Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość
Victoria86 idź do lekarza ile razy mamy ci to pisać masz poważne problemy! !! Mi się wydaje że to nie z pewnością ciąża tylko problemy hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z resztą jak to lubisz i wiesz lepiej to co ja będę pisać. Co miesiąc będziesz to samo pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten metoklopramid to moja mama łyka na trawienie od lat :) można to kupić normalnie w aptece. pamiętam że jak kiedyś raz to kilka razy wzięłam, to mi strasznie ciśnienie skakało, ręce mi się trzęsły, nie mogłam spać. Atena, to prawda że często panowie nasi udają że problemu nie ma. Ale też często właśnie to jest ich reakcja na problem :/ wsparcia dla partnerki tu nie ma niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilus28
Victoria86 na pewno owulacji nie miałaś powinnaś brać luteine albo duphaston na regulację miesiączki i wywołanie miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu.Nie rozumiem twojego oburzenia wg ? jakbys czytała uważnie to byś nie pisałą takich bzdur bo u lekarza byłam czytaj ze zrozumieniem. ;) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria zgadzam się z dziewczynami, tak długie cykle nie wróżą nic dobrego. Moja @ jak zwykle w czasie :/ jutro się rozkręci wrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria zgadzam się z dziewczynami, tak długie cykle nie wróżą nic dobrego. Moja @ jak zwykle w czasie :/ jutro się rozkręci wrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaPelasia.Ja już wczesniej pisałąm na tym forum że mam miec stymulowanie jajników itd i badania. Chodziło mi poprostu o to że znów musze czekac tyle na badania bo je musze zrobić w czasie @ a tylko krytyke widzę co do mojej osoby zresztą Gosc nie raz n tutaj sie odnosił do kogoś nie miło ;) Myślałamże to forum wspierania się nawzajem a nie krytykowania,to tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I byłaś u lekarza i w kółko to samo piszesz idź do porzadnego lekarza tak w ogóle to dał ci skierowanie na jakieś badania ten twój lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem że wspierania nie jednej dziewczynie pomogłam i doradzilam ale daj spokój w kółko to samo piszesz a my w kółko to samo Tobie opisujemy i co ci daję takie wspieranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetkabezdzietna
Hey dziewczyny.Zakupilam juz ziola @ powinnam dostac w poniedzialek jest sroda nadal nic :)No, nie wytrzymam przez ostatni rok cykle mialam 24 dniowe....dzis 26 dc francy nie ma, temp 37,4 od tyg. Bola mnie piersi i pobolewa brzuch.Wiem, wiem ...ale robilam dzis test - tradycyjnie 1 krecha !!!Akurat teraz jak czekam na @ zeby zaczac pic ziola to jej nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc. Stul ry..ja a nie sie wymadrzasz tylko na tym forum od razu zgrywasz dame a nic nie wnosisz pozytywnego swoim zachowaniem dziewczyna ma racje. Ochlon i wzuc na luz.Jak masz jakis problem to nie czytaj ja pie...ole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilus28
Ja piernicze jakie słownictwo stul ryj gdyby ktoś tak do mnie napisał chyba bym zabiła dziewczyno ile masz lat żeby się rzucać z buzia? Kozak w necie p***a w świecie jak nie rozumiesz przetłumacz sobie w słowniku. Trzymam stronę koleżanki która napisała prawdę a jak komuś się nie podoba niech nie komentuje a jak ktoś ma jakiś problem niech idzie do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpłodna
Zgadzam się z koleżanką wyżej. Jak tak można powiedzieć chyba źle cię rodzice wychowali czas dorosnąć dziewczyno i jak na razie to ty psujesz atmosfere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gOŚĆpstrąga
do wymądrzałej gościówy: ciekawe, czy stojąc z którąś z nas twarzą w twarz też byłabyś taka wyszczekana... trolu internetowy będący mocnym tylko za monitorem - idź być wredną gdzie indziej! to nie jest forum dla ciebie! forum dla zakompleksionych lasek podnoszących sobie swoją samoocenę obrażaniem innych piętro wyżej :P więc spadaj stąd! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz to za klotnie:)) hej dziewczyny. mi sie uregulowalo wszystko. zadnych plamien nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROXI88
Gość prawda jest taka, że wymądrzasz się jakbyś pojadła wszystkie rozumy! Skoro jesteś taka mądra to dlaczego nigdy się nie podpiszesz? Anonimowo każdy potrafi! Proponuję ignorować wpisy od osób które nie potrafią się podpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem idź do psychologa bo widzę że masz duże problemy z główką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj w tv słyszałam, ze 15 i 16 maja we Warszawie i w Białymstoku w klinice Bocian odbęda się badania określające płodnośc kobiet. Właśnie mówili ,że często lekarze nie radza sobie z pacjentkami i trafienie na kompetentnego lekarza jest trudno. jesli któras mieszka w tych miastach lub ma blisko może warto się dowiedzieć. Nie przysłuchiwałam się ze zbytnia uwagą na poczatku wywiadu wiec dla pewności sprawdźcie.Wywiad był w Pytaniu na śniadanie więc możecie sprawdzić w necie. Może warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski,proponuje zakonczyc wontek awanturny :) :) :) nie obrazajmy sie,ignorujmy wpisy ktore nam ublizaja.I nasze forum wroci do normalnosci :) :) Wracajac do tematu,30 dzien cyklu test,i znowu rozczarowanie,trzymam kciuki za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tam u Was?? LANCOME jak się czujesz, jak maluszek? Słuchajcie, czy któraś z Was zauważyła że po ziółkach ma mniejszy apetyt, albo nie ma w ogóle ochoty na jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LoL widzę,że tu sie toczy zażarta dyskusja ;)KisSzilva ja nie miałam w ogóle ochoty ale nie wiem czy to przez zioła czy coś innego.Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja po 3 dniach picia ziół straciłam całkiem apetyt... Jem, bo wiem, że muszę, ale zupełnie głodu nie czuję... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka18
A ja zastanawiałam się, dlaczego w ogóle nie ciągnie mnie do słodyczy i kawy, a i do jedzenia również nie specjalnie. Ale nie skojarzyłam związku z ziołami. Może faktycznie coś w tym jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzinka84
Ehhh ja tak czytam te brzydkie słownictwo to zastanawiam się czy takie osoby w ogóle są gotowe na dzieci, nerwy i emocje komus puszczają a przecież jesteście dorosłe...jeżeli komuś nie podoba się co ktoś napisał to niech skomentuje ale tak żeby nie obrażać innych a jeżeli tego nie potrafi to już ma poważny problem i niech nie mysli o dziecku bo jakie mu wartości chce przekazać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bójmy się bo agresywny gość bierze udział w ustawkach :). Szkoda nerwów. Viola dawno cię nie było, chyba nie chciałaś za bardzo myśleć w tym cyklu? Ja też sobie odpuściłam ale to jednak nie przyniosło efektów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiszSzliva a nie masz tak, że po miesiączce apetyt Ci maleje? Ja w sumie nie zwróciłam uwagi czy coś się zmieniło, bo bardziej sama z siebie zrezygnowałam ze słodkiego i innych niezdrowych używek. Teraz soki świeżo wyciśnięte, sałatki i takie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Hejka ale nie miła atmosfera aż się nie chce zaglądać juz:-( mnie od wczoraj przestały piersi boleć to znaczy są nabrzmiale ale już tak nie bolą dzwoniłam do ginekologa on mówi że chyba to dobrze że już mnie nie bolą że to nic złego ale ja jak zwykle się naczytalam w internecie i się boję jutro na 18 się umówiłam do ginekologa mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaPelasia987 no własnie nie, jedynie przed @ mam większą ochotę na słodycze, ale tak ogólnie to apetyt mam zawsze taki sam, czy to przed miesiączką czy po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×