Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wioleta86aa

13 ZESTAWÓW DLA DZIEWCZYNKI!sama wybierz który chcesz!

Polecane posty

Gość boze drogi jaki oszust oszusta
kiedy kogos oszukalam? nigdy prawda jest taka ze cwaniacy wystawiaja tysiace aukcji, niektorzy oszukuja i zyja i niezle sie maja a czlowiek wystawi cos raz i po dupie dostanie od takich panienek na kafe co trudno powiedziec z jakich wzgledow pozywaja uczciwa osobe o oszustwo i jeszcze donosza nie majac zadnych podstaw do swoich twierdzen, allegro usuwa aukcje czesto tak na wszelki wypadek mnie juz nascie razy usunieto aukcje apotem przywracano po wytlumaczeniu, kiedys mnie ktos posadzil ze to nei moje zdjecia, no zesz jak nie moje ajk robione u mnie w domu z czyms co sama zrobilam wlasnorecznie no ale coz... tak samo jak ta uakcja ostatnia niezgodna z regulaminem bo co? bo to ze mozna zamowic ta sama rzecz w innym kolorze? to jak mam to spzredac? mam wystawic 150 aukcji tego samego kazda w innym kolorze pomimo ze nie mam tej rzeczy w tedy bedzie fair? nie lepiej wystawic to co mam i zaznaczyc z emoge wykonac w zamowionym kolorze? jestescie co niektore walniete z tymi zasadami, tak samo jak kiedys sprzedawalam ubranka dziecinne i wystawilam 50 szt po 1zl i tez ktos doniosl ze tak nie wolno bo to za tanio i pewno oszustwo a poza tym to tzreba wystawic 50 aukcji a nie jedna no zesz kurde a co to komu przeszkadza? tak serio to zrobilam to po to by ulatwic kupujacym a nie zeby miec z tego jakies specjalne korzysci co te zjets istotne bo allegro bierze od kazdej aukcji min 45gr wiec gdyby mieli taniej moz ei by ludzie solennie przestrzegali regulaminu ale gdzie sie komus moze oplacac wystawianie aukcji ciucha za 1zl kiedy polowe ztego musi oddac allegro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstretne babska!!!
Bardzo wam przeszkadzala ta aukcja, autorka wyciagala od was kase, byla konkurencja?????? Chciala sprzedac kilka dosc kiepskich ciuchow, myslicie, ze tlumy by walily na te aukcje?????? Chciala chociaz troche sobie dorobic a wy sie rzucilyscie podle jestescie i tyyyyyyleeee!!!! Oby i wam tak podkladano klody pod nogi to moze nastepnym razem trzepniecie sie jedna z druga po lbie zanim na kogos doniesiecie (w dodatku w tak smiesznie blahej sprawie jak sprzedac kilku szmatek po dzieciach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstretne babska!!!
Kurwa jak menel sto prze ciezarna w kolejce dla uprzywilejowanych to zadna nie zwroci uwagi, jak wchodzi kobieta z wozkiem do autobusu to nikt nie pomoze, jak idzie na strone nakarmic piersia to drzecie mordy tu na forum, ze to oblesne - nie wierze, po prostu nie wierze, ze nawet jestescie KOBIETAMI, nie mowiac juz, ze jestescie lub chcecie byc M A T K A M I zero zrozumienia dla siebie nawzajem co za podle babska!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciskaj tak autorko bo się
zesrasz, miałabyś choć resztki odwagi i honoru by napisać pod swoim nickiem cwaniaro od siedmiu boleści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
Do autorki: twoja nowa aukcja ztymi szmatami także została zgłoszona do usunięcia i przygotuj się na to, że ci za to tym razem i konto zablokują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja was nie rozumiem. Tyle ludzi oszukuje i wam to nie przeszkadza, choć kradną publiczne pieniądze czyli nasze też. Tu sobie dziewczyna zrobiła jedna aukcję, żeby zaoszczędzić na prowizjach, które zjadają połowę zysku, a wam to przeszkadza. Dlaczego to robicie? Takie z was prawe osoby, że przeszkadza wam każde naruszenie prawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
to sobie teraz zarobi z zablokowanym kontem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak nie nazwac tego zawis
cia?? byleby komus dosrac :/ bez wzgl czy slusznie czy nieslusznie wyzwiecie kogos, doniesiecie tylko nie na tych co trzeba :( mnie na allegro oszukano na 1400zl za lodowke do dzis spzredawcy nie am policji sie szukac nie chce a ten oszust nadal handluje na allegro i pewno takich jak aj jest znacznie wiecej oszukanych ale wy takich nie tropicie tylko tropicie nic niewinna osobe co chce zarobic sobie na nowy ciuch dla dziecka PEWNO :/ nienormalne jestescie co niektore :(( az wstyd jakie beda wasze dzieci uczycie je tez tak? idz donies nic z tego nei bedziesz meic ale doniesiesz hahah ja tak robie cale zycie, ale pamietaj donos tylko na tych co powiedzieli ze jestes donosiciel a na tych co mi morde wytrzaskaja juz nie siedz cicho tak wy robicie! przypomina mi sie sytuacja z rynku w moim miescie jak straz miejska wlepiala mandaty staruszce co spzredawalam zonkile z ogrodka, innej co spzredawala pietruszke i buciki na drutach robione a onok handlowali ruskie tonami ciuchow i innego dziadostwa i nic nie dostali ani upomnienia, jak zapytalam straznikow ldaczego to mi powiedzieli ze ich sie boja a staruszek nie ot na kafe jest ta sama sytuacja I JESZCZE JEDNO NIE EJSTEM AUTORKA TEGO TEMATU NAWET NIE WIDZIALAM TYCH CIUSZKOW ALE Z OPISU WYNIKA ZE TO NIE JEST JAKIS WIELKI HANDEL I KOBIETA NIC ZLEGO NIE ZROBILA PODOBNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
straszne ;D powinnas iść do psychiatry po tych traumatycznych przeżyciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llalalallalalal
wczoraj allegro tej pannie usunęlo aukcje za to ze byla niezgodna z regulaminem allegro! a ta nic, zadnych zmian tylko ach i znowu wystawila to samo...dlaczego mam tego nie zglosic? co mnie obchodzi jej handel? miala wczoraj dowód ze nie ma racji? to dzisiaj bedzie miala drugi raz:O ja tez zgłaszam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak nie nazwac tego zawis
no i co a dlaczego panna ma nie wystawiac drugi raz jakies pzrestepstwo popelnila czy co?? ja nie rozumiem dlaczego ta aukcja komus pzreszkadza i dlaczego jest niezgodna z regulaminem poza kwestia oplat wobec allegro, ja na miejscu tej dziewczyny wystawialabym non stop taka aukcje i ubiegala sie w allegro wyjasnien, poza tym nie wiadomo czy dziewczyna nie napisala odwolania i allegro jej przywrocilo aukcje bo tak czesto bywa ze szybko usuna a po wyjasnieniach bez oplat prosza o ponowne wystawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciorek-ek
typowo polskie! ŻENADA! Jednak baby na kaffe to są niezłe świnie. Dla zasady komuś dopieprzyć. Weźcie się za jakąś robotę. Nadgorliwość jest gorsza niż faszyzm- tutaj to pięknie widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
no właśnmie niech autorka weźmie sie za jakąś robotę a nie oszukuje na allegro i tu wypisuje pod kilkoma nickami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjasnien???
jakich wyjasnien ma sie domagac?? aukcja jest niezgodna z regulaminem allegro!!!! moze allegro ma ja przeprosic ze ma taki a nie inny regulamin? 13 RÓŻNYCH zestawów=13 aukcji 13 TAKICH SAMYCH ZESTAWÓW=1 aukcja KUMASZ JUZ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak nie nazwac tego zawis
a mozesz mi powiedziec w jaki sposob autorka kogos oszukuje? poza tym radzenie ze ktos ma zabarc sie za robote wsadz se w dupe, osobiscie bylamwczoraj w urzedzie pracy i dowiedzialam sie ze pracy dla mnie kolejny rok minal a dla mnie pracy nie am, wyslalam juz z 2tys cv pzrez rok i dalej nie ma pracy dla matki z dzieckiem wiec tepa pito zrozum ze czasami allegro to sa jedyne dochody matkiz dzieckiem i powinno sie chwalic matki ktorym sie chce i potrafia spzredac wszystko co w domu maja byleby dziecku nie braklo chleba a tu sie tylko dopierdala ludziom tym co maja gorzej od samych siebie zanada i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjasnien???
a allegro jej aukcji nie przywróciło, bo wówczas pokliknieciu w jej link z pierwszego postu aukcja byłaby znowu dostepna!! a nie jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak nie nazwac tego zawis
ale czym to szkodzi ze jest 13 szt w 1 aukcji 13 roznych zestawow?? poza tym ze jak wystawisz 13 aukcji to muszisz zaplacic 13x wystawienie a w 1 aukcji tylko raz bo prowizje tez placisz 13razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciorek-ek
co wam daje takie zgłaszanie pierdół? Osobistą satysfakcję, że się komuś dowaliło? Jezu, mam nadzieję, że nie obracam wśród takich ludzi, bo naprawdę strach. Kojarzy mi się z ?Dniem Świra"- żeby tylko sąsiadowi było gorzej Panie Boże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak nie nazwac tego zawis
allegro nie przywraca aukcji tylko pozwala na wystawienie takiej samej bez oplat, czasami przywraca z pzredluzeniem pelnego okresu ale neiw eim od czego to zalezy bo mnie raz robi tak a raz tak i zawsze dziala na moja korzysc mimo tych pit z kafe co ciagle na mnie donosza ze cos im sie nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
to niech nie rozmnażaja się jak króliki to będąmieli na chleb, chyba proste nie? niech myslą głowąa nie dupą i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjasnien???
no i wlasnie oto chodzi!!!! o 13 aukcji!!!!!! rozumiem, ze jak ktos was okrada to jest bee, ale jak tu autorka chce rżnac allegro na kase to juz wam nie przeszkadza....hipoktyki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak nie nazwac tego zawis
kiciorek bo to jest kafe :D tutaj anonimowo to tylko dowalic komus zwyzywac ublizyc i doniesc tam gdzie nei trzeba sie podpisac i pokazac, jakby juz tzreba bylo ruszyc dupe na policje podac swoje dane itd to zadna sie neiw ychyli bo albo sie wystraszy albo z lenistwa a tak to siedzi taka durnota na kafe i jedyna satysfakcje z siebie ma ze komus ublizy i napisze donos mailem :/ takie strazniczki praworzadnosci jak z koziej dupy traba... ciekawe tylko czemu na kafe tak nie czyszcza tematow bo slowa obrazliwe tez sa neizgodne z regulaminem kafe podobnie jak reklamowanie sie z linkami allegro, konkursami dzieic i tysiace innych rzeczy a mimo to na kafe kroluje bezprawie mimo tych cudnych strazniczek bo jakby to wszystko pousuwaly to by nie mialay co czytac i swoich wypowiedzi tez musialby pozglaszac do usuniecia z 99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfghj
PRAWDZIWE POLACTWO, OBY TYLKO KOMUS DOSRAC, KURWA CO WAS OBCHODZA JEJ ZESTAWY??? NADGORLIWE SZMATY!!! MACIE COS Z GLOWA, LECZCCIE SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjasnien???
a poza tym pani autorce radze zdobyc sie na odwage i pisac pod swoim nickiem:O i skonczyc obrazac innych bo to dopiero jest załosne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak nie nazwac tego zawis
dfhjyhty no i widac ze dziecka nie masz wiesz ile dzis sie zarabia srednioa ile kosztuje dziecko??? nie wiesz jak widac pseudobogaczko rznac allegro kobieto chyba ci sie w glowie poprzewracalo na ile orznac to allegro na 2zl???? ludzie rzna na miliony i nikt im nic nie zrobi a dziewczyne byscie ukamienowaly ze oszukala na dodatek nei was tylko najwiekszy portal w polsce na 2zl no rece opadaja z takim mysleniem myslicie ze allegro zalezy na takiej prowizji??? ja mma inna propozycje doniescie pizdy jeszcze do uzredu skarbowego ze autorka aukcji nie placi podatku od tych kilku zl :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciorek-ek
boże chroń przed takimi ludxmi... Nigdy nie zrozumiem takiej bezcelowej nadgorliwości, praworządności?- nawet nie wiem jak to nazwać???? Nic dziwnego, że potem nasz kraj wygląda jak wygląda...Ludzie pozamykani w swoich domach, żeby się nie wychylić, nie pokazac odrobiny radości bo zaraz doniosą:" a skąd ma? pewnie ukradł". Żal mi co poniektórych tutaj. A autorce życze, żeby sprzedała mnóstwo rzeczy na allegro!!! Sama mam tego kupę ale czasu brak na wystawienie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfghj
CHORE ZAWISTNE GRUBE BABSZTYLE!!! DAWNO WAS NIKT NIE WYRUCHAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
to niech dzieciaka utopi i poprosblemie skoro go utzrymać nie umie, dla mnie to nie problem ;) albo niech sobie dupę zaspawa skoro chcica jej na łeb pada ;) a tą pannę sobie zapisałam i non stop będę zgłaszać jej aukcję jeśli będzie chciała cwaniaczyć i możecie mi nagwizdać biedaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×