Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość LANCOME 23
No jest bo może sam pęknąć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeenka88
Trzy cykle starań z ziołami, miesiąc przerwy i kolejny cykl z ziołami. Hm..niestety starania bezowocne :/ Wyniki badań wykonanych w 4 dniu cyklu ; TSH i FT4 w normie, FSH- 7,86 LH- 10,71 Estradiol- 39,91 Prolaktyna z obciążeniem i progesteron czekają na 22 d.c Czy któraś z Was Kochaniutkie orientuje się (zanim lekarz zinterpretuje) jak się mają te moje wyniki do staranek? :) Pozdrówka i pozytywne fluidki dla każdej staraczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam! U mnie nic ciekawego :-) :-) Sluzik jest,staranko jest. :-) Dziewczyny piszecie TSH -w normie ale.... Rożne sa normy..... Lenka88- ile masz tego TSH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeenka88
Do Osa :) TSH- 2,590 (przyjęta norma dla laboratorium 0,270-4,200) FT4 - 1,29 (norma dla lab. 0,930-1,700)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no to TSH masz za duże. Przy staraniach musisz mieć 1-1.5 Ja miałam 3.75 i mój endo (do którego trafilam po raz 1) powiedział ze z takimi wynikami nie zajde a jak mi się cudem uda to czy donosze??? Cały czas lecze niedoczynność. Teraz mam 2.56- i muszę do niego napisać -ostatnio sama sobie wzmocnilam leki i nie wiem czy dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszell
osa a jaka dawke bierzesz? ja w listopadzie milam tsh5 a teraz mam 0,77 biore raz 75 raz 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeenka88
No właśnie się doczytałam, że faktycznie przy staraniach prawidłowe TSH powinno wynosić 1-1.5 :( Wypadałoby coś z tym zrobić, wyeliminować choć jeden problem :) Osa- dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszell
leeeenka nie masz dużo podwyższonego tsh wiec dobry endokrynolog i gora 2 m-ce i masz wyrównane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszelll :-) 28.08.12- tsh- 2,3 27.12.12- tsh- 2.55 30.08.13- tsh- 2.42 Miedzy ostatnimi 2 bralam 75/50 i prawie nic nie zbilo a teraz biorę 100/150 ale nie wiem czy mogę. Nie mógł mnie przyjąć wiec muszę wysłać maila do niego :-) A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Leeenka! Tak jak Raszell mówi :-) Mój powiedział ze 2 tyg i będzie dobrze .... I tak było...ale po USG wychodzi ze ogółem mam mała tarczycę i lekarz nie wie czemu mi się tak wacha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszell
no ja mam tsh od dłuższego czasu ustawione. teraz mam poniżej 1 i biore raz 75 raz 100. le genrelanie mi dość ladnie spadala. nie znam się na tym jakos super, ale masz wykluczone hasimoto? bo u mnie było podejrzenie. spadlo mi tsh i prl, ale prl z obciążeniem nadal mam wysokie. ponoc nie trzeba się tym przejmować...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszell
osa z jakiego rejonu jesteś? ja mam dobrego endokrynologa. naprawdę godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam zagranica. No ale w Polsce na pomorzu ... Mój tez jest bardzo dobry ale.... Nie chodze do niego zbyt często :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
Cześć dziewczyny! Wczoraj byłam u lekarza i moje endometrium pięknie przyrosło i już nie muszę brać estrofemu pobrali mi krew na prolaktynę i estradiol i dziś się okazało,że prolaktynę mam w normie a estradiol 1400. A odnośnie większych pęcherzyków to ja wczoraj miałam trzy po 27mm a lekarz tłumaczył mi,że taka moja uroda a estradiol potwierdza,że wszystko jest ok.i na usg było widać,że będą pękać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh tak to jest. jak nie urok to co innego;) ja jutro ide do mojego g. ciekawe co mi powie. 41dc ha! armagedon jakiś. powiem Wam dziewczyny, że niby wierze, że się uda, ale jakoś nie wierze zarazem. macie tak? boicie się myśleć pozytywnie, bo te "porażki" tak bolą? 3lata nadziei złudzeń, że następnym razem. że unormuję ten wynik, potem, znów inny, potem, że pomogą ziółka, modlitwy, i ciągle NIC wielkie NIC. nie wiem skąd brać siły. może faktycznie odpuścić. tak na maksa. bez nadziei, że cokolwiek wyjdzie teraz za miesiąc czy pół roku. nie nastawiać się, nie myśleć. tylko jak to zrobić? ma ktoś jakieś rady? złoty środek? receptę na chwile zapomienia, że pragniemy dzieciątka?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borys 86 ciesze się:) i trzymam mocno kciuki:) super, ze wszystko tak ladnie idzie:) oby za dwa, trzy tyg poj. się II krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raszel ja tak mam, z jednej strony nadzieja z drugiej dupa... nie wiem co będzie kurde jak to jest że jedne mają od razu a inne modlą się piją ziółka i nic? szkoda, że na świecie nie ma sprawiedliwości... zawsze wierzyłam że każdy dostaje to na co zasługuje, ale czy ja na to zasługuję, albo Wy? ja dopiero doczytałam, że mam leki na obniżenie tarczycy ciekawe... w następnym cyklu pójdę na monitoring zobaczymy co będzie może moje pęcherzyki w ogóle nie pękają i stąd te torbiele! z drugiej strony przecież od czerwca nie miałam żadnej torbielki choćby najmniejszej więc co? pęcherzyki mogą nie pękać i się wchłaniać? zastanawia mnie też taka sprawa bo gin mój, że lewy jajnik policystyczny tylko czy on po usg może to stwierdzić? okropna jest świadomość, że w tym cyklu też dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mogą się wchłaniać. ja choć wiem coraz więcej, to rozumiem coraz mniej. u mnie też podejrzewa LUF. to wszystko jest przedziwne. pewnie to jakaś pierdoła z niemocą zajści, ale jak jej poszukać? kurde zaczynam wierzyć, że to może psychika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
Dziewczyny ja też mam LUF;( Ale pregnyl i orvitelle na mnie działa bo w innym razie miałabym ogromne torbiele bo u mnie nie wchłaniają się w czasie krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Co to LUF? No i takie pytanie co jest gorsze pco czy endometrioza? Tak sie zastanawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
LUF to jest zespół nie pekajacych pęcherzyków mi ginekolog mówił że pco jest straszne a o endometriozie nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeenka88
Dziewczyny, znalazłam swoje wyniki sprzed roku(jedne z pierwszych, kiedy to zaczynałam staranka) i wtedy moje TSH= 1,6 czyli było w idealnej normie. Mimo to, nie udawało się, więc chyba w moim przypadku TSH, niewiele ma z tym wspólnego, zwłaszcza, że i teraz (2,59) wcale jakoś masakrycznie nie odbiega od "normy dla staraczek " :) A to, że troszkę się podwyższyła, to może skutek spadku wagi (z 54kg na 45kg/160cm -zmiana trybu życia, żadne rygorystyczne odchudzanie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeenka88
A i wiecie co, zdecydowaliśmy się ( w sumie to po 14miesiąach staranek) na wizytę w warszawskim Invimedzie. Póki co nie myślimy jeszcze o in vitro, ale w końcu tam są fachowcy, specjaliści w dziedzinie niepłodności, może bardziej kompleksowa opieka, wszystkie badania (od A do Z w jednym miejscu), może wizyta u psychologa- może to wszystko coś pomoże :) Może gdyby po wszystkich niezbędnych badaniach moich i narzeczonego, powiedzieliby, że wszystko jest z nami ok, to w psychice coś by się zmieniło, bardziej pozytywne myślenie, ukoiło nasze nerwy z tym związane :) Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie co? chyba mam owulację dziwne bo to dopiero 8 dc, ale może to dlatego że miałam duże pęcherzyki (?) już sama nie wiem, endometrium i tak mam za małe więc trochę szkoda ale może nie będę miała rtorbieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
dolarcia a jakie masz pecherzyki? to próbuj może ci się uda:):):) ja chyba też będe miała niedługo owulację bo mam bardzo dużo śluzu płodnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj miałam pęcherzyki 18 tylko endometrium około 3 mm więc mega małe, za małe. Ja też właśnie mam bardzo dużo śluzu i temp mi wzrosła więc może endometrium wzrośnie, a pęcherzyki się nie zestarzeją :P nie takie cuda się na tym świecie zdarzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
a kiedy mierzysz temperaturę?? bo kiedy ja zmierze to mam 37,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Pewnie warto spróbować nic nie zaszkodzi:):) ja chciałam dzisiaj kupić testy owulacyjne ale łaziła po aptekach i nie było jutro idę do ginekologa zobaczyć jak się moje pęcherzyki mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierzę rano jak wstaję powiem Ci, że super metoda co prawa nie zawsze jestem systematyczna jednak zawsze dokładnie wiem kiedy mam dostać @ bo tego dnia spada mi temp o kilka oczek. Lancome to u Ciebie widzę grubsza sprawa wszystko na dobrej drodze :) Mój sie śmieje, że sprzed ołtarza zabiorą mnie na porodówkę ślub bierzemy we wrześniu następnego roku więc duża szansa, że ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Dolarcia to Gratuluję:):) hi hi trzymam mocno kciuki za Ciebie:):) chyba też zaczne mierzyć te temperatury a jak wstane to się mierzy czy trzeba o wyznaczonej godzinie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×