Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Atena80
zioła piję od października, zrobiłam przerwe ale potem piłam nie regularnie i to bardzo. Okres miałam teraz dobre 3 dni przedtem 4.Jestem troszkę przeziebiona,jak pochylę sie do przodu to czuje je.Ale nie przypominam sobie aby kiedykolwiek jajniki bolały mnie podczas okresu.Okres mam regularnie co 24 dni. Nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateno,Bogini Ziolopijko nie martw sie na zapas,po 1.pijesz jak chcesz :) 2.Nie jestem lekarzem ale pijac jak popadnie mieszasz w cyklu a po 3.Jajniki pracuja,a to dobry znak :) Jedno co mnie dziwi to ze masz krotki cykl,a gdziesz podczytalam ze to troszke utrudnia zaciazenie,ale to tak mi sie mignelo,wiec sie tym nie sugeruj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena80
dziękuję Violu za odp. Jak byłam znacznie młodzsz to @ miałam regularne co 26-28 dni, teraz od paru lat co 24. Też gdzies czytałam, że krotki @ są niezbyt dobre, ale cóz taka moja natura:) Jak dostałam @ to tak ryczałam w poduszke ,że szkoda słów, Czasami mam już dosyc wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótki cykle to krótsza faza lutealna, ale też częstsze owulacje :) Ja się dzisiaj w pracy poryczałam... Bolą mnie cycki, mam wzdęcia, już chcę być po miesiączce grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy sie wspierac,i myslec pozytywnie,choc lzy nam plyna potokami to kto wie co przyniesie los.Jutro nowy dzien,zaczynam przygode z Castangus,to milej nocki :)do poczytania jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane lancome i kropka tak sie ciesze ze wam sie udalo nie pisalam bo nie dalam rady po wyjezdzie M ale juz jest i chodzimy po lekarzach wierze w to ze i mi sie uda bo jak pisalam z wami to razem przez to przechodzilysmy a i uwazam ze tu na forum sa bardzo potrzebne takie wiesci daje to sile do walki na tym to polega a jak ktos nie potrafi sie cieszyc czyims szczesciem to niech tu nie zaglada bo to forum od poczadku tak dziala ze napelnia nadzieja pozdrawiam was goraco i trzymam kciuki do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, postanowiłam nieco schudnąć!!! Od kiedy jestem z moim ukochanym to strasznie przytyłam z dziewczyny rozmiar M/L zrobiłam się XL i od dziś brzuszki, brzuszki, brzuszki bo to jest mój największy kompleks. Jak wstałam to się znowu popłakałam i sama nie wiem czemu. Doktor przecież nie znalazł typowych przy PCO pęcherzyków w jajnikach ale też nie wykluczył tego jednoznacznie. Mimo regularnych miesiączek mam kilka innych symptomów które mogą o PCO świadczyć. Kurde musi być dobrze!!!! Kto jest ze mną ręka w górę!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena80
jakie są objawy PCO? Ja zaczynam odchudzanie od jutra tzn, całkowicie rezygnuje ze słodyczy aż do wielkanocy. Taki mały post, wracam do mojej swieckiej tradycji. Nawet 2 kg mniej cieszy:) jajniki już mniej czuję, ale czuję ,że zbliżaja mi się dni płodne bo mam ochote na sex;)Biedny ten mój chłop hi hi... życzę wszystkim miłego dnia, a do ryczenia w poduche mamy prawo. Wypłaczemy się, ponarzekamy na nasz los, na rzeczywistość. Musimy upaść, aby sie podnieść. Cieszmy się, że nie chorujemy i mamy siłe walczyć. Więc pijmy ziółka, szprycujmy się witaminkami i cieszmy się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena dobrze powiedziane :) ja też słodyczy nie jem i to już dłuższy czas. Jeśli chodzi o pco to właśnie otyłość, nadmierne owłosienie, trądzik, nawet przetłuszczające się włosy. Przede wszystkim te pęcherzyki w jajnikach. W internecie pełno jest artykułów na ten temat, chociaż nieco się od siebie różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
Hej dziewczyny, ja też postanowiłam zadbać o figurę:) Stwierdziłam, że przynajmniej na to mam wpływ, no i zajmę czymś myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta.Dopadło mnie przeziębienie masakrycznie sie czuje a @ d/alej brak piersi bolą delikatnie czy to znaczy,że moge byc w ciąży ?nie wiem co myslec zazwyczaj objawy ciązy to przeziebienie mam katar boli głowa hmm. do gina ide dopiero 17 marca tak bym sie cieszyła na wiesc o ciąży a tu pewnie jak zwykle @ przyjdzie :(Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PCO stracenie wagi czasami rowna sie zajscie w ciaze, u mnie tak bylo schudlam ponad 30 kilogramow i w pierwszym cyklu po odchudzaniu zaszlam w ciaze :) Wiec trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
Jutro idę na badanie FSH i LH, mam nadzieję, że wyniki wyjdą dobre... Ale w tym miesiącu zadbam też bardziej o męża, obecnie bierze żeń-szeń, kupię mu jeszcze macę i salfazin, może coś pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria to dlaczego nie zatestujesz, po co się zadręczać. Ja bym tak zrobiła. Nati ja swojemu daję magnez, żeń szeń i witaminę B, ale poza tym do naciskam na zdrowsze jedzenie, warzywa i owoce, ciemny chleb, nie smażone a pieczone. Suplementy nie dostarczają tyle witamin ile wmawiają nam w reklamach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diete mialam ulozona od dietetyczki, a cwiczenia roznie w domu, na rowerze jezdzilam, na orbitreku, ale bez cwiczen na samej diecie polecialam ponad 15 kilogramow. Placilam dietetyczce dosc duzo miesiecznie, ale oplacalo sie bo teraz jestem w 21 tygodniu ciazy i uwazam, ze to zrzucenie kilogramow pozwolilo mi na zajscie w ciaze. Wczesniej 5 lat staran, latanie po lekarzach, leki i nic to nie dalo, a tu wsytarczylo schudnac i odrazu ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja po wypłacie kupuję hula hop. Na dietetyka mnie nie stać, ale wiem co można a czego nie powinno się jeść. Już chcę kręcić pupą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
KasiaPelasia987 hula hop jest idealne na spalanie boczków:) Ja od czasu do czasu biegam, jeżdżę na rowerze i skacze na skakance:) Tak wiem, że odpowiednia dieta jest ważna, dlatego też zmieniliśmy nawyki żywieniowe, ale chce też spróbować z tą macą, bo na jakimś forum ją zachwalali, a mój jeszcze nie robił badań, ale wydaje nam się, że może mieć słabe żołnierzyki, no i też popala sobie, a wcześniej palił nałogowo dobre 10 lat;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też dziś skakanka poszła w *******le biegać nienawidzę od dziecka. Rolki mi się marzą, ale to tylko pewnie taka moja chwilowa zajawka i mi przejdzie. Kupiłam już hula hop bo nie wytrzymałam i od jutra zaczynam. Dziś już nie dam rady bo do pracy trzeba iść. Mój mąż też palił nałogowo,ale od jakiś 4 lat już nie pali wcale, rzucił bez wspomagaczy. Mówił, że to ja jestem jego plasterkiem ;) O tej macy nie słyszała za wiele. A jeśli chodzi o badanie na bezpłodność, mój ginekolog powiedział, że zawsze powinno zacząć się od partnera, u nich łatwiej coś takiego "wyleczyć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski,ja tez za waszym przykladem chce troszke zchudnac( troszke najlepiej ze 20 kg hihihi,) zobaczcie jak pieknie oczyszczamy mysli,juz nie schizujemy ciazowo :),ale u mnie 4 dzien@ i 2 dzien castangus+ziola nie wiem czy nie przesadzam,bola mnie jajniki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
Heh, ja też ostatnio myślałam o rolkach, mieszkam blisko lasu i właśnie niedawno zrobili idealny asfalt na takie szaleństwo:) KasiaPelasia987 a ja słyszałam, że badania najlepiej zacząć u kobiety i dopiero później u partnera, zresztą to nie ma znaczenia, obydwoje powinniśmy być przebadani, ale u nas najbliższa klinika badania nasienia jest 50 km, także ciężej się wybrać. Mój mąż niestety nie ma takiej motywacji aby całkowicie rzucić palenie, tyle razy próbował i średnio mu to wychodzi niestety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
viola_v a castangus przepisał Ci lekarz tak? Niby wcześniej dziewczyny pisały, że nie powinno łączyć się ziół z lekami, ale ponoć ten castangus to też ziołowe, więc nie wiem. A że jajniki bolą to raczej dobrze, zaczynają pracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati,castangus biore sama,bez konsultacji,ale to napewno ziolowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Nati każdy inaczej mówi. Ale nie ważne. Mam dziś dobry nastrój, to chyba przez te ćwiczenia :) Viola castagnus to chyba tańszy odpowiednik cyclodynonu który ja biorę. Skoro to są tabsy ziołowe to nie powinno być problemów z łączeniem ze sroką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaPelasia cyclodynonu-tez to bralam,ale tylko jedno opakowanie,wiec nie wiem czy pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę brała przez 3 miesiące. Tak jest zalecane. Tylko następne 2 opakowania zamówię w internecie, bo w aptece przebitka jest na dobre 45%. Złodziejaszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konczy mi sie zielsko, wystarczylo mi na 4-5 miesiecy,i jakos motywacja tez mi sie wypala,wlasciwie to walcze juz sama bo moj mez,najwyrazniej ma dosyc :( jakos tak czuje,a to z nim chce i dla niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam napisać, że udało mi się zajść w ciąże w drugim cyklu z ziółkami. niestety poroniłam. walczę dalej, choć powoli braknie sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×