Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kubek w fasolki

Ćwiczenia - ile i jakie

Polecane posty

Gość Kubek w fasolki

Na siłownię czy basen mnie nie stać :( A szkoda, bo mogłabym godzinami pływać. Bardzo bym chciała zrzucić sporo, bo aż 30 kilo, i miałam nadzieję że do sierpnia by mi się udało. Czy ktoś mógłby polecić ćwiczenia w domu? Ja się powoli męczę. Mam do wyboru rower (no, prawie w domu), hantle 2kg, hula hop obciążane. - Jakie ćwiczenia? - Jak często w tygodniu? (codziennie, co drugi dzień, dwa razy w tygodniu) - Jak długo? - Rano przed śniadaniem czy wieczorem przed spaniem? Dietę będę stosować, oczywiście, do dietetyka się wybieram w przyszłym tygodniu. Raz w tygodniu z uczelni chodzę na salsę, 70 minut, ale tylko za jeden raz płacą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta i aeroby
ćwicz nawet codziennie zacznij może od intensywnych spacerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamellaBarytowska
A ja hullam hulahopem. Jest cudny - na poczatku jest ciezko bo sa zakwasy i siniaki :) ale pozniej juz z gorki - Talia osy murowana! nalepiej kup taki: http://bodytemple.pl/index.php?p538 z masazem i magnesami! Najszybsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze - gratuluję decyzji o dietetyku (najlepsza forma odchudzania to z dietą od dietetyka) Co do ćwiczeń, to kup sobie np. shape (gazeta) z DVD z treningiem, ewentualnie poszukaj sobie ćwiczeń z YT. Nie polecam biegania, rower dużo lepszy i się nie nudzi. Powodzenia w walce z niezbędnymi kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubek w fasolki
Najbardziej mnie nurtuje jak czesto, ile i kiedy :) Codziennie wiem że nie można, bo organizm sie przestawia i mniej spala tłuszczyku a do tego łatwiej o mięśnie... i sa podzielone zdania czy rano czy wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie skakankę (to grosze) i skacz, na początku co dwa dni, potem codziennie, tylko z jednym lub dwoma dniami w tygodniu na regenerację. Idealne do zrzucania tłuszczu w domowych warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra87
dietetyk jest rozsądnym wyjściem. Do tego oczywiście dobrze by było poszukać sobie jakichś filmików z ćwiczeniami w internecie - jest tego trochę :) Ćwiczenia ze skakanką i hula hop też będą dobre. Ćwicz dziennie tyle na ile będziesz mieć sił. Nie zamęczaj się bo ochota szybko cie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubek w fasolki
NIE MOŻNA ĆWICZYĆ CODZIENNIE - to jest coś, co mi powiedział trener na siłowni jak byłam młodsza i jeszcze rodzice żyli i mnie stać było na takei cuda. Ćwicząc codziennie rozwija się mięśnie i orgaznim przechodzi w tryb oszczędnościowy bo od razu przyzwyczajamy go do wielkiego, codziennego wysiłku, a więc nie spala tłuszczu. Proszę JESZCZE RAZ aby ktoś odpowiedział na moje pytania, ale nie rozpisując się o diecie czy innych rzeczach :) - Jak często (co 2 dni, 3 razy w tygodniu) - Jak długo powinna trwać seria ćwiczeń - Rano przed śniadaniem czy wiezorem po kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty gadasz kobieto
nie można cwiczyć codziennie, znaczy ze musi być jakiś choćby jeden dzien w tygodniu na regeneracje ale dotyczy to treningu silowego Aeroby możesz spokojnie wykonywać codziennie tzn biegi, pływanie, rower, stepper W niedzielę mozesz dla odmiany iść na rolki czy rower niestacjonarny:) Trening aerobowy min 40 minut przedxział tętna 120-150 (mniej wiecej, bo dla kazdego wylicza się indywidualnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananananan
3 ewentualnie 4 razy w tygodniu, co drugi dzień można, ja ćwiczę pomiędzy śniadaniem a obiadem, tłuszcz spala się po pół godz, także trening powinien trwać conajmniej 45 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty gadasz kobieto
generalnie im częsciej tym wiekszy i szybszy efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×