Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Gość
nie te O.klimuszki zaczelam pic od 7 dnia bo rozne opinie czytalam..pozatym tak mi bylo latwiej zaczelam je pic ak przyjechalam do pracy tu jestem bardziej obowiazkowa hahahah a w domku nie mam tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah ty klimuszko pijesz no ja zamówiłam sroki bardziej skład mi odpowiada i wiele jest znanych składników co pije sie na codzien wiec mysle że na wiele innych rzeczy tez posłużą dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nio sroki sie pije od 1 dc koniecznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nio sroki sie pije od 1 dc koniecznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak pisały ale jak dziewczyny też pisały to i od połowy też zaczynały wiec mysle korde czy poczekać bo jak mi za tydzien przyjda to od @ będzie 14 i mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
wiesz to sa na owulacje te wiec nie wiem.... ja jak zaczynala sroki pic pilam od 1 dnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no sama nie wiem żeby mi wogole cos sie nie rozregulowało... ale n ie kazdy tam czekał nie ktore nie mogły sie doczekać i piły nawet od srodku cyklu i im sie udawało hmmm a przyjdą to bede myslec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wlasnie o to chodzi zeby sie nie pokickalo cos bo jak ci sie cykl rozreguluje to moze byc ciezkawo zacznij lepiej od 1 dc.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1k2
Witam!!! Jestem tu nowa i chciałam się doradzić Was na temat ziół Ojca Sroki. Staramy się z mężem o dzidziusia 3lata. Okazało się że ja mam PCO, a mój mąż słabe nasienie. Jestem już po 4 insyminacjach i nic :( , przed każdą biorę clo od 5 do 9 dnia cyklu ( zawsze pojawiają się dwa jajeczka ). Znajoma doradziła mi te ziółka dla mnie i męża ( mówiła ,że jej udało się w 2 cyklu picia ziółek). Nie wiem od jakiego dnia cyklu pić te zioła i czy można je łączyć z clo bo na pewno lekarz mi przepisze.Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witaj..... pije sie pewnie od 1dc ale to powinnas poczytac czy mozna je laczyc z clo nie wiem a picie ci napewno nie zaszkodzi a moze pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka18041990
Czesc dziewczyny . Dawno nie pisalam. w tym miesiacu bylam w 12 dniu cyklu na monitoringu i mialam dwa jajeczka. Dzis rano zrobilam test i wyszla slaba 2 kreska, pobieglam na bete i zobaczylam wynik 49,6.Ostatni okres mialam 29,07,2012 czyli powinien to byc poczatek 5 tygodnia a wychodzi k 3-4 czy waszym zdaniem wszytsko jest ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja130
hej mam pytanko.jestem tutaj nowa,naczytałam się o tych ziłach i zamierzam kupić tylko zastanawia mnie czy można pic je w przerwie leczenia np przez jeden mies ,bo akurat teraz jestem bez tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja130 ja bym nie robiła mixa w organizmie. Ziół raczej nie warto łączyć z hormonami .. odczekałabym ze 2-3 cykle aż przynajmniej po części anty zejdzie Ci z organizmu i wtedy spróbowałabym kuracji ziołami. Albo zioła albo hormony. Na pewno nie próbuj w "przerwach" między 1 opakowaniem anty a 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpliwie czekajaca...
Witam serdecznie ! Dzis napotkalam to forum i ten temat.. W wieku 18 lat rozpoznano u mnie przedwczesne wygasniecie czynnosci jajnikow. Czy ktoras z Was, badz Waszych znajomych stosowala ziola ojca Sroki nr 3 , bez innego leczenia i pomogly one zajsc w ciaze w tym przypadku..? Oczekuje na odpowiedz. Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ziołopijki :) od wczoraj i ja zaczęłam pić ziółka,tylko mam pytanko czy biorąc euthyrox nie zaszkodzę sobie ziółkami?? staramy się już 3latka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Monis-miś :) ja cierpię na niedoczynność tarczycy, zażywam codziennie euthyrox 75 i piję zioła. One podobno też leczą niedoczynność. Ja piję i na razie dobrze się czuje, wszystkie badania mam w normie, ale myślę że warto po każdym jednym cyklu picia ziółek przy naszych schorzeniach wykonywać dla pewnosci czy wszystko w normie TSH, FT3, FT4 :) pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp.moja lekarka twierdzi że wszystko w normie a i tak dała tabletki więc dlatego postanowiłam zainwestować w medycynę naturalną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej!!!! a dobrze dzieki a jak u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej czekam na przesyłke no i na @ hi hi tak teraz tu mało osob pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no ucichlo jestem jeszcze na innych tematach jesli chcesz moge Ci podac link ale tam tez sie jakos nic nowego nie dzieje ale zawsze mozesz sobie poczytac jak chcesz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziewczyna na jednym z tematow po tych ziolkach zaszla w ciaze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia na tym forum tez pisały dziewczyny ale jakos juz nikt nie pisze o tym... a wiesz co teraz przeczytałam że jak ktos nie ma slubu kościelnego to ta mieszanka nie pomaga...i jest jakies sanktuarium ojca co dziewczyny tam jezdziły i mieszanka 150zł kosztuje ale trzeba pokazac akt slubu huhuhu myslałam ze wiara slub dziecko to szczęscie i kazdemu należy pomagać a nie ze akt slubu no zawiodłam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nie czytaj i nie wierz w takie rzeczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno wiara to wiem ale nie kazdy ma szanse na slub jak ja mam narzyczonego ktory miał juz zone i co nie wyszło im to jest skreslony no chyba nie jak wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
w piciu ziol najwazniejsza jest systematycznosc i wiara w to ze sie uda..... co z tego ze mial zone????? moze miec jeszcze jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie przed bogiem co nie .....choc i tak szukam kosztaktów jak by tu wyjsc z tego problemu jak wisniewski npo ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jesli macie byc szczesliwi to bedziecie czy z koscielnym czy bez.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×