Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Kasiula245
Cześć dziewczyny. Od prawie 4 lat z małymi przerwami staramy się z mężem o dzidzie. Jego wyniki są dobre,ja leczę się na niedoczynność tarczycy i niby jest wszystko ok, a mnie ciągle nurtuje to że nadal nic nie wychodzi więc postanowiłam zrobić sobie badanie na prolaktyne i progesteron. Oto wyniki badania w 7 dniu po owu: prolaktyna 31 norma do 23, progesteron 72 norma w fazie lutealnej od 5.3 do 86. Ja już nie mam sił na to wszystko.a i dodam że ostatni wynik tsh ze stycznia to ok. 1,9 Co o tym miślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jajko nie kupuj castagnusa, na taką prolaktynę on Ci nic nie pomoże... ja miałam prolaktyne 29, zaczęłam brać castagnus i wzrosła mi do 42. dostałam bromka i po 8 dniach zażywania prolaktyna spadła do 6!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatt
gość jak tam robiłaś test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia89
kwiatt to ja napisałam jako gość i zapomniałam się podpisać,będę robić test w niedziele rano ale tak jak pisałam wcześniej nie nastawiam się za bardzo na dwie kreski.. a co u was w ogole dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajkoNiespodzianka
Dzięki za rady! Ja mam 30 dzień cyklu i już się zaczynam zastanawiać czy coś jest nie tak... Ani okresu ani ciąży. W srode idę do gin - okaże się co i jak. Pewnie dostane coś na progesteron i prolaktyne. To może być 1 lek, czy raczej 2 różne? Jakie bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula245 mi endokrynolog kazała badać progesteron dopiero po 20 dc. Ale ja to do końca nie jestem jeszcze wtajemniczona w szczegóły zasad tych wszystkich badań. Mi przy tsh ponad 2 zwiększyła dawkę letroksu - brałam zawsze połówkę a teraz co drugi dzień całą. Wczoraj miałam podłamanie, nie wiem po co ja ten test zrobiłam. Chyba żeby się dobić psychicznie. Na szczęście mój maż mnie wieczorem wyciągnął na spacer i po spontanicznym piwku i pizzy na świeżym powietrzu przeszło trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia89
u mnie test negatywny...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajkoNiespodzianka
I jest okres. Jutro sie dowiem co na prolaktyne i progesteron bede brać. A co u Was dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia89
kwiatt u mnie dziś powtórka testu i dalej negatywny a okresu brak, tak że podobna sytuacja do twojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam Bromergon, połówkę na noc. Pani dr mówiła że mogę nadal pić zioła i chyba z nich nie zrezygnuje. Po tym jak przyniosę wyniki męża, ma mi postymulowac owulacje. Jak to dokładnie wygląda? Jak leci u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatt
cześć amelia89 tak masz tą samą sytuację co ja też nie miałam okresu po ziołach musiał prawie miesiąc minąć zeby okres się pojawił a teraz znowu dostałam zapalenie boli mnie brzuch często swędzi mnie piecze już sama nie wiem mam dość podmywam sie plivafem f i i tak dostałam jakieś zapalenie ciekawe czy to też nie po tych ziołach...teraz biorę tylko kwas foliowy i albo się uda albo nie mam już dość tego starania i tych porażek z tym związanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia89
kwiatt widzę że myślimy tak samo bo mi już też brak sił, też będę brać po okresie jak go w końcu dostanę iladian direct plus bo też zaczynam mieć objawy zapalenia ale u mnie póki co objawiają się nieprzyjemnym zapachem.. do tego nogę skręciłam i leże w szynie już ryczeć mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netti79
Dziewczynki. Nie wolno sie nigdy poddawać w staraniu o dziecko. Ja sama walczyłam na tym forum przez rok o drugie dziecko. Udało sie jak kupiłam wreszcie zioła i postanowiłam odpuścić monitoringu na wakacje. Byłam w szoku jak test wyszedł pozytywny. Teraz jestem w 13 tyg, dzidzia rozwija sie prawidłowo, fika koziołki w brzuchu, a widziałam to podczas badań prenatalnych na usg. Dla tych chwil warto bylo rok sie leczyć aż sie udało. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia 89
Netti 79 ale przez rok piłas zioła? Bo widzisz ja mam dwa cykle z ziołami za sobą w październiku minie rok jak v się staramy i nic. Chciałbym bym zajsc w ciążę naturalnie ale z miesiąca na miesiąc coraz bardziej upewniam sie w tym ze bez leczenia to chyba nie będzie możliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netti79
Mnie udalo sie jak sobie odpuściłam, poszlam na aerobik i dopiero zamierzałam pic zioła od 1 dnia cyklu. Okres nie przyszedl. Za to byla ciaza. Czasami trzeba zaufać medycynie jak naturalne metody zawodzą. Ale warto walczyć do konca. Nigdy nie wolno się poddawać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość125
Hej dziewczyny a ja przez 3 miechy tez pilam te ziola i nic z tego wiec zrezygnowalam jak poszlam do lekaarza bo mam miec robione hsg i co najlepsze juz czekam na to badanie z 3 miechy bo mam jakies bakterie i stopien czystosci VI oczywiscie dostalam globulki i mam nadzieje ze to swinstwo mi zginelo i teraz bedzie oki... normalnie sie zalamalam staramy sie od roku i nic z tego teraz w poniedzialek ide spowrotem na czystosc normalnie az sie boje co z tego wyjdzie wszyscy na okolo dzieci rodza a ci co chca to nie moga miec normalnie masakra idzie oszalec a do tego mam jeszcze Pco wiec poprostu gorzej niz żle..:((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Cześć dziewczyny :) Czy mogę się do Was dołączyć? Trafiłam na forum trochę przypadkowo. Przeczytałam wiele stron i od razu postanowiłam, że też spróbuje z ziołami. Piję je od 6 dni, zaczęłam w 7 dc (moje cykle trwają 32-36 dni), stwierdziłam, że nie będę czekać do nowego cyklu bo do owu mam około 2 tygodnie więc powinny coś zadziałać do tego czasu. Odstawiłam tabletki anty, teraz jest mój 6 cykl bez nich. Tylko w ostatnich dwóch cyklach była możliwość zafasolkowania, ale jak widać nic z tego nie wyszło. Mam nadzieję, że zioła pomogą- trzeba w to wierzyć :) 3 miesiące temu gdy byłam u swojej ginekolog i powiedziałam jej, że odstawiłam tabletki zrobiła mi tylko usg jajników i macicy- wszystko jest ok. Nic więcej nie zaleciła:/ Teraz robię badania hormonów na własną rękę i póki co mam wyniki LH FSH i estradiolu z 4dc- też są ok. Zobaczymy jak reszta, ale mam nadzieję, że będzie dobrze. Cykle po odstawieniu tabletek są całkiem regularne, moja faza lutealna trwa 13-14 dni i w dwoch ostatnich cyklach mierzyłam temp. gdzie widać było ładny skok więc gdzieś tam w podświadomości wydaje mi się, że wszystko jest ze mną OK a bobas jest kwestią czasu i ziółka sprawią, że ten czas będzie jak najkrótszy :) Mam jak wiele dziewczyn lekkie pobolewanie jajników, które wystąpiło u mnie już 2 dni po piciu tych ziół. Nie jest to jakiś mocny ból tylko chwilowe kłocie. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do siebie. Czuję, że trochę muszę się wygadać, a niestety plany o dziecku są utrzymywane w małej tajemnicy bo jesteśmy atakowani z każdej strony i nie chcemy wysłuchiwać co chwilę - czy już się udało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam dziewczyny u mnie po ziołach zaskoczyło w 3 cyklu!!! z tego powodu też zioła nie będą mi już potrzebne więc odsprzedam komuś potrzebującemu :) mieszanke robiłam sama, musiała bym zważyć ile jest coś około 250gr zostało,więc starczy komuś na długo sprzedam za 20zł plus przesyłka 5zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaMi7
Dziewczyny, czytam Wasze forum od poczatku, juz pare dni. Jestem pelna podziwu dla Waszej konsekwencji, wytrwalosci i poswiecenia w staraniu sie o Dzieciatko. Znam te wszystkie uczucia, watpliwosci, nadzieje, strach, bezsilnosc, zwatpienie.... Bo Wasze historie sa tez moja historia. Mam zdiagnozowane pco, niedoczynnosc tarczycy, hyperprolaktynemie i niewydolnosc cialka zoltego. Wszystko to razem to potezna przeszkoda w staraniach. Staralam sie rok o ciaze, niestety okazala sie pozamaciczna :( Mialam operacje, wiec jajowod nie jest w najlepszym stanie. Zdecydowalam sie siegnac po mieszanke przeciwzrostowa o. klimuszki i pije ja juz kilka dni. Zobaczymy jakie sa jej efekty, narazie mam kilka mies z cyklami bezowulacyjnymi za soba :( Pozdrawiam Was i sciskam kazda z osobna, bede sledzic Wasz watek i pisac jak mi idzie. Lancome, jak Twoje oczekiwanie na Dzidzie, chyba niedlugo rodzisz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Czesc dziewczyny od 12 cykli , zaczol sie 13 cykl staramy sie o dzidzie . :) Chcialabym Was zapytac , czy one dzialaja te ziolka , czy ktoras kupowala na allegro wraz z testami owu ? Skuteczne pomaga , tak bardzo pragne.swojego upragnionego dziecistks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Hej małami tak na 13 październik mam cc bo mały jest ułożony posladkami do kanału rodnego i nie chce się przekręcić a boję się jak cholera:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaMi7
Lancome, rozumiem, ze sie boisz, to Twoj pierwszy porod, nie wiesz czego sie spodziewac. Ale pomysl, ze bedziesz juz miala przy sobie wykochanego i wyczekanego Synka, o ktorego tak walczylas. Moge Ci tylko powiedziec, poniewaz mialam operacje brzuszne, ze boli ale najbardziej wtedy jak sie ruszasz. Jak sie lezy to praktycznie nie czuje sie bolu, poza tym najgorszy, silny bol jest w pierwszej dobie po operacji a wtedy jestes znieczulana mocnymi lekami na sali pooperacyjnej. Ze 2 tyg po bedzie Ci trudno chodzic, prostowac sie, wstawac- boli przy uzywaniu miesni brzucha. Ale po tych 2 tyg poczujesz znaczaca ulge :) do 3 miesiecy a nawet do pol roku nie dzwigaj, nie podnos nic ciezszego- mozesz sie nabawic przepukliny, a wtedy kolejna operacja. Ja b. na to uwazalam i uniknelam najgorszego. Wstawaj powoli, nie g***townie i staraj sie chodzic sporo i prosto, juz pare godz po operacji, zapobiegniesz zrostom. Jezeli masz taka mozliwosc to popros kogos bliskiego, zeby pomogl Ci przez pare pierwszych dni w domu, podal synka do karmienia itp. Po cesarce napewno Ci sie przyda pomoc. I polecam Ci spray na octenisept (na recepte) przeciwbakteryjny, przeciwgrzybiczy. Psikalam na rane przy kazdej zmianie opatrunku, zeby zapobiec zakazeniu. B. sie sprawdzil, nie szczypalo, rana ladnie sie zagoila. Podpatrzylam ten lek w szpitalu, nim mnie psikali. I mylam sie mydlem z jonami srebra,, takim antybakteryjnym, kupionym w aptece. Mam nadzieje, ze ktoras z rad Ci sie przyda. Sciskam Cie i zycze lekkiego porodu i zdrowia dla Ciebie i Synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
MalaMi7 tylko 15 dni mi zostało zastanawiam się codziennie jak wygląda do kogo będzie bardziej podobny na pewno włoski na główce będzie miał bo ginekolog na usg widział mam nadzieje że po mnie kręcone będzie miał:) ciesze się że będe miała cc bo porodu naturalnego sobie nie wyobrażam. 2 tygodnie będe u mamy mieszkać żeby mi pomogła później będe co jakiś czas do niej z synkiem jeździć bo chciałabym być samodzielna. Zapiszę sobie ten spray i na pewno sobie kupię a te mydełko już używałam i też sobie kupię, powiedz mi jak to jest z tymi szwami bo słyszałam że są jakieś rozpuszczalne? Dziękuję Bardzo za rady na pewno mi się przydadzą:):) Będe się odzywać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania89m
czesc staramy się już 16 miesięcy 2 cykl będe piła ziółka, pierwszy stracony bo mąż był na wyjeździe też bym chciała żeby już się udało !! :( pozdrawiam i bede zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaMi7
Lancome, Z tego co wiem szwy zdejmuja ok 8-10 dni po operacji, zdejmowanie wogole nie boli, moze troche przez sek zaszczypie. Ja mialam na brzuch zakladany szew srodskorny, taki wezyk pod skora. W srodku szwy rozpuszczaja sie do 80 dni. Octenisept polecam, balam sie zakazenia rany, podobno mozna nim pepuszek dziecka psikac- jest delkiatny i nieszczypiacy. Polozne odradzaja juz spirytus. Tylko octenisept jest na recepte. Polecam Ci koszule nocne, p**dzama ze spodenkami bedzie Ci draznila rane. A jesli bedziesz musiala majtki nosic w pologu (nie wiem jak wyglada polog po cesarce, czy lyzeczkuja...?) to kup sobie wyzsze majtki. Radza tez, zeby wietrzyc rane, wtedy szybciej sie goi. I osuszac po myciu, zeby sie nie babrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaMi7
ania89, wiem jak to jest, o pierwsza ciaze staralam sie rok, ale byla pozamaciczna :( teraz juz pol roku nowych staran leci i nic. Pije pierwszy cykl ziola nr 1 o. klimuszko, juz prawie tydz, od poczatku cyklu. Zobacze jak z objawami plodnosci bedzie, bo kilka cykli wstecz zanikly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Czesc kochane :-) Chcialabym sie dowiedziec od Was czy - ktoras z Was stosowala ziolka o sroki nr 3, kupione na allegro - Czy pomogly ile pilyscie i ile sie staralyscie. - Czy maja jakis smak ? Ja staram sie 12 cykli w sumie juz 13 , 07.10 mam miec @ wszystko sie okaze , badanie usg prawidlowo , tsh rowniez , morfologia tez . Badan hormonow - nie robilam , chcialam juz sobie odpuscic i zrobic przerwe w staraniach , ale polecono mi te ziolka chcialabym sie dowiedziec czy Wam pomogly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaMi7
Aluska, nie pije tej mieszanki o ktora pytasz, wiec nie moge Ci odp na Twoje pytania, ale polecam Ci zbadac prolaktyne. Mam znajoma, ktora dlugo sie starala, potem zbadala prolaktyne, okazalo sie ze jest za wysoka i blokuje owulacje. 3 mies po rozpoczeciu leczenia byla juz w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Dziewczyny u mnie dziwna sprawa po tych ziolach. Dzis moj 21dc. Owu wystepowala do tej pory miedzy 18 a 22 dc i pozniej mualam 13-14 dniowa faze lutealna. Powinnam miec juz od kilku dni slyz plodny, ale nie mam go praktycznie wcale :( jest odrobina przezroczystego ktory po chwili na bieliznie zasycha j robi sie kremowy. W piatek nie wypilam ziol bo mielusmy gosci i zaraz po ich wyjsciu padlam i w sobote mialam duzo kremowego sluzu. Zastanawiam sie czy pic te ziola dalej. Nie mam boli jajnikow w sumie to nic nie czuje a wrecz od momentu picia ziol czesto boli mnie glowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Ja chciałabym mieć te rozpuszczalne szwy żeby się same rozpuściły i żeby już mnie nikt tam nie dotykał. Octenisept jest na recepte a gdyby mi ginekolog przepisał jakbym go poprosiła:) spirytusu bym w ogóle nie używała. Cholerka ja już kupiłam pidżame specjalną dla mam karmiących ale ze spodenkami drugą mam zwykłą koszule może dam rade albo najwyżej dokupie jeszcze jedną koszule a majtki mam te jednorazowe 5 sztuk kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×