Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość lancome23
ide dzisiaj do ginekologa na pierwsze usg zobaczymy co on zobaczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglet
Cześć dziewczyny, podczytywałam sobie ten Wasz wątek czasem, a teraz dopiero postanowiłam się wypowiedzieć :) No więc, po pierwszym cyklu picia ziółek nr 3- ciąża jak bum cyk cyk :D Wczoraj dopiero zrobiłam testy- 2 kreski, lekarz potwierdził- 4 tydzień. Moja sytuacja wygladała tak: Starałam się wcześniej 4 miesiące i problem był z krótką fazą lutealną jak nic. Nie robiłam badań hormonalnych , ale mierzyłam temperaturę. Owulacja zawsze około 16-17 dnia, a około 25-26 dnia okres. Ziółka mi ładnie wydłużyły cykl, no i udało się. Tylko teraz po odstawieniu ich dostałam Duphaston do łykania 2 razy dziennie, bo lekarz powiedział, że mogę mieć za niski progesteron. Ogólnie polecam spróbowanie ziółek, jak nie pomogą to nie powinny zaszkodzić, ja nie miałam przynajmniej żadnych efektów ubocznych. Do owulacji łykałam też olej z wiesiołka na śluz, gdyż wcześniej był raczej mizerny łamane na słaby. Powodzenia dziewczyny! :))) ps. co do samej procedury przygotowania ziółek, to się wycwaniłam i zamiast przecedzać je, co jest upierdliwe, piłam je przez bombillkę do yerba mate ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglet
Ziółka zamawiałam na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka246
Hej, jestem tu nowa, ale czytam Was od dobrych kilku tygodni, niedawno udało mi się przeczytać wszystkie wątki:) Przede wszystkim gratuluję przyszłym mamusią:) Dla mnie jak i z pewnością dla wszystkich staraczek, czy to udzielających się na forum, czy też tylko podczytujących to wielkie wsparcie i nowe nadzieje:) Może krótko o mnie, staramy się z mężem 4 miesiąc, stosunkowo nie długo, ale tak jak wszystkie tutaj myśleliśmy, że pójdzie łatwiej. To jest mój pierwszy cykl z ziółkami, ale raczej na razie nie zapowiada się na rewelacyjne wieści, oczywiście czułam, że jajniki lepiej pracują, tylko nie wiem czy zrobiłam dobrze, bo w pierwszej fazie cyklu piłam mieszankę nr 3, a w drugiej zaczęłam pić mieszankę ojca sroki na drugą fazę cyklu, aby zwiększyć progesteron, ponieważ się wystraszyłam, że mieszanka nr 3 wydłuży mi znacznie cykl, ogólnie cykle mam jak w zegarku, dodam jeszcze, że jak ostatnio badałam progesteron wyszedł trochę poniżej normy. Poradźcie czy może jednak pić tę mieszankę nr 3 cały miesiąc? Czy pić tak jak teraz, rozdzielając na poszczególne fazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena80
ja tez staram sie 4 miesiac i niestety w tym razem rownież się nie udało. Okres mam mieć jutro, ale już dostaję plamień.Boże jak chce mi sie ryczeć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena, ja jestem tuż po owulacji i wiem, że mi się nie udało. A skąd? bo dostałam krwawienie na 2 tyg przed miesiączką!!!! Już 3 cykl cos takiego mi się dzieje. W pierwszym kilka dni przed miesiączką w drugim 10 dni przed miesiączką, ale teraz to już jakieś przegięcie. W poniedziałek idę do ginekologa, liczę na skierowanie na badanie progesteronu. Poprzednia pani ginekolog powiedziala ze to normalne, ale k...rwa nie tak długie krwawienie. Jedno co mnie męczy to, że jak zrobie wyniki to na wizytę na nfz znowu sobie poczekam a wydać 150 zł na wizytę po to żeby dostać receptę to przesada. SMutno mi okropnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, ja mieszankę nr 3 piję cały miesiąc, mimo że wcześniej z owulacją nie miałam problemów, a skoro tak jest zalecane. A napisz jakie są składniki na 2 fazę cyklu bo o tym to ja nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
dziewczyny nie uwierzycie będę miała bliźniaki jednojajowe lo matko jak ja sobie dam radę...dlatego taka wysoka beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek85
Gratulacje Kochana!Masz wynagrodzone podwójnie!:)Wszystkiego dobrego i dużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
Dziękuję Gosiek sama jestem w szoku hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka246
Atena80 mi też na pewno się nie udało, bo już czuje zbliżający się okres niestety, dzisiaj jeszcze zrobiłam test dla pewności i ujrzałam jedną tłustą kreche:/ KasiaPelasia987 ja od przyszłego cyklu też będę piła mieszankę nr 3 cały czas, ja mam akurat z rutą tę mieszankę, a wiem, że ona powoduje skurcze i się wystraszyłam, że jakby się udało mogłabym poronić (tak na tym forum pisały wcześniej inne staraczki), mieszanka na progesteron składa się z 3 ziół: przywrotnik 40 g, pokrzywa 40 g, krwawnik 40 g – mieszanka parzona z 1 łyżeczki i pije się ją 3 razy dziennie LANCOME23 – serdeczne gratulacje:) Zawsze marzyłam o bliźniakach, ale teraz to chciałabym chociaż jedno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome pisałam, że będą bliźniaki i miałam rację :) Jeszcze raz gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
diabla miałaś rację:-) podwójne łóżeczko,podwójne wozeczki, co mnie czeka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome23 gratuluję z całego serducha!!!! kochana jakie szczęście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,ja nie wiem nadal nic wiecej:)ponad to co wiem do tej pory :) czyli stoje w miejscu,Lancome Ty chyba bralas cloo.mnie lekarz uprzedzil ze moze sie przydazyc parka,mnie sie nie udalo za to Ty spelniasz moje marzenie :) Zycze Wam serdecznie najlepszego wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
viola tak brałam clo ale myślałam że będzie jedno dziecko bo był jeden pęcherzyk owulacyjny ale on się podzielił na pół i stąd się wzięły bliźniaki jednojajowe:-) kiedy powinnaś dostać okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten cykl wyjatkowo zaszalal bo plamilam od 3do 8 potem jakos mocniej do 13,a 14 juz mialam owu. pobolewaja mnie jajniki,i piersi wiec nadchodzi tuz tuz :) poczatek marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Dziewczyny watek b.dlugi i pozwole sobie po prostu zapytac, bo na pewno jestescie bardziej obcykane z tymi ziolami. Pije je trzeci cykl. W pierwszym mialam ciaze biichemiczna, ale byl normalnej dla mnie dlugosci 32 dni. Drugi cykl wydluzyl sie do 40 dni a w obecnym wystapilo delikatne plamienie 4 dniowe jestem w 26;dc i skoku tempki jeszcze niet. Czy to mieszanka nr 3 spowodowala takie wydluzenie cyklu? Czy normalne sa przy jej piciu takie plamienia? Nie wiem juz czy one mi nie zaszkodzily :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda z nas moze zareagowac inaczej sa tu dziewczyny,ktorym zaszkodzily,choc wiekszosc je poleca :) mysle ze tylko gin moze ci odpowiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki viola :-). Chce zeby ten cykl sie juz skonczyl i zobacze jak beda wygladac dwa kolejne bez ziol. Jak wszystko wroci do normy sprzed kuracji to poznam winowajce tych cyrkow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja się do was dołącze Też się z mężem staramy o dzidziusia i nic z tego więc poczytałam was i widzę,że dużo dziewczyn zaszło w ciąże i bardzo im Gratuluje tego. I sama też zakupiłam te ziółka. Dziś do mnie przyszły i zaczynam je od dziś pić razem z mężem. Jestem już w 11dc ale nie chce czekać do kolejnego od początku a mam długe te cykle. Mam nadzieję,że mi się też nie długo uda co życzę również tego innym dziewczynom,które się starają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam nie wychodzi chyba za bardzo chcemy no i ja mam problemy z owulacją często okres mi się spóżnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilciam,wiem ze czekanie to udreka ,jednak proponuje od 1 dnia cyklu,bo mozesz go rozregulowac bardziej :) WITAM NOWE SROCZKI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) dawno mnie tu nie było, ale czasem zaglądam i czytam :) Lancome gratuluję!!!!!!!!!!! Cudowne wieści :) Podwójne szczęście :) Mnie również się udało, ale nie po ziołach, tylko w pierwszym cyklu z Clo :) Trzymam nadal kciuki za resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
Hej Kropko czułam że się w końcu odezwiesz:):):) a który już tydzień u ciebie?? jak fajnie że Tobie się też udało w głebi ducha wierzyłam w ciebie i trzymałam kciuki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, jakoś czułam, że Ci się udało i weszłam to potwierdzić :) u mnie 11 tydzień : ) załóż konto na bellybestfriend.pl - mój nick kropka80 :) super stronka do prowadzenia dziennika ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
mam konto na ovufriend ale cholerka zapomniałam hasła.... zaraz sobie przypomnę:) u mnie we wtorek minie 7 tydzień:) ale fajnie jak sie ciesze ze Tobie sie udało:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, a ja sie cieszę, że Tobie się udało :) znajdź mnie na ovu i dodaj do przyjaciółek. Będę Cię podglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja też mam konto na BellyBestFriend. Mój nick: Diabla85. Jeśli pozwolicie to dodam Was do swoich przyjaciółek. W kupie raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×