Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

W cyklu, w którym udało mi się zajść w ciążę pamiętam ból jajnika, praktycznie od chwili jak się skończył okres do 16 dc. ( owulację mam ok 14 dc ). Nie miałam w ogóle śluzu płodnego, no chyba, że tam gdzieś przy szyjce. Nawet myślałam, że cykl stracony przez to. Test zrobiłam tydzień przed terminem @ i o dziwo wyszedł pozytywny. To był taki test z allegro za 1 zł. Druga kreska była słaba, ale była. Dzięki temu zaczęłam szybko brać podtrzymujący ciążę duphaston. Dwa dni przed terminem @ dostałam plamienia. Myślałam, że to już po ciąży. Trwało 2 dni. Na szczęście nic złego się nie stało. Pamiętam jeszcze że byłam zmęczona, ok 20 chciało mi się już spać ( normalnie kładę się spać ok 22)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Dziewczyny miałyście plamienia po tych ziołąch może?Ja@ dostałąm w sobote w zasadzie wczoraj mi sie skonczyła,a dziś zauważyłąm znów plamienia Ehh taka krew jakby różowa pomieszana ze śluzem nie wiem co myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam piłam ziółka przez moze 10 dni codziennie wieczorem i dzis zobaczylam 2 kreski a staralam sie chyba 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritka7
gosc - ja tez tak mialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja zamówiłam na allegro i dziś znalazłam awizo w skrzynce za godzinkę idę je odebrać i zaczynam pić. Oby pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiupelasiu:) a mogłabys mi podać linka z jakiej str zamawiasz??? bo ty juz wiesz mnije wiecej u kogo brac a ja dopiero dzis sie o nich dowiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem świeża w tym temacie, zamówiłam na allegro bo nie chcę szukać sklepu zielarskiego gdzie może sie okazać, że nie maja wszystkich skladników. Wpisz w allegro mieszanka nr 3 i powinno Ci wyskoczyć. Ja z przesyłką płaciłam 30 zł do tego gratis test ciążowy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. oki dzięki i powodzenia.. oczywiście daj znac czy sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabi
Ja swoje ziółka już też dostałam ;) czekam na początek cyklu i zaczynamy :) będę zdawać sprawozdanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziewczyny to zaczynamy odliczanie bo sporo nas zaczyna pić ziola. Której pierwszej się uda;) Piszcie jak będzie już coś wiadomo. Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
u mnie dalej nic, okresu nie ma., ale brzuch boli od kilku dni więc pewnie lada dzień przyjdzie. 12 marca idę do najlepszego lekarza w mieście, tak późno bo u niego nawet prywatnie tyle się czeka heh co za czasy. Już jestem zrezygnowana, dziś niby zrobiłam test bardziej dla zasady niż z wiary i jedna kreska i już sama nie wiem, nie dane mi? jestem ostatnio bardzo osłabiona i zmęczona, chyba przesilenie wiosenne. Jak u Was? Lancome może chociaż Ty masz dobre wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Dolarcia a kiedy powinnaś dostać okres? Może testy jeszcze fałszuja te objawy masz pewnie w ciąży jesteś:-) mnie jajniki tylko bolą nic pozatym pewnie przygotowują się do miesiączki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Dolarcia a piersi cię bolą? Masz opuchnięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaxx
hej dziewczyny, piszę tutaj pierwszy raz ale chciałam się z wami podzielic moimi doświadczeniami, tzn. od dwóch lat staralismy sie o dziecko, w koncu postanowiłam brac castagnus- raz brałam rok temu ale nic nie wyszło i od pazdziernika znowu. Dołączyłam do tego zioła nr 3, czułam ze jajniki zaczeły pracowac i tyle. po 3 m-cach skonczyły się "leki" i sama wymieszałam mieszanke nr 1 o.Klimuszki a w czasie owulacji kupiłam Gujazyl,żeby śluzik był płynny i był! Było go dużo i był bardzo rzadki. niczego sie nie spodziewałam a tu okres nie przyszedł i wyniki bety pozytywne! nie wiem czy to mieszanka nr 1 czy syrop ale poskutkowały. zioła są okropne ale warto! choc ja piłam nieregularnie 2x dziennie. mam teraz nadzieję ze wszystko będzie dobrze i Wam sie uda po takich próbach. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
nie lancome nie bolą. Szczerze to boję się, że znów torbiel mam, strasznie boli mnie ten jajnik na którym miałam operację i stąd ten stres jutro mija 14 dni po owu, a okres powinnam dostać koło 11, a Ty kiedy? Powiem ci że strasznie Ci kibicuję, i jak tylko coś mnie zakuje zaraz myślę, czy może Tobie się udało ? Kiedy masz dostać okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Dolarcia ja powinnam dostać okres 14 i pewnie dostane ja tobie też bardzo kibicuję:-) mi się wydaję że to nie torbiel może tak boli cie cały czas bo sie goi miałaś na nim operacje coś tam się reguluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby bo wizytę mam dopiero 12 marca heh, wierzę, że kiedyś się uda. Moja koleżanka ma w tym ty in vitro i jak na nią patrzę zastanawiam się czy to nie najlepsze rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki,chcialam sie tylko przywitac,bo u mnie nadal du....pa :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie już od 2 lat du...pa.Zaczynam znowu brać zioła. I znowu się łudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, a innych sposobów próbowałaś? co ziół już nie piję, teraz czekam na przyszłą owu i zrobię progesteron, mi się wydaje że u mnie problemem są albo nie pękające pęcherzyki, albo (i) maleńkie endo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam castangus, zrobiłam hormony- jest ok. Nie wiem czy to może przez to, że przez 7 lat brałam tabletki anty. Przekonuję męża do badań i zobaczymy. Robię testy owulacyjne, przymuszam męża do seksu podczas owulacji, ale co ciekawe mój ginekolog powiedział, że skoro zaczęłam roboić te testy to w głowie załączyła mi się antykoncepcja. Powoli godzę się na to, że nie zostanę matką, bo mam już 35 lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam pić ziółka 2 dni temu :) ale teraz ma zagwozdkę. Ponieważ pracuję w trybie 3-zmianowym zaczynam od niedzieli, kończę o 6 rano w poniedziałek, co by oznaczało że przez 1 dzień nie wypiję naparu. Znacie może podobne sytuacje do mojej, czy jak ominę j herbatkę to będzie miało duże znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu :) taki masz nik kochana 35-letnia kobietko,nie placz sama bo i ja mam 35 lat :) staram sie juz 10 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
przesyłam wam buziaki dziewczyny:* u mnie bez zmian okresu ni ma, ale piersi nie bolą ani nic. Zaczęłam badać sobie szyjkę macicy, na razie jest wysoko zamknięta i rozpulchniona więc delikatna nadzieja jest, le nie na tyle silna by się rozczarować. Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba juz przekwitam :) dziwna ta moja@ bardzo skapa,nic mnie nie boli,tylko apetyt mnie nie opuszcza haha,czy Wy tez macie napady glodu w @dni wspomne ze ciaze wykluczylam bo to by graniczylo z cudem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba juz przekwitam :) dziwna ta moja@ bardzo skapa,nic mnie nie boli,tylko apetyt mnie nie opuszcza haha,czy Wy tez macie napady glodu w @dni wspomne ze ciaze wykluczylam bo to by graniczylo z cudem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddolarcia
ja też tak mam, ale wiesz jeśli masz jakieś wątpliwości leć do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aseee
dolorcia a Ty robiłaś test? Zrób koniecznie z pierwszego porannego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×