Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiderka

Atnybiotyk w ciązy. Czy któraś z mam brała Duomox??

Polecane posty

Witajcie mam pytanie. Mam infekcję górnych dróg oddechowych i niestety pani doktor przepisała mi antybiotyk. Jestem w 5 miesiącu ciąży i nie wiem czy powinnam go przyjmować. Mam przyjmować lek 1,5 tabletki na 12 godzin. Pani doktor zapewniała mnie, że lak jest całkowicie bezpieczny. Jednak na ulotce napisane jest " Lek Duomox" można stosować w czasie ciąży jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności". Dodam tylko, że głównie mam zainfekowane gardło i katar, nie gorączkuję. Słyszałam, że przyjmowanie antybiotyków w ciąży źle wpływa na rozwój dziecka. Wziąć ten lek czy nie, jeszcze pani doktor przepisała mi ziołowe tabletki do ssania na gardło w celu nawilżania śluzówki. Może tylko to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam zapalenie oskrzeli w 31tyg ciąży i brałam właśnie ten antybiotyk. Dziecko urodziło się zdrowe. Jak się masz obawy to idź jeszcze do innego lekarza. Może antybiotyk nie jest konieczny. A jak trzeba to bierz. Czasem można sobie bardziej zaszkodzić nie lecząc się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za informacje. Dodam, że stosowałam wszelkie sposoby leczenia się domowym sposobem piłam szałwię itp. Pani doktor pytała czy przyjmowałam jakieś leki po uzyskaniu informacji stwierdziła, że należy dać antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×