Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cały czas chodzi mi po głowie jedna myśl.... Rubinowa powiedziała że nie można pić ziółek ( piję 1 ) jeśli jest się w ciąży. Tylko skąd ja mam wiedzieć że np jestem w ciąży skoro i cykl może się wydłużyć od picia i po owulacji pije się je non stop bez przerwy... Nie chcę latać jak durna z testami ciążowymi bo jeszcze bardziej się człowiek nakręca... A jeśli bedę je pić np przez pierwsze 2-3tyg ciąży to czy to może bardzo zaszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Ania zioła pijesz non stop to prawda, ale w momencie jak się okaże, że jesteś w ciąży; z reguły to wychodzi na teście, a już na pewno z bety. Do tego czasu zioła nie zaszkodzą, a co najważniejsze w momencie potwierdzenia ciąży nie odstawiamy na szybko tylko powoli. Dziewczyny poczytajcie cały wątek od początku, nie ma tego dużo, a na szereg pytań będziecie miały odpowiedź. Poza tym na forum Bociana jest chyba z 10 części wątku o ziołach, bardzo ciekawie dziewczyny opisują kurację nie tylko ,,3'' i ,,1'', ale też innymi ziołami. Pozdrawiam i trzymam kciuki za ,efekt'' po ziołach :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1407
Asia czy mogłabyś podać link do tego forum? :) ja wczoraj nie czekając na 1 dc zaczełam z M. pić ziółka i powiem Wam że całkiem fajne w smaku. Może rzeczywiście jest tak że działa potęga podświadomości a nie zioła, ale kiedyś nie było powszechnie dostępnych hormonów, wszystko się leczyło ziołami więc myślę że jeśli są pite rozważnie i zgodnie z zaleceniami to na pewno nie zaszkodzą , a to już + :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ja jak chciałam poczytać www.nasz-bocian.pl musiałam się zalogować, bez logowania otwiera się jedna strona ->przynajmniej u mnie. Zaloguj się to parę min trwa, a masz dostęp do wszystkich informacji. Z jednym muszę się nie zgodzić; że zioła działają na podświadomość; BZDURA TOTALNA;ok zdarza się, że dziewczyny nie widzą efektu, a raczej nie ma efektu w postaci ciąży i należy skorzystać z innych metod medycyny. W dzisiejszych czasach łatwo wziąść tabletkę jedną, drugą, trzecią i czekać na efekty, ale jak można zregenerować organizm ziołami to należy to wykorzystać. Zioła pomogły wielu parom nawet tym co po kilka lat czekały na upragnione II kreseczki. Na koniec dodam po prostu : CIERPLIWOŚCI :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani@k
Aśka jesteś niesamowita!!!!!!!!!!! :) powiem, że ja najpierw przeczytałąm wątek później zadawałam pytania któych wcześniej nie widziałam.. u mnie dziś 21 dc 2 cykl picia w tym cyklu miałam taki moment, że mi zioła nie smakowały, śmierdziały..teraz jest lepiej no i na poczatku nawet mi smakowały.. po prawie dwoch cyklach picia (łącznie z bromkiem) muszę powiedzieć że zauważyłam większą ilość śluzu, cieszy mnie to bo wcześniej bywało że prawie go nie było, na wadze chyba nie przybrałam..bynajmniej się nie ważyłam ale wydaje mi się że te zioła nie mają znaczenia w przybieraniu na wadze.. ale ja się nie znam..aaaa i jeszcze najważniejsza rzecz! jakie ja mam teraz siki wydłużone O_o ale szklanka ziółek, bromka popijam szklanką wody więc się zbiera.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Przyłączam sie do Was:) około 1 września mam dostać @ i zaczynam pić ziółka o. Sroki nr 3. Od marca jestem na duphastonie ze względu na bardzo długie cykle. Teraz chce je odstawić i postawić i naturę. Tym bardziej, że widze po swojej cerze, że znów bardzo wzrósł mi testosteron (mam z nim problemy od dawna). Ja mam już pewne doświadczenie w ziołolecznictwie. Jakieś 3 lata temu stosowałam przez pól roku mieszankę antyandrogenną dr Różańskiego, do tego łykałam wierzbownicę drobnokwiatową i efekty były:) Pamiętajcie, że zioła to nie syntetyczne leki, nie podziałają jak CLO i nie ,,wyhodują" w ciągu paru dni pęcherzyków. Na efekty trzeba poczekać, nawet 2-3 miesiące, dlatego jak nie widzicie rezultatów w pierwszym miesiącu to nie się rozczarowujcie. W leczeniu ziołami potrzebna jest cierpliwość i systematyczność:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czesc dziewczyny mozna??????? nie zwiazane z tytulem ale chcialam sie zapytac czy ktoras z Was pila/pije ziola O.Klimuszki na zrosty?????? ja je pije od 4 dni i dzisiaj jakbym jaka rewolucje w jajnikach miala i nie wiem teraz czy to po ziolach czy znowu mi sie cos dzieje...... 14 dc a wedlug moich obserwacji owulka juz dawno byla......dziekuje za odp......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dołączam się do poprzedniczki tylko mam pytanie czy jest możliwe aby jajnik zaczął pracować ( pobolewa mnie dziś) w 3 dni po rozpoczęciu picia ziołek nr 3 ojca sroki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie dziewczyny czytając was naprawdę ciepło się robi na serduszka że tak bardzo się wspieracię jest to takie miłe że jesteście wszystkie tu i doradzacie. Jestem tu nowa i mam pytanie może mi ktoś pomorze ją pracuje raz 3 dni na rano raz 3 dni na noc i jak bym mogła te zioła pić bo pije się je na noc a jak ją chodzę w te dni do pracy to jak później rano czy jak. Może ktoś wie proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA1998844
Witam potrzebuje waszej porady może któras z was była w podobnej sytuacji jak ja teraz. Mam PCO i nie regularne miesiąćzki ostatnio zanikła mi na ponad 4 miesiące. dostała luteine na jej wywołanie bo chcemy starac sie o dzidziusia. brałam ja przez 5 dni 3 razy dziennie. Po dwóch dniach od zakończenia jej brania dostałam okresu. wczoraj był 10 dzień cyklu bardzo bolał mnie prawy jajanik zreszta dzis tez pobolewa wiec postaniowilismy z meżem sie troszke poprzytulac powiedzcie czy to mozliwe zeby juz w 10 dniu wystapiła owulacja i czy mogła bym zajść w ciąże. Bo słyszałam ze owulacja wystepuje dopiero miedzy 13-15 dniem cyklu. piszcie jak cos wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta564
ANNA1998844 hej niejestem ginekologiem :P ale wydaje mi się że owulacja może wystąpić w różnych dniach cyklu, ale zawsze po niej musi być odpowiednia stała dla danej kobiety liczba dni fazy lutealnej. Aniu ja np. ostatni swój cykl miałam 36 dniowy (a to był mój 1 cykl picia ziółek nr 3) i robiłam testy owulacyjne od 11 dnia cyklu , bo zazwyczaj 28-29 dniowe cykle mam, i żaden test niepokazał mi wyniku pozytywnego, i po 10 zrobionych testach stwierdziłam, że niewarto....i dopiero po późniejszym przeanalizowaniu moich wyników temperatur stwierdziłam, żę około 23-24 dc miałam owulacje!!! no i "niewstrzeliliśmy się" z mężem w dzień owulacji, odpuściliśmy sobie, a od końca @ do mniej więcej 20 dc intensywnie się staraliśmy:( Znam też przypadki dziewczyn, u któych dni płodne pokrywają się z @, bardzo sporadyczne ale są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wlasnie u mnie doslownie po 2 dniach po @ wystapil sluz plodny i bol udroznionego dopiero co jajnika(jestem po laparo 1 sie udalo udroznic i wlasnie w tym cyklu miala byc z tej strony owola wedlug mojego lekarza po wczesniejszym usg w poprzednim cyklu)..... i zaczelam pic te ziola na zrosty i stany zapalne i o wczoraj rewolucj w jajnikach obu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA1998844
anetka to co mi radzisz najpierw ja sie nie uda zacaąć mierzyc temp i pic te zioła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ANNA1998844 mi sie wydaje ze picie ziolek nie saszkodzi ja pilam te na owulacje zanim dowiedzialam sie ze mam niedrozne jajowody i widzialm poprawe sluzu sa nawet dobre w smaku i mniej klopotliwe niz te co ja pije..... jesli moge zapytac czy badania na hormony i hsg mialas robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jaka cisza chyba was wystraszyłam jak się pojawiłam . Jak ktoś będzie miał chwilę proszę o odpowiedź pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
zani...... a nie masz mozliwosci wypicia ich przed praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta564
Zani ja jak miałam np. impreze w pracy czy wesele znajomej i niemogłam wypić ziółek na noc, to piłam je rano, a i czasem zdarza mi się ich niewypić, w tym cyklu już 2 razy i to z lenistwa głównie:) wiec ja bym piła rano lub przed samym wyjściem do pracy, żeby tylko systematyczność zachować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta564
ANNA1998844 ja to bym piła ziółka, bo tak jak magda pisze raczej niezaszkodzą:) a i mierz sobie tempke, bo widze po sobie (nigdy niewiem kiedy mam i czy wogóle mam owulacje) że dzieki przeanalizowaniu temperatury wiem ze owulka wystąpiła, a tak to człowiek w nieświadomości żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
bo jak ja sie naczytalam systematycznoscw ich piciu jest bardzo wskazana nie tylko profilaktycznie wiec najlepiej obralabym sobie jedna godz codziennie w ktorej Ci najlepiej pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczynki za odpowiedz bo własnie czytając forum od 1 strony pisały tam dziewczyny że systematyczność wiec sie zastanawiałam czy moge przed praca i pozniej takiej godziny pilnować czy po pracy ale juz wiem dziekuje bardzo... ps. bardzo mi sie podoba że staracie sie pomagać że wasza wiedza może pomoc niejednej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
zani..... a jak dlugo sie juz staracie o malenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka powiem tak od 4miesiecy nie stosujemy antykoncepcji a 3 lata brałam tabletki wiem że 4miechy to mało zeby powiedziec o problemach no ale nie myslałam ze bedzie to prostsze. pozatym mysle ze moge miec problemy po mamie poroniła raz a mnie i brata cieżko jej było donoscic 6 miesiecy leżała wiec może ziołka zmocnią troche łożysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna1998844 miałaś robione badania hormonów??? na jakiej podstawie masz stwierdzone PCO?? wydaje mi się, że picie ziółek absolutnie nie zaszkodzi, tylko właśnie trzeba być bardzo systematycznym, bo tylko wtedy ziółka działają jak należy:) zani175 jeżeli masz możliwość picia ziółek przed pracą, to ja bym je tak piła, bo jedna mimo wszystko zalecane jest picie na noc:) Ja dziś biore ostatnia tabletke duphastonu:D koło 1 września spodziewam się @ i zaczynam picie ziółek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no to niedlugo i napewno nie zaden powod do zmartwien,napewno nie zaszkodza a robilas moze jakies podstawowe badania hormonow mi sie wydaje ze wazne zeby zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja jestem zagranicą i tu jest cieżko a ginekolog tak bez powodu nie robi jak sie dowiadywałam tylko kontrolne czy nie ma nadrzerki itd a dopiero po roku jak ktos ma problemy...zobacze po ziolkach dopiero zamówiłam z polski wiec może za tydzien bedą jak ziolka nie pomogą no to jakis problem bede mieć wtedy gdzies prywatnie muszę pojechac a do prywatnej przychodni też mam od siebie godzine drogii co za zadupie ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no ja pracuje za granica w Niemczech i jak widzisz w stopce u mnie to juz wieki trwa.....teraz jestem po laparoskopii 1 udrozniono i dlatego pije te ziolka wiec jakas szansa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w anglii jestem a tu służba medyczna to porażka a z ginekologiem to uff jak i w ciązy jak tu ktos jest wszystko prywatnie. wiesz czytając o tych ziolkach magdo jak tak mogę pisac...to widze ze naprawde pomogły dużo dziewczyną co starali sie dlugo wiec zawsze jakas szansa jest u ciebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no ja tez duzo czytalam pozytywow mysle ze uda mi sie uchronic przed kolejnymi zrostami zreszta odczuwam w nich jakas rewolucje od czwartku wiec cos sie dzieje a pije je dopiero tydz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak czytałam to pisały dziewuszki że dobrze że sie odczuwa jajniki wiec jak juz czujesz to super zioła od zawsze były dobre w lecznictwie wszystkiego wiec kto wie...nawet nie wiedziałam ze cos takiego jest przez przypadek znalazłam i naczytałam sie o nich. a powiedz mi pijesz od 1 dnia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×