Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość @wermut@

dlaczego kobiety to takie naiwniaczki

Polecane posty

Gość @wermut@

Zadziwiają mnie przeróżne historie na kafe. PISZĄ MATKI,ŻONY,KOCHANKI o swoich wielkich miłościach,romansach i o tym jak to poznały miłość swojego życia. Później gdy facet dostaje co chce albo gdy prawda wychodzi na jaw nagle okazuje się ,że gość nagle się zmył. Zadziwiają mnie również te zakochane mężatki w obcokrajowcach poznanych na wakacjach. dziewczyny gdzie wy macie łby???? nie dociera do was ,że jesteście wykorzystywane? radzę twardo stąpać po ziemi bo przebudzenie może być okrutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @wermut@
nie bo twardo stąpam po ziemi.nie dam się zbajerować jakiemuś dupkowi bo im tylko o jedno chodzi. dodam,że nie mam żadnego urazu.wystarczy mi jak poczytam historie tych naiwniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowiek się uczy na błędach...i nikt nie jest taki sam jak ty:) ja też jestem osobą twardą ale rozumiem te kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadziwiają mnie przeróżne historie na kafe." mnie smiesza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsze są
zdradzane, wybaczające i łykające wszystko co facet powie, idiotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @wermut@
zastanawia mnie jedno co one mają w głowach ????? chyba sieczkę przeciez niektóre rzeczy są tak oczywiste a te brną w coś co na pierwszy rzut oka grubymi nićmi jest szyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @wermut@
regres przy okazji również mam nie zły ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mascarponka
no ja tez :) naczytałam sie tu takich rzeczy ze to szok .... :,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obri
Nie jesteśmy naiwne . szukamy tego czego nie mamy w domu -to proste Mamy wmawiane że "Pan I Władca " jak czegoś nie ma w domu to sobie znajdzie poza nim . w dobie cywilizacji (pralki zmywarki internet ) robimy to samo znajdujemy to czego nam brak ;)) poza domem a że mamy możliwość dzielić się emocjami -tak naszymi emocjami z otoczeniem robimy to . proste i zrozumiałe ale trzeba mieć emocje i jeszcze umieć o nich pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorąc pod uwagę, że 3/4 historii z Kafe to porowokacje, to nie wiem kto tu jest bardziej naiwny - kobiety czy ktoś kto wierzy we wszystko, co w internecie przeczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie jedno co one mają w głowach ?????" niektóre to nie wiele ale większość to na pewno ma naturę "pelikanów" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @wermut@
wystarczy wejść na topik o arabusach - egipcjaninach - chociażby .nie mam nic na przeciw tej rasie,rasistka nie jestem ale jak można mówić o miłości w takiej sytuacji? przecież to chore!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @wermut@
broom czasem się zastanawiam czy można właśnie być takim głupkiem czy ktoś sobie jaja robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obri
ze słowem naiwna ,kretynka itp. była bym ostrożna punkt widzenia zmienia sie wraz ze zmianą miejsca siedzenia na widzenie ma wielki wpływ czas .i plecak jaki nosimy . a najgorzej jak ktoś cudze wykałaczki widzi a swej belki nie dostrzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek z Wiejskiej
Te kobity sa jeszcze bardzo mlode albo glupie , nie znaja zycia ,stad pewnie ich problemy z dupy traby :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mascarponka
"ale większość to na pewno ma naturę "pelikanów"" no ja mam taka :) i jestem z tego dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez tych prowokacji nudzilibyśmy się tutaj" no raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mascarponka masz szacun u mnie :) powaznie mówie za przyznanie się i za odwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mascarponka
:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wystarczy wejść na topik o arabusach - egipcjaninach - chociażby .nie mam nic na przeciw tej rasie,rasistka nie jestem ale jak można mówić o miłości w takiej sytuacji? przecież to chore!!!!!!!!!!!!!!!" na ten temat się nie wypowiadam:D wczoraj oglądałam program w którym kobiety żyją z tego typu facetami, jedna się wypowiadała ...że ma zamiar przenieść się do państwa w którym żyje mąż, sama nie wie jaką krzywdę sobie robi, młoda dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @wermut@
młode i naiwne? no raczej nie skoro mąż i dzieci w domu a ta wzdycha do boya hotelowego ,który na kiwnięcie placem ma kolejkę do wyrka albo te które podają się na złotej tacy facetowi i kapcie w zębach noszą - są nudne i nic dziwnego ,że są traktowane jak wycieraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @wermut@
rozumiem to przystojne chłopaki , można zaszaleć i się rozłożyć przed takim - rozumiem ale pisać o motylkach i miłości to już żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @wermut@
szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz tam "żenada". Takie wakacyjne "zakochanie" długo może trzymac. Kobiety są zauroczone a że nie mogą się przed mężem wygadać, piszą na forum. To zupełnie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mascarponka
wygada sie wygada i jej przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej dobra
prowokacje prowokacjami a w życiu nie widzieliście takich kobiet bo ja zdradzanych, które wybaczały i wierzyły w zapewnienia o wielkiej miłości do nich widziałam w życiu mnóstwo więc dajcie spokój z tym że prowokacje tych co zakochują się w obcokrajowcach też nie ma?? kobiety niestety w większości są głupie i naiwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zghjaswdejukolsdefrgthyj
faceci mysla penisami mniej niz kobiety cipami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×