Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość LANCOME 23
To ja przed chwilką napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
kropka80 twój tekst mnie rozwalił jestem psychiczna hi hi :P chciałaś pewnie gotowe kupić i nie latać po sklepach też na początku myślałam żeby kupić z allegro później sie naczytałam i odpuściłam i kupiłam w sklepie zielarskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh d*pcia wołowa ze mnie :) jutro polecę do zielarskiego i faktycznie będę wtedy spokojniejsza :)) ciekawe tylko, czy wszystko dostanę :/ póki co, piję cudo z allegro, nie mam innego wyjścia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Powinnaś dostać ja od razu wszystko dostałam:) jeszcze dokupiłam duży miodek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sobie sama z osobnych mieszałam :P ale jakoś to tak wyszło że pół kuchni fruwało potem w różnych elementach tych suszonych kwiatków :D ale zawzięcie ważyłam co do grama :D moja babcia zioła kiedyś zbierała, to przynajmniej wiedziałam, że mi nie sprzedali nie tego co trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
U mnie tak samo wszystko fruwało cała kuchnia w kwiatach ale później mój chłopak mi mieszał wszystko żeby było dokładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś po pracy lecę do zielarskiego i za Waszą namową kupię wszystko osobno :) w czym mam to trzymać? Chyba słoik może być? A mieszać będę... hmm... w misce do prania, żeby było dużoooo miejsca hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Ja trzymam i mieszałam w dużej reklamówce:) dziś mój pęcherzyk ma 22 mm wróciłam od ginekologa czyli dziś lub jutro pęknie a boli mnie bardzoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
hej..bylam dzis zbadac sobie estradiol i bardzo salo...56 tylko a dzis 12 dc..ehhh psychicznie juz wysiadam..pije bo pije te ziolka..entuzjazm mi spadl do zera..w sumie mysle, ze juz na mnie nic nie dziala..bo jak nie natura to co..dzis peklam totalnie.. Pozdrowka dziewczyny..LANCOME23 daj znac co i jak-czy sie udalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Basiula nie załamuj sie kochana będzie dobrze zobaczysz. Ten estradiol to jaki powinien być w normie? a lekarz nie może Tobie nic przepisać na ten estradiol? Dam znać kochana na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, już mam ziółka ze sklepu :) wymieszałam w dużym słoiku, mniam mniam :) Lancome działaj dzisiaj!!! Trzymam kciuki!! Basiula kochana, jak ja Ciebie rozumiem. Mój estradiol w 3 dc tylko 23. Po owulacji leci na łeb na szyję, ostatnio było 97 (po estrofemie). W tym cyklu badam go w 3 dc, przed owulacją, od razu po i 7 dni po owulacji razem z progesteronem. Mój lekarz gin i moja endokrynolog zgodnie oznajmili, że po owulacji ma być minimum 150. Także Basiula jedziemy na tym samym wózku :( ale damy radę, zobaczysz!!!! Może potrzebujesz więcej czasu z ziołami. Badaj estradiol i dawaj znać. I nie załamuj się! Wyrycz się porządnie i do walki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
estradiol wzrasta kiedy dochodzi do owulki-to cialko zolte chyba produkuje ten hormon czy cos..wiec jak ma dojsc do owu to ponad 200 chyba powinien miec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
Kropka80 no tak, ale ja mam cykle bezowulacyjne..;/ostatni cykl stymulowany clo skonczyl sie przerostem pecherzyka na 5cm;/ juz dzis swoje wyplakalam..szlam przez miasto jak cialo bez duszy.. co do picia ziolek przez facetow-moj maz pije i mowi ze spoko w smaku-nie mial wiekszych oporow zeby to pic codziennie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Kropka już miałam dzisiaj przytulanko jeszcze jutro i pojutrze mocne przytulanka mnie czekają:) i dobrze lepiej zrobić samemu niż kupywać od nie wiadomo kogo... kurcze współczuje wam dziewczyny naprawdę:((( ja też się dziwie że mam owulacje przy tak niskim progesteronie...ale ginekolog powiedział że zajść zajde tylko muszę uregulować progesteron.. Dziewczyny damy radę zobaczycie bedzie dobrze w końcu przyjdzie pora:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula masz rację, jeśli pęcherzyk jest owulacyjny, to ma wynosić ponad 200, ale po owulacji nie powienien spaść poniżej 150. U mnie do owulacji jest w miarę ok, potem jest tragedia. I jak do tej pory lekarz nic nie wymyślił. Ja też płakałam, trzeba to z siebie wyrzucić. Ale potem trzeba się podnieść i myśleć pozytywnie. Dlatego musimy się wzajemnie nakręcać, żeby żadna z nas nie zwątpiła. Lancome działaj, działaj :))))) progesteron podniesiesz na pewno luteiną, więc czekamy tu na 2 kreseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Jak myślicie te zioła podniosą mi tak mały progesteron? bo luteine mam wziąć dopiero we wtorek czy to nie będzie za późno? zarodek zdąży sie zagnieździć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
nie mam pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
bo wcześniej miałam progesteron:1,36 ale te zioła podnoszą progesteron i ciekawe czy na tyle żeby zarodek mógł sie zagniezdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, na pewno w jakimś stopniu progesteron się podniesie. Zarodek zagnieżdża się podobno 10-12 dni. Zbadaj progesteron 7 dni po owulacji. Będziesz wiedzieć co i jak. Słuchajcie, boli mnie pęcherz od rana, latam siusiu co chwilę. Nie ma możliwości, żebym go przeziębiła. Od ziół???? Nie jest to ostry ból, ale czuję ewidentnie pęcherz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
podczas zapłodnienia mi chodzi czy progestreron się podnosi...pierwsze spotkanie plemnika z jajeczkiem ...mi ginekolog mówił ze zarodek sie zagnieżdża 6,7 dni i pierwszym objawem może byc krwawienie implatacyjne..ach ten mój ginekolog nic mi nie pomaga sam powinien dac mi skierowanie i powiedzieć żeby przebadać a on nic...nie wiem Kropka słyszałam że zioła są moczopędne ale to po tym jak sie je wypije...a nie boli cie jak sie załatwiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już żadnemu ginekologowi do końca nie wierzę, każdy gada co innego. Ja bym sobie na Twoim miejscu sama zbadała, u mnie kosztuje badanie 20 zł. Zauważyłam juz dawno, że ginekolodzy jakby bali się badać hormony. Ja zaczęłam je badać sama, bo nikt nie chciał mi dać skierowania z góry zakładając, że wszystko jest ok. Jak się załatwiam, to boli mnie trochę, tak ciągnie. Jestem pewna, że to pęcherz :( eh może zioła tak na mnie działają, a może jakimś cudem mnie przewiało i to zbieg okoliczności. Lancome w związku z niskim progesteronem masz plamienia przed/po @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Tak przed tymi ziółkami zanim zaczęłam je pić miałam plamienia tydzień przed miesiaczką . Ja też na własną ręke robiłam badania hormonalne bo on uważał że ze mną jest ok ale jak mu powiedziałam że mam niski progesteron to był w szoku i powiedział że jest za niski tak to bym do tej pory nie wiedziała nic.. u mnie też kosztuje 20 zł tak myślałam żeby zrobić 7 dni po owulacji ale będe brała luteine dopochowową to jest jak progesteron i nie wiem czy wyniki będą po luteinie czy to ma sens...mi sie wydaje że sobie przeziębiłaś pęcherz są tabletki na przeziębienie tez tak miałam jak sie załatwiałam to bolał mnie pęcherz brałam te tabletki i przestało ja to z łazienki wyjść nie mogłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome ja bym zbadała, żeby wiedzieć jak dobrze działa luteina. Jak brałam d*phaston, to zrobiłam badanie i było ok. Potem już nie badałam, a leku nie biorę, więc w tym cyklu zamierzam zbadać. Jednocześnie zobaczę, czy zioła jakoś mi go podniosą. Ja plamienia mam po okresie, więc już nie wiem czego to objaw, a ginekolog jakoś nie drąży tematu :/ Mój pęcherz nadal boli, leżę z termoforem na brzuchu :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
kurcze boli mnie ten lewy jajnik i nie wiem czy pękł czy jeszcze nie... jeszcze jutro przytulanko i trzeba czekać na rezultaty jak myślicie dziewczyny uda sie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Ja to chce wszystkie badania hormonalne od razu zrobić chyba można je zrobić 7 dni po owulacji? mi ginekolog powiedział że te plamienia przed miesiączką to na pewno z powodu niskiego progesteronu.. dziwne że od tak pęcherz przeziębiłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome też mnie dziwi ten pęcherz, ale już chodzę po ścianach :((( może zioła mi go oczyszczają??? Kochana, na pewno ziółka podniosą Ci progesteron. Ja liczę na estradiol, bo skoro zioła zwiększają pracę jajników, to estradiol powinien mi podnieść się. Jakie badania chcesz zrobić w 7 dniu po owulacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
LH,FSH,testosteron,progesteron,prolaktyna,estradiol mogłabym je zrobić 7 dni po owulacji? Możliwe że ci zioła ci oczyszczają bo od tak by sie samo nie zrobiło to chyba po ziółkach ale na pewno nic szkodliwego:) Biedna jak jutro nie przejdzie to może spróbuj coś w aptece kupić cos ci na pewno doradzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, 7 dni po owulacji na pewno progesteron, estradiol. Lh, fsh w 3 dniu cyklu. Łącznie z nimi warto zrobić też znowu estradiol. Jeśli chodzi o testosteron i prolaktynę to chyba obojętne, który dzień cyklu. Chociaż znalazłam wpisy, żeby prolaktynę badać ok. 21 dc. Polecam zbadać ją z obciążeniem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×