Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość lancome23
ja nie mogę wejść nie mogę sobie hasła przypomnieć zaraz założę inne konto i was dodam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, naprawdę wszystkie cieszymy się tym, że Wam się udało, jednak Wasze pogaduchy na temat ciąży itd. mogą nas trochę ranić, bo nie zapominajcie ze my nadal staramy sie i walczymy, niektóre juz kilka lat i nam nie wychodzi i niestety jest ta podswiadomość tego, że Wam się udało a mi nie:( Nie odbierzcie tego postu źle tylko postarajcie się zrozumiec. Sami kilkakrotnie pisałyście, że zazdrościcie swoim koleżankom które są w ciąży i na pewno znacie ten ból. Czytając Was mam łzy w oczach że Wy macie już w sobie serduszka które za kilka m-cy będą z Wami. Cieszę się Waszym szczęsciem ale ... wiecie o co chodzi prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 125
a ja nie zazdroszczę, tylko gratuluję, staramy się z mężem od 5 lat, raz poroniłam dawno temu, prowadzimy niezbyt zdrowy tryb życia, ale cały czas sie staramy, teraz kupiłam w zielarskim zioła nr 3 i czekam na 1 dc., żeby zacząć je stosować, wierzę w nie i obym miała dobre wieści dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 125
ps. tylko czasem czuję presję albo wstyd, że my jeszcze nie spodziewamy się dziecka jak inni, ale wierzę w o. Srokę i wierzę, że jak za około tydzień zacznę je brać, to niedługo po tym pochwalę się dwiema kreseczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ziolopijki,jestem przed @ i mam wszystkie objawy ciazowe :),a tak serio to moge miec depresje a nie ciaze,bo cuda sa zarezerwowane dla innych :( tak juz mam dosyc wszystkiego tylko placze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola, a dlaczego tym razem nie Ty? Nie można tracić nadziei, ja w poniedziałek ide do ginekologa, jestem ciekawa czy ni oleje moich krwawień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tak smutno sie zrobilo,ciezarowki zmienily forum,ale jakies staraczki zostaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po 3 i przerwie 2 miesiecznej bo zachorowalam,teraz 2@mi sie zacznie z ziolami.Czy jest lekarstwo na to zeby juz nie pragnac miec dziecka :) ja juz powinnam o nim zapomniec bo mam 35 lat jakie to smutne,tylko kasa rzadzi swiatem,wydaje mi sie ze gdybym miala forse to moglabym sobie powtarzac wszystkie badania co chwile....ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wolno Ci tak myśleć. Moja koleżanka zaszła w wieku 40 lat. Fakt,że za 1 razem poroniła ale po pół roku udało jej się! Tylko, że ona podeszła do tego na luzie. Seks kilka razy dziennie i jest mamą fajnego zdrowego chłopca. Mi też czasem jest ciężko przestać o tym myśleć, ale jakoś trzeba się nieco od tego uwolnić. Ja i tak nie mierzę temperatury, nie obserwuję się codziennie, wiem kiedy mam owulację i tyle. No może czasem obserwuję piersi, chociaż to byłoby trochę za wcześnie na zmiany, ale lekko połudzić się zawsze można. Aby tylko nie przybrało to rozmiaru obsesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) sluchajcie mam pytanko-robilam prolaktyne z mtc i bez obciazenia wyszla w normie a po-wzrosla 17krotnie..ni rozmawialam z moim ginem i mowil ze czesc lekarzy ma na to wy... a czesc uwaza ze to jest b.wazne..i zalecil mi Castagnus 1x1, z tym ze na ulotce pisze ze dziew.powyzej 60kg maja brac 2 tabl a ja waze 64,5;/wiecie moze jak to sie stosuje?? moze wlasnie ta prolaktyna mi tak blokuje pekanie pecherzykow bo to jest jakas masakraa...ciagle te torbiele;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula,wez 2 tabletki castangus,napisz prosze jakie masz wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Viola_v jakie masz objawy ciążowe ? u mnie piersi bolą i sutki ale @ nie nadeszła choć już powinna ,nie chce sie nakrecac ani nic bo zawsze przed @ mnie bolą piersi choc teraz tak inaczej i sutki mam podraznione. a w piątek caly dzien miałam mdłosci testu nie robie bo i tak wiem ze lipa na mnie one nie działają i niechce się znow nakrecac czuje ze znow sie nie udało:(Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po wizycie i trochę mi smutno, bo doktor powiedział, że teraz owulacji prawdopodobnie nie było. czyli nie ma co robić sobie nadziei. Ale powiedział, że mam brać cyclodynon na razie i zbadać progesteron i w razie czego przepisze mi duphaston. Masakra, dziś to ja będę ta smutna :( Nie wiem czy wierzyć w ziółka :( buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola_v i co powiesz na ten moj wynik? a jak brac te 2 tabletki?na raz czy jakos jedna z rana a druga pozniej? czy ktorac brala castagnus wogole i ile na pierwsze efekty trzeba czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula,wynik ze swoim porownam pozniej,co do castangusa to 2 tabletki codziennie rano,przez 90dni potem conajmniej miesiac przerwy. Victoria,moje objawy zwiastowaly@,bol piersi,brzuch. KasiaPelasia,mi sie wydaje ze mam owulacje wiec albo nie zagniezdza sie zarodek,albo nie wiem.Nie pamietam dokladnie ktora ziolopijka,zaciazyla w cyklu bezowulacyjnym,tak lekarz jej powiedzial,a jakie bylo jego zdziwienie :)wiec dzialaj kochana.Dziewczyny ja tez jade kupic castangus,mam owulacje wiec moze on cos poprawi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaPelasia. Ja po ziołach miałąm plamienia sródcykliczne do tego wydlużyły mi sie strasznie cykle piłąm 3 cykle i odstawiłąm.może za miesiąc znów spróbuje zobaczymy.Wiesz na kazdego działaja inaczej w każdym razie proponuje ci skonczyc kuracje nie trać nadzieji:) a nuż się uda;)ale z hormonami bym ich nie łączyła. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola_v a ten castagnus to n co jest mniej więcej i jak działa ? u mnie @ nadal nie nadeszła i jest 31 cykl dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria86 ale lekarz powiedział mi, że to nie są hormony tylko lek ziołowy. To tak bardziej na moje obfite miesiączki, a moje są naprawdę meeeeega przez 2 dni używam tampon z podpaską :/. Ale wiecie co na usg pokazał mi, że w jajniku siedzi ciałko żółte. Sama nie wiem. Zawsze tak mam, że ważne pytania pojawiają się w moje łepetynie dopiero po wizycie :) Chcę pić ziółka, chociaż raz skończę coś co zaczęłam :) Dzięki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena80
dziewczyny powiedżcie mi czy to normalne bo trochę się martwię. Przd okresem bolały mnie jajniki to ok., w trakcie @ też je czułam co mnie trochę zdziwiło, po @ też mnie bolą, Czy powinnam się martwić? Do gin, idę w nastepnym tyg. Boże wczoraj znowu słyszałam- a kiedy dziecko???? Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena,czy ty pijesz ziola,przepraszam pewnie pisalas,ale nie pamietam,mnie po ziolach w pierwszym cyklu wszysko bolalo a jajniki caly miesiac odczuwalam.Dziewczyny wrocilam z apteki kupilam castangus i dzis mam 2 dzien@ ale jutro lykam od rana,mysle ze 2 dni nie zrobi zamieszania,tak jakos rozweselilam sie i Wam tego samego zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×