Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Audrey1818

45-46 kg to mój cel -------> ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość Audrey1818

Hej :) własnie tyle ważyłam przed świętami i wyglądałam pięknie :) Teraz dobiłam do 50 kg ... zawsze sobie obiecywałam że nie przekrocze tej wagi ... a jestem blisko... chce schudnąć ... mam 169 wzrostu (nie chce slychac o ANOREKSJI) poniewaz ona mnie nie dotyczy ... jem nigdy się nie głodze a tyle wazylam sama z siebie ... kto mi pomoże wrocic do tej wagi ?? Chce zacząć od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audrey1818
?????????????????????????????????????????????jest tu kto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezkształtna
W jakim wieku jesteś? 45 kg przy Twoim wzroście to poważna niedowaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audrey1818
18 lat ale wcześniej się nie odchudzalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo.
a jakie byly reakcje na twoj widok jak wazylas 45 kg przy prawie 170 cm? mama sie nie martwila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayuna
Hej! Ja się dołączę bardzo chętnie. Też dążę do wagi, którą inni mogą uznać, za poważną niedowagę, ale po prostu wiem, kiedy wyglądam dobrze a kiedy nie. Mam 156 cm i 50 kg ;/ dobrze wyglądałam przy 43, ale chciałabym ważyć tym razem przynajmniej 40-39. Chociaż szczerze mówiąc, nie wiem jak to zrobię, bo metabolizm mam zepsuty, więc zostaje coś na kształt głodówki. Dziś zjadłam tylko jabłko, łyżkę jakiejś surówki i....ugryzłam bułkę. Życzę Ci powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała
też bym chciała tyle ważyć, a mam 165 i waże 50 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała
Audrey1818, jaką dietę chcesz stosować ? bo ja ciągle próbuję te tzw. "mniej żreć", ale jakoś nie skutkuje :( chyba ograniczę kalorie do 1000, wydaje mi się, że powinny się pojawić jakieś efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Audrey1818
Nie mama i inni nie patrzeli dziwnie bo byla to moja waga naturalna... gorzej jest teraz kiedy przestalam sie miescic w ubrania ktore nawet czesto byly szyte na miare... dlatego od jutra cwicze i ograniczam sie w jedzeniu a zwlaszcza slodyczy poniewaz to wlasnie przez nie przytylam !! to ile osób się pisze od jutra ze mna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayuna
Ja na pewno :) Z tym, że dziś już liczę pierwszy dzień, ale to i tak bez różnicy - jeden dzień w tę czy w tamtą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Audrey1818
ayuna to mam nadzieje ze ten watek bedzie ci sluzyc za pamietnik ;) zapisujcie tu swoje dzienne menU :) ja mam jeszcze zamiar pic ocet jablkowy ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Audrey1818
fajnie by bylo gdyby mi sie udalo schudnac do 47 chcociaz do 27.04 wtedy mam uroczystos rodzinna i musze sie zmiescic w sukienke szysta na miare... najgorsze bedzie odstawienie słodyczy ... :(:(:( dlaczego sie tak zapuscilam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayuna
Rozumiem Cię doskonale. Ja chcę schudnąć z 10 kg przynajmniej do 15go maja. Wtedy również mam uroczystość rodzinną i tez się muszę zmieścić w sukienkę. Ale już zupełnie nie wiem co robić, bo ten metabolizm mam nie taki jak trzeba. Nie mam co liczyć nawet, że tyle mi spadnie nawet na głodówce. Dziś zjadłam jabłko w ramach śniadania. Przyszłam z zajęć przed chwilą i zjadłam słodką bułkę niestety. Nie ma nic innego w domu akurat, bo nikt na zakupach nie był...Ale czuję się usprawiedliwiona, bo po pierwsze dziś nie śpię, bo się muszę uczyć na jutrzejsze ciężkie kolokwium, po drugie jutro na cały dzień mam tylko jogurt 0% (80 kcal) a po trzecie, już dziś nic nie zjem. Siadam do nauki i nie wstaję. A jak tam u Ciebie dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxasas
ale autorko jesteś pusta !!! jak może dobrze wyglądzać chodzący szkielet ? ja mam 171cm wzrost ważę 57kg i czuje sie okropnie!!! chciałabym przytyc ze 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxasas
na potwierdzenie wklejam: Twój wskaźnik BMI wynosi 16.1. Tak niski poziom wskaźnika BMI może oznaczać wychudzenie. Stan taki może być spowodowany chorobami zaburzeń łaknienia. Czym prędzej zasięgnij porady lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxasas
powinnaś ważyć min 55kg przy tym wzroście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxasas
pozatym sama napisałąś że masz zepsuty metabolizm to przez niedowagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tylko ciekawa odpowiedzi na moje pytanie :) przede wszystkim zdrowy tryb życia, bo od takiego jaki prowadzicie można wyglądać jak chodzący trup. chcecie żeby faceci się oglądali za wami tylko dlatego że w życiu nie widzieli chudszej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Audrey1818
to nie ja napisałam ze mam zryty meabolizm bo mam to szczęscie ze moj metabolizm zapieprza jak zwariowany :) a co do moich 50 kg ... ile razy można powtarzać cały czas ważyłam 45-46 kg a przytylam dlatego ze objadalam sie bez opamietania słodyczami... normalnie jem ok. 3000 kcal wazac 46 kg... poza tym budowa ciała tez jest ważna.... są dziewczyny które maja tyle wzrostu co ja a waza 4kg a wygladaja na szczuplejsze... ja mam taka budowe ciała poprostu... przeszkadza mi waga 50 kg bo nie mieszcze sie w ubrania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie bede przeciez wymieniac calej garderoby.... chyba to jest wystarczajacy powod .... ja dzisiaj zjadłam fasolke po brytonsku na obiad sniadania nie jadlam bo wstalam o 11 wiec sie nie oplacało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Audrey1818
ruda grażyna Mam chłopaka od 3 lat i jestem dla niego atrakcyjna nawet wazac 45 kg mam piersi które są naprawde spore co do mojej figury wiec dlaczego nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxasas
dlatego ze to nie naturalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałabym zobaczyć jak wyglądasz bo szczerze mówiac z tego co piszesz ciężko mi jest sobie wyobrazić jak wyglądasz :) spore cycki, 170cm i 46-50kg wagi... ja z moją miseczką B i wagą 55kg i 170cm wyglądałam chudo i świetnie ale brakuje mi jeszcze 3kg do osiągnięcia celu.... jak sobie pomyślałam że mogłabym ważyć 46kg to mąż by mnie chyba na leczenie psychiatryczne wysłał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Audrey1818
Ja mam duże B w tali 60 cm (teraz kiedy waże 50 kg) a w biodrach nie ma sie czym chwalic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Audrey1818
no to tak na dobry początek dzisiaj zjadłam fasolke po brytońsku jaies 300 ml dwa jabłka dwie kanapki ciemne pieczywo z allmette i sałatke z sałata zielonym ogórkiem i szczypiorkiem oraz drsingiem może być ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Audrey1818
HALO HALO !!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Audrey1818
Ok dziś zjadłam na śniadanie sałatke to jakieś 300 kcal poźniej na 2 śniadanie mace ok 300 kcal teraz ide do szkoły z butelka wody 2 l poźniej obiad i myśle że zamknę się w 1000 kcal na dzien dzisiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Audrey1818
teraz zjadłam jeszcze jakis bolonski garnek mała porcja i to tyle na dzis : ) mysle ze zamknelam sie w 1000 kcal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jak to zrobić jeśli jesteście chętne, zainteresowane piszcie a zaprosze was do wspołpracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×