Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mortadelciaaa

Przeszkadzałoby wam gdyby wasza druga połowa

Polecane posty

Gość Mortadelciaaa

nie miała matury? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .guilty eyes
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paschalina
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszczurzyca
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortadelciaaa
No to chyba mam uprzedzenia straszne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afasdgasaAFW
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfdsfgfg
Nie, bo interesuje mnie co ludzie reprezentują sobą na codzień, a nie ich wykształcenie. Jest wielu inteligentnych ludzi bez matury, jak i wielu osłów z tytułem magistra... I na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepojmujet
jasne. z neandertalczykami si enie zadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortadelciaaa
a przeszkadzałoby Wam , że Wasza druga połowa pisze powoli i czyta powoli a w zasadzie nie bardzo umie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonnnnia
Nie Dla mnie ważny jest człowiek, a nie papierek ______________________________ Pobieraj i oglądaj filmy bez ograniczeń z MegaVideo i VideoBB: http://skocz.pl/filmybezlimitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy. znam ludzi bez matury, a z głową na karku i nie jeden wykształciuch może im co najwyżej buty czyścić. ja mam maturę i jestem na studiach, ale czasami powątpiewam w wartość tego papierka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfdsfgfg
To jak czyta by mi nie przeszkadzało, ale w ogóle czytać musiałaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mru mru mru m r u
zawsze wydawalo mi sie, ze tez by mi to przeszkadzalo, ale poznalam faceta... 10 lat temu, w klasie maturalnej zrezygnowal z egzaminu... nie ma matury, a jest jednym z najbystrzejszych, najmadrzejszych mezczyzn jakich znam i przestalam zagladac ludziom w dyplomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfdsfgfg
Chociaż muszę tu napisać, że gdybym spotkała osobę, która z jakichś względów nie potrafiłaby czytać, ale chciałaby się nauczyć to mogłabym z taką osobą zaznajomić się. Ale jeśli byłby to ktoś kto uważałby, że czytanie nie jest mu do niczego potrzebne to nie ma mowy o związku z taką osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfdsfgfg
Tamiła, bardzo ładnie wyglądasz na tym zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten post z czytaniem, to był oczywiście podszyw :/. Też poznałam kogoś, kto szkołę średnią skończył kilka lat temu, ale do matury nie podszedł. Aż mi wstyd za siebie, że aż taką uwagę na to zwracam :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wykształcenie wyższe, maz zawodowe. Razem prowadzimy firmę - uzupełniamy się wzajemnie i idzie nam idealnie, także matura nie ma tutaj nic do rzeczy. Aczkolwiek mój mąż zna się super na matematyce, chemii, fizyce, za co go podziwiam, bo ja z tego to jestem kiepska..... Nie poszedł do LO tylko dlatego, że nie potrafił pięknie pisać wypracowań i nie był humanistą..... wybrał zawód. No i dobrze. Teraz mu się to odpłaca z korzyścią wielokrotną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfdsfgfg
Jeżeli to był podszyw to trudno, ale niestety wciąż zdarzają się osoby, które nie potrafią czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asfdsfgfg - dziękuję. Co do tego wykształcenia, to ja bym jednak na papierek nie patrzyła. W dzisiejszych czasach znam ludzi, mających licencjat, a mój mąż inteligencją wyprzedza ich o kilka epok :) On nie ma głowy do interpretacji wierszy, do czytania lektur..... ma za to głowę do interesów i to jak prowadzi naszą firmę, ilu klientów lgnie do niego, ilu ludzi go chwali i poleca gdzie się da świadczy o nim najlpiej, a nie jakieś papierki :( Liczy się człowiek, jego inteligencja, jego wnętrze.... nie każdy może mieć maturę lub być magistrem, jak nie każdy magister potrafi być wartościowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dzisiejszych czasach najwazniejsza jest wiedza zyciowa !!!!!! duzo osob po studiach spodziewa sie wielkiej kariery i sporo kasy a potem siedza w mc.donaldzie i sprzedaja hamburgery za 1000zl --ale tam ich nazywaja menagerami -heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia_klociaa
absolutnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy dlaczego by nie miał matury :) Jeśli dlatego że np postanowił jej nie zdawać z przyczyn...powiedzmy ideologicznych to ok mógłby nie mieć :) Ale w zyciu nie chodziłabym z CZYMŚ co zdawało mature ale było za głupie żeby ją zdać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×