Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakup pralki

jaką pralkę polecacie?

Polecane posty

Gość ciekawe co zrobila autorka
pani acka, skacze przy wizrowaniu bo jest zle ustawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama też miała amice i też "zwiedzała" całą łazienkę. I żadne poziomowanie nie pomagało- serwis był w tej sprawie kilka razy. teraz ma Candy i pralka ani drgnie. Ja mam bosha i tez bardzo sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama też miała amice i też "zwiedzała" całą łazienkę. I żadne poziomowanie nie pomagało- serwis był w tej sprawie kilka razy. teraz ma Candy i pralka ani drgnie. Ja mam bosha i tez bardzo sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka Ferdkowaa
a ja odradzam whirpoola , jeszcze żadna pralka tak nie niszczyła mi rzeczy i nie gniotła przy wirowaniu do tego stopnia ,że prasowanie a nawet maglowanie nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam stały nick ale po co?
Ja mam Boscha takiego zwykłego Classic, nic drogiego, i jestem bardzo zadowolona. Póki co (odpukać!) sprawuje się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????????????
czyli bosh bylby tutaj najlepszy przy wydatku do 1000 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ciężko znaleźć boscha w tej cenie. Ale jak jest jakaś promocja no bez vatu to na pewno bym poleciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????????????
ja zaraz wlasnie lece na taka promocje:) ale czy juz za pozno nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na takich promocjach rzadko brakuje towaru;-) Pralka to spory wydatek dlatego nie idą jak woda;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????????????
ale w czasie takich promocji ida i to ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsung.........
no i kupilem pralke samsunga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ącka
stara pralka stała w tym samym miejscu i takich hec nie odprawiała, a jednak widze, że więcej osób ma ten problem z amicą poza mną i moją kuzynką. tak więc Amica to badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś byłam oglądac pralki i w neonecie spotkałam boscha za 798 zł i wacham się czy go wziąć czy lepiej coś droższego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
Też skusiła mnie cena kupiłam WIRPOOL - a i do dziś żałuję - to jest dopiero badziewie!!! Unikałam koreańskich , napaliłam się na amerykańskie i co? Nie dopiera , lata po łazience mimo wyważań i pionowań a huczy tak przy wirowaniu, że chyba w Berlinie słychać.Serwis do kitu, dodzwonić się nie można i robią łaskę, że z człowiekiem porozmawiają - już chyba lepsza tara!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam whirpola i dlatego podjęłam zmiane ponieważ po zakupie jej po 2 miesiącach siadł programator ( oczywiście gwarancja nie obejmuje) a zakup go 500 zł porażka , ale miałam go do tej pory czyli ok 3 lat , ale powiedziałam sobie dość musze stać i wiecznie przełąńczać bo zegar się blokuje i wraca np do prania zamiast płukać nie wirował juz prawie wcale i chyba jutro pojadę kupic boscha za 800 zł w neonecie , może będzie lepszy od tego badziewia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
O bosch-u słyszałam wiele dobrego, ponoć dopiera rewelacyjnie, jest cichy i mało awaryjny,chwalą też pralki CANDY , ale ile w tym prawdy? Mnie sprzedawca,też polecał tego mojego zakichanego WIRPOOLA i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×