Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedługo już pracująca mama

Nie chce butelki

Polecane posty

Gość niedługo już pracująca mama

Witam Mój synek ma 4 miesiące, od urodzenia karmię tylko piersią. W maju wracam do pracy i tu jest problem. Od kilku dni próbuję dać małemu odciągnięte mleko lub herbatkę z butelki ale mały nie chce pić. Probowałam butelek Lovi i Avent. Jak przekonać małego do butelki? Na codzień używamy smoczka uspokajacza i z tym nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszos8
a jakie masz smoczki uspokajacze i smoczki od butelki? może inny kształt albo materiał (silikon/kauczuk). Może dziurki w smoczku są za małe/ za duże ? A może poprostu kwestia przyzwyczajenia? Np. moja córka też na początku nie chciała pić z butelki ale za którymś razem zaczeła ssać jak gdyby nigdy nic, a syn koleżanki do tej pory nie ssie z butli tylko z kubka niekapka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo już pracująca mama
Smoczek uspokajający też mam Lovi. Dziurki w smoczkach w butelkach 1 i 2. Wszystkie smoczki sylikonowe. Nie wiem, czy kupować butelkę z innym kształtem smoczka np Nuk First Choice lub TT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszos8
spróbuj kauczukowy. Moja córka nie ssała silikonowych, tylko właśnie z kauczuku. Czytałam gdzieś że one są bardziej miękkie i dziecku łatwiej ssać niż z silikonowych, więc kupiłam taki i problem zniknął. Popróbuj różnych rozwiązań. Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaŻona
Mam podobny problem, choć mój syn ma już 11 miesięcy. Nie chce cycusia oddać po dobroci, muszę wracać do pracy a butli nie toleruje. Żadnej.Obecnie próbujemy tommee tippee i to jest chyba to. Smoczki są bardzo podobne do sutka kobiety i bardzo miękkie. Mam nadzieję że teraz nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja próbowałam 5 miesięcy przekonać dziecko do butelki. Mała załapała 3 tygodnie temu butlę Lovi ( próbowałam chyba wszystkich) a teraz jesteśmy w trakcie odstawiania piersi :-) Ja już straciłam nadzieję, a jednak :-) Niektórzy mówią, że w tym wieku już się nie opłaca na butlę tylko kubki - ale moje dziecko z kubka pije tylko kilka łyków. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczna mamuśka
polecam kubeczek polecam kubeczek tomme tippe bez zaworka, z ustnikiem nauczylam pic synka z kubka jak miał 4 m-ce i zero problemów z powrotem do pracy autorko nie panikuj 6- m-czne dziecko je tez inne rzeczy oprócz mleka poróbuj z kubeczkiem, a kaszkę i zupki podawaj łyzeczką ja w ogóle nie używalam butelki i żadnych smoczków a dla 11 - miesięcznego polecam picie z kubka ze słomką http://allegro.pl/tommee-tippee-pierwszy-kubek-4m-kolorki-new-i1527901433.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo już pracująca mama
Dobra, to spróbuję z tym kubeczkiem. Może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrylik
moj 8-mcy synek tez marudzi na butelke, jakalkolwiek, ale jak jest senny to jest mu chyba wszystko jedno i pije. moze sprobuj na spiocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×