Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej dziewczyny. Trochę mnie nie było, jestem chora, w gościach i w tym cyklu nawet się nie staram, bo i tak nie ma sensu przy przeziębieniu. Nawet już mnie nie ruszają te ciąże itd. Jak widzę efekty odchudzania to jakoś bardziej na tym mi zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka86 a powiedz mi ile kosztuje taka wizyta w invimedzie bo tak mysle zeby tez sie wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiaa86
Hej Kochane ;) tak jak pisałam jestem już po wizycie swojej pierwszej odkąd testy wyszły pozytywne wskazujące na ciąże. Już na spokojnie, bez nerwów, stresu, mogę pomalutku cieszyć się 100% ciążą. Potwierdził gin, bardzo miły sympatyczny człowiek;) polecony przez moją siostrę, mający też dystans do tak wczesnych ciąż, bo wiadomo, to wczesna ciąża 6 tydz;) i wszystko jeszcze może się zdarzyć, wiadomo. Ale pogratulował i kazał się cieszyć, nie martwić. Ciąża żywa, malusieńka, serduszko biło, cudne uczucie;)) zlecone mam badania, i za miesiąc kolejna wizyta ;) wierzę, że ziółka nam pomogły, bo już miałam po tych trzech seriach zacząć leczenie, zrobić badania, co i jak, a tu bach! jestem jeszcze ostrożna, bo to początek, ale wierzę, że wszystko się ułoży, czego życzę i sobie i Wam z całego serduszka!!!teraz czas dbać o siebie:) pozdrawiam wszystkie staraczki:* przesyłam ciążowe fluid-ki pppppppp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka86
Pysia gratulacje raz jeszcze! Super, że Ci się udało. Pierwsza wizyta w invimedzie 150 zł, kolejne chyba 120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara33
Hej, Zrobiłam wczoraj test ciążowy, taki z allegro co był dołączony do ziółek. Wyszedł mi cień drugiej kreski, myślę sobie, badziewny test ale kupiłam drugi w aptece, zrobiłam dziś rano i wyszła bladziutka druga kreska.. @ powinnam dostać dziś, brzuch mnie boli jak na okres, oczywiście się już nakręciłam... jutro ide na bete rano, to będzie dopiero 27 dzień cyklu (mam krótkie cykle). No nie wierze, strasznie się stresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu franka. lara po cichutku juz gratuluje:* u mnie bol brxucha minal, @ w piatek pewnie przyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara33 to super zobaczysz ze jutro potwierdzi sie to ze jestes w ciazy;-) Trzmam kciuki;-) napisz jak juz bedziesz znała wynik. bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Lara gratuluję:-) miałam tak samo jak ty jak zrobiłam pierwszy test ciążowy bylam w szoku, ciesz się ciążą kochana♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara33, gratuluję :D Ja coś czuję, że w tym cyklu u mnie nic z tego nie będzie :( Piersi zaczynają boleć czyli @ przyjdzie... Kurcze, a taką miałam nadzieję! :( W dodatku dziś dowiedziałam się, że moja 3 lata młodsza koleżanka jest w piątej ciąży! A ja nawet jednej nie mogę mieć... :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara33
Dziewczyny, jesteście kochane, bardzo Wam dziękuję za wsparcie :) właśnie sprawdziłam wynik, 341 mlU/ml więc jednak ciąża.. uśmiecham się i płaczę, starałam się prawie 7 lat i nigdy nawet pozytywnego testu nie był, więc trudno mi uwierzyć, zawsze to komuś innemu się udawało. Cieszę się, ale jeszcze wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiaa86
Lara33 Moje gratulacje, fajne uczucie niedopisania ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prolaktyny to zioła ojca sroki tylko nie wiem czy te na pierwszą czy drugą fazę obniżają ją i ja dzięki temu zaszłam w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara33 może nie dostaniesz.Ja po ziołach w terminie okresu zaczęłam dość mocno krwawić(to była środa),myślałam że to okres ale krwawienie zanikło.W sobotę tak od niechcenia zrobiłam test i okazało się że jestem w ciąży.A jeśli macie luteinę to mimo ziół bierzcie ją jakoś od 23 dnia cyklu przez 3 dni.Mi to utrzymało ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo być do KisSzilva tylko mi się pomyliło,ale jestem tu nowa i trochę się gubię.Trzymam za was kciuki bo wiem jakie to bolesne kiedy wszyscy w koło zachodzą w ciążę-nawet ci co nie chcą,a nam nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania3102, bardzo bym chciała żeby @ nie przyszła, ale niestety mam dość mocne przeczucie, że w tym cyklu nie udało mi się zaciążyć. Po prostu czuję to :( No cóż, czekam do okresu i zaczynam kolejny cykl z ziółkami... A co do tej luteiny, to ja słyszałam, że ona jest na wywołanie okresu, a Ty piszesz, że utrzymała Ci ciążę? Czyli ma "dwojakie" działanie?? Ania3102 a jak długie cykle miałaś? Bo ja mam dziś 23 dzień cyklu, cykle mam 25-26 dniowe i zastanawiam się, czy jakbym dziś kupiła tą luteinę, to mogę ją zacząć dziś brać? Czy to nie będzie za późno? W ogóle wydaje mi się, że cykl mi się wydłuży, bo piersi zaczęły mnie boleć później niż wynika mi to z obliczeń - czyli możliwe, że @ też przyjdzie później... Aha a ta luteina to jest do łykania czy do aplikowania dopochwowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka246
Franka, moja koleżanka miała tak, że była w pięc***ygodniowej ciąży, a testy też wychodziły jej negatywnie, idź najlepiej do ginekologa lub zrób betę, chyba, że masz nieregularne cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Franka albo znowu miesiączka przyjdzie ci za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz sama nie wiem. po swietach zrobie bete jak@ nie przyjdzie i znowu do gina ale znow do innego. i robie badania hormonow bo jak mam czekac az lekarz wpadnie na to,to mi predzej kaktus wyrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten gos wyzej to franka. wesolych swiat laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny!!! Czytam was już od jakiegoś czasu bo niestety tak jak u was prolaktyna świruje Do tego okres nieregularny. Od jakiegoś czasu piję krople ojca Sroki i nie jestem pewna czy dobrze to robię Mam pytanie jak powinno się je pić Ją daje pół łyżeczki i popijam woda Zastanawiam się czy np nie powinnam je w wodzie rozpuszczac?? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
Witajcie dziewczyny ja świeta obchodzę bardzo smutnie jechałam 300 km i zaczęłam krwawić od razu do szpitala pojechałam zobczyć co z dzieckiem na szczęście wszystko jest w porządku od długiej jazdy samochodem łożysko zaczęło mi się odklejać mam leżeć plackiem i brać luteine 3 razy dziennie boje się o dziecko i dziewczyny odradzam podróżowania samochodem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc xyz
Hej dziewczyny ja powinnam dostac ok. 10 kwietnia ale nic z tego ani okresu ani ciazy mam PCO i ostatnio test robilam z tydzien temu pije ziołka ojca sroki juz dobry miesiec zaczelam przed swietami brac luteine wiec okres powinnien pojawic sie w tym tyg. a pozatym mam nieregularne cykle bardzo długiiieeeeee które sa wywolywane luteina takze narazie chyba nic z tego nie bedzie ale mam nadzieje ze wkoncu sie uda...jak sie czyta ilu dziewczynom sie udaje to moze wkoncu przyjdzie pora i na mnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LANCOME23 to dobrze ze z malenstwem wszystko ok. Teraz dużo odpoczywaj i dbaj o Was! Wierze ze wszystko bedzie dobrze! Trzymam za Was kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamania
Gościu, na tym forum raczej dziewczyny piją zioła, a nie krople, ja czytam forum regularnie i wydaje mi się, że żadna dziewczyna nie wspomniała tu o kroplach. A nie masz do nich ulotki?? Szukałaś na necie informacji na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Czytałam że piję się je w zależności jak duże są problemy do 3 razy dziennie po pół łyżeczki Tylko nie wiem czy rozpuszczac je w w wodzie czy tylko popijac To niestety nie jest wytłumaczone Ale bardzo dziękuję za odpowiedź:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, ja bym chyba rozpuszczała w wodzie... U mnie zakończył się pierwszy cykl z ziołami i dziś przyszła ta franca @ :( :( :( Ehh i jak tu się nie załamywać?? Całe szczęście już po świętach, bo niestety, zamiast się z nich cieszyć to znosiłam cierpliwie pytania rodziny o to, kiedy postaramy się o dziecko... Ryczeć mi się chce, mąż znów w delegacji i nawet nie mam się do kogo przytulić :/ Boże, dlaczego to wszystko jest takie trudne??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny błagam pomóżcie czy mogę zrobić badanie FSH, LH i estradiol w 2 dniu cyklu??? jestem z małej miejscowości i laboratorium analityczne mamy czynne tylko w poniedziałek i środę czyli jutro ostatni dzień a jutro będzie u mnie 2 dc i nie wiem czy jak zrobię jutro te badania to będą wiarygodne??? blagam doradźcie badania robię na własną rękę bez skierowania od lekarza więc odpłatnie i nie wiem czy nie będą to wyrzucone w błoto pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
gość ja bym poszła najpierw po skierowanie do gina, bo wiem, że te badanie robi się w określonych dniach cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×