Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

9 miesiecy

3 dzien goraczka? co robic?

Polecane posty

witam.moja coreczka od poniedzialku ma stan podgoraczkowy temperatura zazwyczaj 37,8 stopni.bylam u lekarza i powiedzaial mi doktor ze mam dawac syrop pulneo i jak nie przejdzie to wrocic spowrotem po kilku dniach.powiedziala ze nie ma zadnych inntch objawow do choroby.wiec w poniedzialek byla goraczka we wtorek tez sroda tezacoreczka zachowywala sie normalnie baiwla i jadla to co zwykle.wiec co to mzoe oznaczac ta goraczka?ogolnie ejstesmy po chorobach i ja i ona.nie moglysmy sie wyleczyc bo jedna z druga nawzajem sie zarazalysmy.teraz ja jestem zdrowa i ona tez.tylko martwi mnie ta temperatura nei wiem co jest grane.teraz sprawdzalam i naarzie nie ma goraczki.o co tu chodzi?czy powinnam znowu isc do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zęby? jak tak będzie się dalej utrzymywać to idź jutro do lekarza, a na co masz pulneo. Dziecko ciężko oddycha?bo to rozszerza oskrzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby chyba nie bo jakis czas temu jej wychodzily.a teraz nie widze zeby cos sie tam przrebijalo.oddycha normalnie.zreszta zachowuje sie tez normalnie.tyle ze ma oczki takie przycmione od tej goraczki jesli ja ma.bo tez caly dzien sie nie utzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bez sensu to pulneo, fakt że działa też przeciwzapalnie, ale to są przecież inne leki typu ibuprofen- przeciwzapalne, a pulneo się przepisuje na rozszerzenie oskrzeli. Ja bym poszła do lekarza jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarka kazala dawac pulnego i powiedziala ze powinno stopniowo obnizac goraczke.ja oczywiscie dawalam malej nurofen dla dzieci jesli miala wieksza goraczke.tylko dziwne ejst to ze ona sie czuje dobrze.tak jak by jej nic nie bylo.dzis jak narazie goraczka sie nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta35,.,.
Nie wiem skąd jestes ( ja małopolska)-ostatnio u nas była taki wirus powodujacy dużą gorączke bez praktycznie zadnych objawow chorobowych. Moje dzieci tez to przeszły,dwa -trzy dni goraczka,troszke cos na gardle czuły i lekko wysychajaca błona sluzowa w nosku. Przez nastepne dni były troche osłabione ale przeszło samo bez zadnych w zasadzie lekarstw.Podobne objawy miały inne dzieci . Zycze zdrowia coreczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, u moje córki pulneo nie miało żadnego wpływu na gorączkę, życze zdrówka, może to faktycznie jakiś dziwny wirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubekZkwiatem
Ale przecież taka "gorączka"to nie gorączka u niemowląt z tego co wiem, moja niunia 3 miesięczna ma bardzo czesto temperaturę 37.7 lub nawet też 37.8 i lekarka mówi,że niemowlaki tak mają...serio, ja sie tym wcale nie przejmuje bo mała jest radosna, nie czuć tego na czole wcale ,ze jest cieplejsza i bawi się, fika , smieje więc chyba taka temperatura jest serio norlmalna, w szpitalu jak byłyśmy kiedyś z innego powodu to peilegniarki jak jej mierzyły to też mówiły,że to ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj jeszcze jeden dzień, byc może to trzydniówka, jak spadnie ta temeratura i wyskoczą krosty, to wtedy będzie wiadomo możesz podać tez lipomal, choćiaż ja bym nic nie podawała skoro nie ma innych objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej bylo czuc na glowce ze jest ciepla.ale dzis jest jak narazie dobrze.wiec mam nadzieje ze to juz przeszlo;/i wszytsko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni powinno się podawać ibuprofenu czy paractamolu tak często,lepiej jest obniżyć gorączkę domowymi sposobami:kąpiel w wodzie o 5 stopni niższej niż temperatura ciała dziecka,zimne okłady na brzuszek i główkę.Koniecznie musisz z tym iść do lekarza.A jeżeli jest to gorączka zwiastująca przeziębienie to podaj mu profilaktyczne oscillococcinum i następnym razem jak sytuacja się powtórzy to też tak zrób. Lek ma dobry smak,jest bezpieczny dla dzieci ,nawet kobietom w ciąży lekarze polecają,rozpuszcza się w wodzie i możesz podać jak słodki syrop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtet
to jest goraczka trzydniowka, jutro przejdzie, do lekarza nie idz dzisiaj, poczekaj do jutra, zbijaj goraczke lekami przeciwg i oklady zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrima
A próbowałaś dać taki czopek do dupki? Ja to zawsze daje i gorączka spada jeszcze tego samego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Byliśmy z żoną na tyle naiwni, że myśleliśmy, że przy dziecku będzie można korzystać z naszego szklanego termometru. Szybko przekonaliśmy się, że będzie inaczej i dlatego kupiliśmy MultiTemp od Sanity. Myślę, że warto zerknąć sobie na ten model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja43

Zbadaj mocz. Jeśli nie ma innych objawów to może to zakażenie dróg moczowych. Też tak miałam z córą. Gorączka żadnych objawów a wyhodowała się z posiewu paskudna bakteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Super propozycja jak chcecie dać dziecku i rodzicom praktyczny prezent, który świetnie się sprawdzi. W przypadku gdy dziecko zachoruje będzie można zmierzyć termometrem BabyTemp dziecku temperaturę bezdotykowo a do tego również komplet żelowy mini, który pozwoli sprawnie obniżyć dziecku temperaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość att

Jak planujesz kupowanie termometru przy dziecku to pomyśl o takim, który będzie miał połączenie kilku opcji. Bo np. jak kupiłam MultiTemp przy ostatnim dziecku to w sumie nie spodziewałam się, że tak często będę korzystać między innymi do pomiaru temperatury wody do kąpieli czy pod mleko. Więc warto sobie coś w takim stylu poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajj

Może zobacz sobie jaką w Sanity mają fajną propozycję zestawu, gdzie jest termometr BabyTemp w połączeniu z kompresem żelowym mini. W zestawie kupi się te rzeczy taniej, a oba przedmioty przy dziecku na pewno będą przydatne. Uważam, że warto je mieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena

Ja kupowałam w aptece termometr, właściwie zdałam się na podpowiedzi sprzedających i dlatego kupiłam ostatecznie FastTemp, podobno bardzo dobrze się sprawdza w praktyce więc jak ktoś szuka termometru to myślę, że można na tą propozycję zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×