary jak narazie,jedyne co to piersi dużo urosły ale tak zadnych innych objawów...byłam dzisiaj na zakupach kupiłam sobie ta masc bephanten i kupiłam tez żel na gojenie sie krocza... Mi zostały do kupienia pampersy , jakas ciepła czapa dla małego z szalikiem i jakies tam duperele... Dzisiaj wyprałam ciuszki narazie tylko jedno pralke jak wyschna to załaduje druga...prałam w dzidzusiu i ślicznie pachna:)Moze jestem dziwna ale ciagle patrze na ta suszarke z tymi małymi ciuszkami i nie moge sie napatrzec takie malusie słodziachne:) No i spakowałam dzisiaj torbe do szpitala, także nie pozostaje mi nic innego jak odpoczywac i czekac ...a to juz 31 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj tylko na chwilkę wpadam :) Od rana telefony i smsy, ludzie z życzeniami dzownią, mój jak tylko się obudził to mnie wyściskał i wycałował, pomógł mi ogarnąć chatę, pojechał do centrum kupić mi zestaw w kfc ^^ Za 20-30 minut wpadnie siostra z mamuśką, łazanki zrobią, ciacho ulubione przywiozą :) Już się doczekać nie mogę ^^ Jeśli chodzi o zakupy, mi brakuje jeeszcze: - przewikaja - pampersów - artykułów aptecznych/ higienicznych - wanienki -wyprawki dla mnie do szpitala - łóżeczka - materacyka - pościeli Resztę już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia gdzie ten ktos widzi syf, haha:D. Ale najlepiej jest wlasne kompleksy takimi komentarzami leczyc:D Bylam dzisiaj w poleconym sh-kupilam body i pajace, a kolo siebie spiworek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniaczek 25 a wiesz że ja też jem teraz laysy zielona cebulka wcześniej chranchipsy paprykowe ( te karbowane ) a teraz jakoś mnie na inne pociągło he he . Widać że córcie bedą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczek25
noooo och ostatnio co chwile je jem heheheh :) nasze corcie wiedza co dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczek25
ojjjj goraca czekolada....... tez bym wypila .musze umowic sie z kolezanka i isc na goraca czekolade gdzies oooooooooooo i z bita smietana :) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie dzisiaj wzieło na kiszone ogórki a obecnie bujam siostrzeńca bo sie przebudził a wzięło mnie na zupke amore pomidore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie dzisiaj wzieło na kiszone ogórki a obecnie bujam siostrzeńca bo sie przebudził a wzięło mnie na zupke amore pomidore . No wiedzą , moja córcia to już takich dań sobie życzy że ho-ho . Jutro robie moje ulubione dane które w domu tylko ja robie a są to schabowe z piersi kurczaka ( według własnego przepisu chyba własnego bo tu tylko ja tak robie ) i pyszna sałatke która uwielbiam. Mój M też lubi jak gotuje ( od swojej byłej żony biedny nie zaznał tego ) . Ostatnio coś robie kapuśniaczki, fasolowe rosołki pomidorowe barszcze codziennie coś innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to narobiłyscie mi smaka na gorącą czekolade:D jutro jade na zakupy z moim to koniecznie musismy zaliczyc jakas z bita smietana mniam mniam:D ja ostatnio mam maie jedzenia paluszków z sezamem... Wogóle to mój synek zacyna miec chyba coraz to mniej miejsca bo juz nie czuje takich typowych kopniaków tylko takie pływanie nie wiem jak inaczej to nazwac...ciagle mam taka gule po prawej stronie hehe a jak tam dotkne to mi ucieka na lewa:D niesamowite to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo karolciaa . To napewno nóżka albo rączka albo kolanko albo łokieć synka twojego :) a u mnie to już tak nie naturalnie ten mój brzusio czasem wygląda :) kanciasty taki he he ale przynajmniej wiem że jak mnie w żebra lub koło żeber czuje wzgórek to wiem że to noga bo u mnie cały czas główkowo jest odwrócone. Za to czuje jak piątska próbuje sie chyba już wypchnąć he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przy samym porodzie będzie jeszcze gorzej z rozpychaniem :) u mnie jest tym bardziej gorzej że mam 160 cm wzrostu więc duża nie jestem i odczuwam to strasznie :/ bo mała mama mało miejsca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)niema tragedi ale też niejest dobrze pani doktor która mnie przyjmowała na oddziałpo badaniu powiedziała że szyjka skruciła się ok.60% i jest rozwarcie na 1 palec niema sensu zakładać krążka czy szwu bo skutek może być odwrotny a w domu i tak pewnie nie będe leżeć więc zostawiła by nie w szpitalu do końca naszczęście decyzja nie należy do niej tylko do lekarza prowadzącego który jest też ordynatorem dostałam fenoterol i delikatne skurcze ustału na upławy gynalgin i już nie przciekam więc czekam do poniedziałku jak na wyrok trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Widze ze problem krotkiej szyjki dotyka nas wszystkie:( ja wczoraj po 2 tyg wyszlam z domu pojechalismy do castoramy po farby:) wiecie jak to jest facet i kolory wolalam nie ryzykowac ze czegos nie bedzie a on nie bedzie wiedzial co kupic w zamian:) pokupilam drobiazgi dla chlopcow i oprocz materacy i lozeczek mam wszystko:D nawet pieluszki kupilam w tesco jest promocja na pieluchy 2-5 kg 78 szt za 47 zl i chysteczki huggies bezzapachowe prawie 200 szt za 16 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna Szcz...Sto lat sto lat niech żyje,żyje nam nieeeeeeeeeech żyjjjjjjjjjjjjeeeeeee naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmm:) SPEŁNIENIA MARZEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz nie wiem jaki
czesc dziewczyny! Przez przypadek znalazlam to forum i postanowilam, ze napisze i zapytam- moze Wy mi pomozecie. Otoz ja, podobnie jak Wy mam termin na listopad, na 12 dokladnie i mam problem bo nie wiem chce kupic kombinezon dla maluszka i nie wiem jaki rozmiar. Myslicie, ze 68 bedzie ok? tak zeby mi wystraczyl do wiosny. Mam watpliowsci troche bo jak ogladam wlasnie ten rozmiar to wydaje mi sie , ze jest on ogromny, tym bardziej ze ja tak mysle, zeby mala ubrac w niego na wyjscie ze szpitala. Sama juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×