Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inga83

ojciec dziecka zabrania mi wyjazdu z synem na urlop....

Polecane posty

Gość gość
A czy te pokłady złości powyżej nie mają aby źródła w tym że nie ma kto zakisić ogóra? Ten dyskretnie przyczepiony mail pod nickiem wyraźnie to sugeruje ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama1985
ojciec75 - przeczytalam Twoj post, gratuluje osiagniecia celu w opiece nad dzieckiem. Napisze Ci moja historie... Od 2 lat mamy z mezem kryzys, brak szacunku do mnie i dzieci, brak zainteresowania rodzina. Ratowalam nasze malzenstwo sama 1,5 roku, ale tego musza chciec 2 osoby. Ostrzegalam, ze odejde jesli nie zmieni swojego zachowania, przestalam walczyc, przestalam kochac, za duzo sie wydazylo i nagle maz nie pozwala mi odejsc. Opowiada przed rodzina i znajomymi jaki on biedny, jak on sie stara, nawet do psychologa chodzi, ale niestety juz za pozno, zniszczyl moje uczucia do niego. Jestem nieszczesliwa w malzenstwie, ale maz rozwodzac sie ze mna straszy mnie, ze zostawi dzieci i dlatego w tym trwam, bo zalezy mi, aby dzieci mialy rowniez ojca. Nie ma co uogolniac, sa zle matki, ktore ograniczaja kontakt dziecka z ojcem i sa zli ojcowie co maja dzieci w czterech literach tak, wiec nie przepychajcie sie, bo kazda sytuacja jest inna. Zycze odgadania sie, aby jak najmniej ucierpialy na tym dzieci. Myslcie najpierw o dobru dziecka, a nastepnie o sobie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byla geja
Autorko nie utrudniasz kontaktów. Jestem w podobnej sytuacji ale w moim przypadku były okazał się gejem i znęcał się i mimo to sąd dał mu kontakty z synem do rozstrzygnięcia sprawy karnej gdzie grozi mu 12 lat. Kiedy go bierze na weekend to pije i imprezuje bo znajomi widzą go w klubach a syn chyba u jego matki lub z 13latkiem zostaje ale nie mam na to dowodów. Wiec nic nie zrobię na razie. Do facetów- może i dziecko autorki moje czy innej samotnej matki będzie obwinialo matkę za rozpad małżeństwa jak będzie starsze ale jak każde z nich by dowiedziało się jaki był ojciec to będzie inaczej. Ja mam wszystkie dowody SMS zdjęcia pisma sądowe i pokaże je synowi by zrozumiał że obroniłam go przed demoralizacja. Skoro były nieraz mówił że nauczy syna by traktował kobiety tak jak on sam czyli bić poniżać wyzywać tak by do szpitala trafiała. Kiedyś każde dziecko zrozumie jaka była prawda. Kobiety też potrafią takie być ale częściej zdarza się że to ojciec nie płaci nie interesuje sie. Były spotyka się z facetami na seks i mam pozwolić na stały kontakt i syn ma myśleć że to normalne? Nie mogę na to pozwolić. Autorko jedz nic Ci nie zrobi masz sms że proponowała inny termin. Poinformuj go nie pytaj że jedziesz i kiedy wracasz. Będziesz mieć dowód że został poinformowany. Tylko nie kasuj sms żadnych one będą ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz go olać i robić co chcesz, nawet jak się wkurzy to i tak niczego nie będzie w stanie wyegzekwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i nie wierzę jakie pskudne babska! 2 letnie dziecko nie jest już takie malutkie by być przy piersi mamy. Sama ogranicza prawa a w następnych postach żalisz się ze ojciec straszy ze przyjdzie a nie przyjeżdża. Z***biście no straszy. Chyba normalne że chce aby syn tez ze swoją babcia pobył. Jeśli on ma kobietę i dziecko z nią to jest rodzina dla Twojego syna i to ważne. Ale Ty jesteś ohydne takie ex to powinni karać i bić przez głowę by zrozumiały co to macierzyństwo. I nie dziwie się ze robi Ci na złość Ty mu też nie pozwoliła syna zabrać na wakacje masz za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nakręciłam się a to stary post :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie juz o 6 rano chodzisz z czerwona szmineczka I prowadzisz tak synka do przychodni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×