Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość lancome23
Kropko u nas też tak można wyniki sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszelll, a Ty ciągle teraz pijesz ziółka?? Czy zrobiłaś przerwę, jak okres zaczął się spóźniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję cały czas. robiłam testy i nic, więc pije je nadal, tylko taką mniejszą łyżeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, jak zrobimy w laboratorium na 1 maja to można tak sprawdzać. W miejskim tylko osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszelll to obyś wczoraj wypiła swoją ostatnią porcję :) już mnie brzuch boli z nerwów hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide z psem na spacer, jak wroce jeszcze spr odezwe się za ok 0,5h. buziaki. nie puszczajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Trzymamy bardzo mocno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojawiła się inf.: wynik wykonywany! chyba widza, ze weszłam tam z milion razy...:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dojdzie do zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej, a odbywa się to między 6 a 8 dniem po owulacji (choć może potrwać nawet 12 dni), to już 48 godzin później we krwi pojawia się wykrywalne stężenie hCG (wyższe niż 1 mIU/ml). Wówczas otwiera się możliwość przeprowadzenia testu ciążowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko na sercu, ale trzeba się podnieść i iść dalej. pytanie czy kiedyś się uda? 3 lata porażek. eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brigett
:( będzie dobrze ... Wiem co czujesz. Grunt to pozytywne myślenie. Nie wolno się łamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Raszell zobaczysz będzie dobrze nowy cykl nowa nadzieja!!! NA PEWNO SIĘ UDA:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Wróciłam właśnie od ginekologa i mam z 5,6 pęcherzyków jeden jest dominujący ma 9mm jak myślicie coś z tego będzie dziś jest 7 dzień cyklu? mam pójść znowu do ginekologa w poniedziałek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LANCOME23 mysle ze tak..zobacz na mnie-ja bylam w 9dc u gina i mialam tylko jeden wiekszy pecherzyk no ale na 9mm..Tobie wiecej uroslo wiec mysle ze jest duzaaaa szansa!:) ja dzis ide do gina..nie nastawiam sie ze cos z tego pechola bedzie bo nic nie czuje w podbrzuszu...no i podswiadomie czuje ze nici, no ale nic-isc trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Basiula pewnie bedziesz miała jakiś dominujący pęcherzyk:) no mnie smuci jednak że jest mały w poprzednim miesiącu już w 10 dniu cyklu miałam 24mm...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, ja w 10 dc miałam 10 mm, w 15 było już 24 mm. Więc spokojnie, urośnie :) Basiulaa daj znać po wizycie i idź tam z wiarą, że coś urosło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Kropka mam nadzieję:( zobaczymy co będzie w poniedziałek ile pęcherzyków podrośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Dziewczyny a to że mam 5,6 pęcherzyków to nie jest PCOS?? tak czytam teraz trochę o tym...ale ginekolog mi nic nie powiedział,tylko że te mniejsze popękają i zostaną dominujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
i jakie badania powinnam jeszcze zrobić? na razie zrobiłam progesteron,estradiol,prolaktyna,testosteron,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewwuszki wrocilam wlasnie od gina i sa dobre wiadomosci:) na lewym jajniku rozwinal sie ten pecherzyk i ma piekne 20mm-NARESZCIE!! dzis zastrzyk ovitrelle na pekniecie mam wziac i dzialamy w weekend:) wierzcie mi dziewczyny ze dla mnie to jest duzy sukces miec pecherzyk wyksztalcony.. fakt-niewiadomo czy tam jest komorka jajowa ale i tak sie ciesze:) nawet jak nam sie nie uda to jaj uwazam ten wrzesien za sukces! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Basiula Gratuluję:):) a który masz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Mam nadzieje że Uda ci się:):) Trzymam kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki i wzajemnie!!!! ja codziennie zagladam co u Was sie dzieje,poprawialyscie mi humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam! Ja tez podczytuje :-) U mnie ok ,czasami gdzieś mnie zakuje itp. Ten cykl jest inny bo wczesniej prawie zaraz po okresie miałam tj śluz płodny a teraz nic..... Może miałam wszystko rozregulowane? Ziółka i castagnus robią porządek. Martwi mnie jedna rzecz- mój apetyt :( juz przytylam kilo ;( nie wiem czy tak mam czy to któreś z nich. Mam pytanie do was.... Boli was może żołądek? Chodzi mi o taki bol jak np zarzyje się za dużo środków przeciwbólowych. Zastanawiał się czy to od leków? Rano biorę hormony, pije ziółka i castagnus. Castsagnus tez jest ziołowy wiec powinno być ok? Macie cos podobnego? Raszell- przykro mi, jesteśmy z toba. Kiedyś się uda maleńka! Do końca roku wszystkim nam się uda :-) :-) :-) Basiula- dziś ci nie przeszkadzamy! Działaj maleńka :-) :-) :-) :-) Milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszel bądź dzielna! Osa mój cykl też się zmienił odkąd pije herbatę mocno czuję jajniki nawet podczas okresu bardzo mocno czuję ale będzie jak nam się 4 raczli trafią:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcia- to nie jest śmieszne. W mojej rodzinie sa bliźniaki i wlasnie moje pokolenie jest "zagrożone" :-) :-) :-) :-) Jeszcze nikomu się nie trafiło wiec ciiiii.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×