Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość
franka, super ze poszlas na wizyte :) sluchaj a ty tak plamisz od dawna czy to jednorazowa sytuacja byla? pewnie juz tu pisalas, ale nie pamietam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden cykl tak mialam wsumie. poprzedni mialam dziwny bo miesiaczka mi sie dlugo spozniala,bylo plamienie dwa dni i nic wiecej az wkoncu w lutym jak dostalam tak do marca prawie. teraz dostalam 15 marca normalna miesiaczke. trwala 5 dni i dwa dni lekkiego plamienia i jest ok. zadnych plamien i mam nadzieje ze juz nie wystapia. duzo stresu mialam ostatnio wiec moze dlatego tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eleo tak u wojciechowskiego. Powiem tak więcej stresu niż to wszystko warte, ból jak przy okresie nieprzyjemne uczucie zakładania cewnika, ale trwa to na prawdę chwileczke, później jak już wstrzykuja kontrast to tylko czuć rozpieranie. Geberalnie trwa to kilka minut i jest do przeżycia doktor super pielęgniarki też. Fajna atmosfera na sali gra muzyczka pielęgniarki zagaduja. Jedyny minus to czas oczekiwania lepiej przyjść wcześniej ją byłam przed czasem z 20 min i byłam na początku kolejki więc wyszłam koło 21 ale za mną było z 11 kobitek. Nie ma co się dziwić bo do dr przyjeżdżają z całego województwa. Lewy miałam nie drozny ale badanie udroznilo jajowod wiec się ciesze generalnie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Franka a moze ty miałaś poronienie? Mnie cos takiego przydarzyło sie z 3 lata temu. Spoźniał mi sie okres ok 10- 14 dni, objawy jak na @. Potem dostalam ale z boleściami nie mogłam przejśc 1 m. tak mnie bolało. krwawienie miałam ok. 10 dni i przeszło. Kiedy przyszedł termin @ dostałam w terminie. Ja tez mysłalm że to stres, zmiana klimatu. Myliłam sie. mam nadzieje,że jednak u ciebie faktycznie stres zadziałal. Mnie bola jajniki, mam płodne dni więc zabieramy sie do dzieła, dobrze że jest weekend i pogoda sprzyjajaca na przytulanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli nie to moze i lepiej, ale wlasnie ja nie mialam boli zadnych wiec raczej watpie. poza tym tamten cykl byl skapy jesli chodzi o starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech dziewczyny u mnie lipa, znowu mam plamienie przed miesiączką, ginekolog będzie dopiero od 07.04 a musi mi przepisać duphaston :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich,jestem tutaj nowa i chcialabym zapytać o picie ziółek na płodność.Od 2 miesiecy pije taki zestaw,mam bezowulacyjne cykle i jak na razie bez rezultatów.Chciałam zapytać czy podczas picia ziół mogę brać clo?Dziękuję za każdą odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolarcia, super ze udroznili jeden jajowod!!! swietne wiesci! dziekuje ci za informacje o hsg, w takim razie bede tam wczesniej :) Kasia, moze sprobuj u internisty jakiegos? gosciu, ja pije ziolka i biore CLO, na usg wszystko wygladalo ok i o dziwo nie zmniejszylo sie moje i tak cienkie endometrium, na ktore clo wplywa zle. Moze to wlasnie przez ziolka:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety jak pijesz ziółka nie wolno brać clo musisz wybrać albo clo albo zioła ja też musiałam wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eleo mi ginekolog zabronił pić ziół i brać wszelkie hormony bo się przedobrzy mi zielarz mówił że podczas picia ziół zabronione żeby brać wszelkie hormony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetkabezdzietna
Hey, dziewczyny trafilam na ten watek przez przypadek,!!! ostatnia nadzieja to te ziola nie moge znalesc ich w necie gdzie moge zamowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka18
zanetabezdzietna-ziółka gotowe mieszanki nr 3 ojca Sroki możesz nabyc na allegro, jednak w sklepach zielarskich gdybys chciała możesz zakupić pojedyńcze ziółka i je sama wymieszać. Wtedy wychodzi taniej i więcej. Ja swoje zakupiłam wlaśnie na allegro, bo tak mi bylo wygodniej :-) Pije już prawie cały m-c. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tak cicho się zrobiło?? jak nigdy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka86
weekend...wszyscy odpoczywają przy takiej pięknej pogodzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka18
Szkoda :-( czyli nikt nowy póki co nie przyłącza się do nas :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka86
spokojnie, rozkręci się jak zaczniemy robić testy ciążowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka86
Ja tez codziennie robie owu. Do tej pory 2 kreska byla ledwo widoczna, ale zrobilam przed chwilą i jest juz wyraźniejszs, ale jeszcze nie tak mocna jak kontrolna. Pewnie w tym tyg. bedzie owu. Mam nadzieję, że efekty będą. Ziola tez dalej pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pije,i mam rewolucje zoladka, wczoraj az odpuscilam ale dzisiaj tez caly dzien, przed chwila wypilam ziola i znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka86
Ja przez pierwsze 3-4 dni tez mialam rewolucje i co chwile biegalam do ubikacji, ale juz przeszlo i jest ok. Organizm musi sie przyzwyczaic do czegos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wątek nie umarł tak jak koleżanka napisała ozyje jak przyjdzie czas. Ja jak wcześniej pisałam staram się nie myśleć o ciąży i dlatego tu nie wchodzę. Nie liczę dni płodnych nie robię testów w tym miesiącu mam to w nosie. Weszłam tak z rozpędu;) Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena80
hej a ja myslałam że bede miała miłosny weeken a tu d.... blada. pokłociłam sie z mężem i nie mogłam się przełamac aby z nim współzyc. Miałam płodne dni i szlag trafił. Przynajmniej w tym miesiacu nie będę doszukiwała sie objawów ciąży, kupowała testów, i nie rozczaruje się kolejną @. dlaczego faceci sa tacy okropni i nieczuli.Maja większe tendencje do strzelania fochów, wrażliwi jak nie przewrażliwieni na swoim punkcie i dlaczego udawaja ,ze nie ma problemów i nic sie nie dzieje.Wszystko bagatelizują!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena80 masz rację faceci wolą udawać ze problemu nie ma. Znam to bardzo dobrze z doświadczenia. Zamiast nas wspierać to wola udać ze problemu nie ma. Ja wczoraj bylam na usg w 14 dc i sa dwa pecherzyki które by sie nadały ale czy po zastrzyku z ovitrelle pękna. Sama nie wiem pije ziolka biore kapsułki z wiesiolka a jakoś śluzu u siebie nie widze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×