Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomocy-GOFRY !

Pomocy-GOFRY !

Polecane posty

Gość Pomocy-GOFRY !

Dziewczyny która z Was ma dobry ,sprawdzony przepis na puszysto chrupiące gofry?:D Próbowałam już robić z trzech przepisów i niestety wychodzą - ładnie określając -flakowate :o Bardzo bym prosiła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
U mnie w domu to gofry robi mój syn - wg takiego przepisu: 2 jajka 2 szklanki mąki tortowej 1/2 szklanki oleju lub roztopionej margaryny 1 i 3/4 szklanki mleka 4 łyżki cukru, 1 cukier waniliowy 3 łyżeczki proszku do pieczenia 1/4 łyżeczki soli Składniki dobrze zmiksować i gotowe, wychodzą chrupiące i bm smaczne, ale czasem to nie wina przepisu a raczej gofrownicy, my mamy taką solidną metalową , nie wiem jak pieką te plastikowe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy-GOFRY !
O ! Dziękuję bardzo :D A powiedz mi jeszcze proszę ,czy piany z białek oddzielnie nie trzeba do nich ubijać? We wszystkich przepisach ,które miałam należało to robić. Być może właśnie to powodowało "flakowatość" gofrów -nie wiem. A może to też i wina gofrownicy? nie mam pojęcia .W każdym bądź razie jeszcze nie udało mi się upiec takich ,jakich bym chciała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:44 [zgłoś do usunięcia] Pomocy-GOFRY ! już wiem, jak zrobić. teraz możecie wracać do garów Ty wstrętna podszywaczko :p widzę że Ty od nich odeszłaś:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
Syn nie ubija osobno piany.Najpierw miesza całe jajka z cukrami powoli dodaje na przemian mąkę i mleko następnie tłuszcz , proszek dp i sól.Miksuje na gładką masę i już!!!Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
Napisz czy ci wyszły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Gofry wyszły takie o jakie mi chodziło, a dopiero teraz zobaczyłam ,że ów przepis Margolko jest dołączony do gofrownicy:p Jednym słowem miałam go pod nosem, a wyszukiwałam w necie chyba myśląc że znajdę jakiś cudowny:D No i gofrownica okazała się solidną :classic_cool: Dzięki jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
Ja ten przepis też miałam dołączony do gofrownicy - sprawdził się i już został zapisany w zeszycie kucharskim .POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×