Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czesc ziolopijki stare i nowe :) Gratuluje zafasolkowanym,trzymam kciuki za staraczki ,czytam Was kochane ,ale co tu pisac kiedy u mnie bez zmian :( od zeszlego cyklu odstawilam wszystko,postanowilam dac swojemu organizmowi odpoczac.Tylko znowu mam nadzieje,15 dnia cyklu bylo przytulanko,prawdopodobnie w owulacje,nie potwierdzona,6 dni potym plamienie tzn.sluz z plamka krwi,no i delikatny bol brzucha ktory mam nadal.Pozostaje mi czekac na @ lub............oszalec ze szczescia kiedy zrobie test :) ale to za jakis czas :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
clarksonn przeczytaj sobie dokładnie artykuł w linku który podałam.Pisze tam wyraźnie że wszystkie te zioła należy pić od pierwszego dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarksonn
ale ja nie musze juz nic czytac bo jestem w ciazy! i jak widac jakos moj sposob picia zioł nie zaszkodzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie ważne jak ważne ,że działa;-) Życzę Ci spokojnej ciąży bez problemów,lekkiego porodu i radości w wychowywaniu maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscxyz
Hej dziewczyny ja pije ziola juz drugi miesiac jest to moj 15 dc od czasu do czasu kloje mnie prawy jajnik a tez mam stwierdzone pco ale moze te ziołka mi tez pomoga juz mam dosc chodzenia po lekarzach takze troche odpuszczam i moze w tym miesiacu majowym szczescie sie i do mnie usmiechnie bo jak sie czyta ilu wam sie udało to jest wiara ze te ziólka sroki naprawde dzialaja...pozdrawiam wszystkie staraczki i mamuski:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia życzę i luzu psychicznego a w końcu się uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczoła33
serdecznie witam. Od czasu do czasu podczytuję was i mam do was prosbę. Staramy sie o dziecko ok. 8 mies. i niestety bez efektu. byłam i gina. i budowa macicy, jajników jest ok. jedynie co mu sie niepodobało to nadżerka, która się bardzo martwię. Powiedział mi, żeby zrobic badanie hormonalne, Poniewaz byłam prywatnie to nie mam skierowania, a niestety to kosztuje. Moje pytanie- DO KOGO MUSZĘ IŚC PO SKIEROWANIE NA BADANIE HORMONÓW DO LEKARZA PIERWSZEGO KONTAKTU CZY GINEKOLOGA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przczoła33 po skierowanie na badania hormonalne idź do ginekologa on wskaże dokładnie w którym dniu cyklu jakie badania należy zrobić da skierowanie i potem oceni wyniki i wskaże przyczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netti79
Witam. Poprosze Was o pomoc. Odebralam wyniki prolaktyny podstawowe. Wyszlo 464,80 ml/U/l a norma jest od 83 do 622. Czy to dobra norma dla starajacych sie? wydaje mi sie ze nie. Do gina ide w przyszly czwartek dopiero. Podejrzewam ze ta prolaktyna jest przyczyna LUF u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netti79
Do pszczola: ogolny nie da Ci skierowania na badania hormonow, no moze tarczycy. Ja mam wycieta i biore suplement eutyrox wiec badam poziom co dwa miesiace. Ostatnio poprosilam o skierowanie na prolaktyne to zasmiala sie i powiedziala ze zly adres. Ciekawe po co odciagaja tyle kasy na lekarzy i urzedasow z mojej pensji. Potem i tak wszystko trzeba prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netti79
Pszczola jesli chodzi o nadzerke to nie ma o co sie martwic. Juz kilkulekarzy powiedzialo mi ze jesli cytologia jest ok to nie rusza sie nadzerki. Ja tez mam po pierwszym porodzie od 3 lat i nic z nia nie kazali mi robic bo cytologia bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczoła33
dziękuj***ardzo za odp. Wiem, ze nadżerka nie jest taka straszna, ale on powiedział, ze niezbyt mu sie podoba. Najgorsze jest to, że nie odczuwałam żadnego dyskomfortu podczas seksu, nie miałam plamień itp.Muszę skorygowac że staramy sie 6 a nie 8 mies.o dziecko. Lekarz był zdziwiony, że sie martwię bo on by zaczekał jeszcze z 3miesiące. Tylko,że ja jestem już dawno po 30.Mam nadzieję,że każda z nas doświadczy cudu narodzin maleństwa. Jak to jest ,że jedne nie chca dziecka a są w ciąży i pozbywaja się jej, a inne chcą i nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netti79
Ja w tym roku kończę 35. Mamy już 3,5 l córcię. Od grudnia staramy się o drugie i nic. Lekarz zdiagnozował na podstawie obserwacji cyklu LUF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netti79 miałam mniej więcej to samo dlatego zdecydowałam się na zioła na pierwszą i drugą fazę.Gdzieś wyżej je podałam-skład i jak pić.Piłam przez dwa tygodnie od pierwszego dnia cyklu.Potem luteina bodaj że od 22 do 24 lub 26 dnia cyklu.Udało się w pierwszym cyklu.Także idzie .Wcześniej zaszłam po ovitrelle,zastrzyk do brzucha zawierający hcg na pękanie jajeczek.Oczywiście cykl monitorowany.Udało się zajść ale ciąża obumarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wcześniej też urodziłam syna bez problemu w wieku 23lat.Teraz urodziłam mając 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netti79
ania3102 u mnie też pierwsza ciąża bez problemu. Teraz coś sie porobiło. Kupilam sobie w zielarskim krople na problemy kobiece ojca sroki. To ponoc to samo co zioła ale wygodniejsze. Pije sie 1-3 razy dziennie pól łyżeczki zmieszane z małą ilością wody. Dzis 5 dc a wczoraj bardzo bolały mnie jajniki. Dosłownie jakby pulsowały. Dziś od rana jest ok. Popije je z dwa cykle a jak nie pomoże to mam spisane te mieszanki na pierwszą i drugą fazę cyklu. Od lipca zaczne je pic. Akurat w sierpniu luzik urlopik więc moze wtedy...mnie sie wydaje że mam za wysoką prl, wyszło mi 22, czyli górna norma. Dużo pracuje i jestem w ciągłym biegu zestresowana. Moze dlatego nie ma u mnie piku Lh. Pęcherzyk sie ładny buduje, w 10 dc miał 22mm, ale w 18 też i był już zwiędnięty. Lekarz proponuje zastrzyk pregnylu ale jestem sceptyczna. Po kuracji duphastonem pierwszy raz od dwóch lat miałam normalny okres jak kiedyś czyli bez plamień 3 dni przed. Może wszystko sie normuje, może ziółka zadziałają i uda się bez hormonów. Zobacze co powie na tą prl. Może bromek wystarczy. Już kiedyś mialam wykryta hiperprolaktynemie poranną i wieczorną podczas badań hormonalnych w szpitalu. Brałam wtedy bromka i wróciło do normy. Trzymaj kciuki aby udało nam sie do końca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, u mnie zioła Ojca Sroki nie przyniosły ciąży:( tak więc od 1 dnia cyklu zaczynam pic zioła na 1 i 2 fazę, może mi któraś powiedzieć czy te na drugą fazę piję dopiero po owulacji czy tez od 1 dnia cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o naiwnosci moja,poradzcie mi,mam rozowe plamienie juz ponad tydzien od owulacji nigdy tak dlugo nie plamilam,nie wiem czy to moze oznaczac ciaze ?zwylke mialam dwa dni plamienia i okres a tu juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie plamienie na pewno nie oznacza ciąży tym bardziej tydzień po owulacji. Może masz za niski progesteron i stąd takie plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehhh jeszcze odnosnie tych ziół na 1 i 2 faze pić je 3 razy dziennie ale ta jedną szklanke czy za kazdym razem po 1 szklance...rano, popołudniu i wieczorem?:) Z góry bardzo dziękuje za odpowiedz pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość te na pierwszą fazę raz dziennie z łyżeczki szklankę wieczorem a te na drugą fazę trzy razy dziennie po szklance z łyżeczki.Jedne i drugie od pierwszego dnia cyklu.Jak było trzeba to parzyłam więcej i brałam w termosie. netti79 zapytaj lekarza o ovitrelle-drogi ten zastrzyk bo coś około 200 zł ale moja lekarka twierdzi że lepszy niż prenel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netti79
Ania 3102 nie mialas po ovitelle żadnych skutków ubocznych? Hormony nie rozszalaly sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bo z tego co mi tłumaczyła pani doktor to jest wyseparowany hormon hcg czyli ten obecny w organizmie tylko w ciąży.Dlatego po 12-14 dniach od podania trzeba robić test z krwi bo z moczu może przekłamywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki ania za info, w artykule jest napisane ze mieszanke na 1 faze tez poje sie 3 razy dziennie i mieszanke na 2 faze tez 3 razy dziennie wiec ja sie juz pogubilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam przymierzam sie do kupna ziol ojca sroki nr3 na plodnosc.mam pco i cykle baaaardzo dlugie.ostatnie miesiaczka 15 luty i z stad moje pytanie czy te ziola mozna zaczac pic od teraz mam 88 dc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ja piłam nie te na pierwszą fazę tylko te pierwsze w artykule na cykle bezowulacyjne-te z większą liczbą składników.I te się pije raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ja bym poszła pierw do gin żeby wywołał okres i sprawdził co się dzieje a potem zioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ania3102 bylam u gina usg mi nie robil. ja bez wywolania @ zawsze mam takie dlugie cykle u mnie problem jest ze mam niedobor progesteronu i brak owu plus pco .jedno dziecko mam juz teraz bym chciala drugie ale najpierw chce sprobowac z ziolami i zobaczyc czy cos pomoga.dlatego pytalam czy moge od teraz pic ziolka czy musze czekac na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×