Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość justynawola26
zawsze je pilam tuz przed snem. raz albo moze dwa razy nie pilam ich bo zapomnialam kompletnie o nich?? a z alkocholem to one maja jakies skutki uboczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuskam mierzyłaś temperaturę ????? przez cykl ??? z alkoholem to nie wiem jak jest, ale już tak się poświęcamy, że chyba mała ilość Nam nie zaszkodzi :-), chociaż ja w tym cyklu wogóle nie mam ochoty na alkohol i na jedzenie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuskam
Takie krwawienie miałam tylko raz, na początku picia ziół (14-17 dc), ale piłam je dalej. Temperaturę mierzę codziennie, skoku na razie nie było. Zaczekam jeszcze parę dni i jeśli nic się nie zmieni pójdę do gin, ale wiadomo, wolałabym się leczyć ziołami niż chemią... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani@k
A czy ma znaczenie czy pije się ciepłe czy chłodne te ziółka??? ja jak zaparzę to piję jak się wystudzą.. i nie odcedzam.. piję je z "fusami".. i nie zawsze u mnie jest tak, że po wypiciu idę do łóżka i sen.. jeszcze pójdę do łazienki.. O_o myślałąm że nie działają jeszcze na mnie.. ale w tym cyklu mam większą ochotę na przytulanki niż wcześniej.. chyba mi się znaaaacznie libido podniosło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani@k ja póki co piję zioła o.Klimuszko,ale jak będę piła o.Sroki to pewnie tak samo, zaparzam i piję po 3 godz i też razem z ,,fusami''. Naczytałam się ,że wiele dziewczyn pije po 0.5 godzinnym zaparzeniu (o.Sroki) i przed snem, ale wydaje mi się, że nie ma reguły. Każda z Nas różnie reaguje na zioła, objawów jest setki, może i Twoje będą kolejnymi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam dopisać, że odcedzam, a to co zostanie (nazywam to fusy) wypijam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała56 spróbuj wpisać nazwę ,,zioła'' na allegro, jak nie znajdziesz to za godzinę wyślę ci link :-), tylko, że ja na nie trochę czekałam i z tego co wiem to dużo drożej kosztują na allegro, najwygodniej iść po skład do sklepu zielarskiego lub apteki :-) i później wymieszać samemu albo w sklepie Ci wymieszają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,dziekuje,czytam to Wasze forum od poczatku. Mam stwierdzone PCO, jestem na CLO i ide w pn na monitoring cyklu ale powiem szczerze ze te ziola bardzo mnie zaciekawily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/listing.php/search?string=zio%C5%82a+na+owulacj%C4%99&category=0&sg=0 ogólnie Ci podaję stronę z allegro i możesz któregoś użytkownika wybrać, albo tak jak pisałam wybierz się do sklepu zielarskiego. Na Twój problem powinny pomóc, ale poczytaj w internecie czy o.Sroki czy o.Klimuszko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinno się łączyć, ale nie każdy się do tego stosuje. Jak masz fajnego i przede wszystkim normalnego lekarza to Ci poradzi co wybrać, a jak nie to musisz sama podjąć decyzję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynawola26
powiem wam dziewczyny ze @ odchodzi powoli na szczescie:-) zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpytam go o te ziolka ale czuje ze bedzie ciezko,mierzenie temp wysmial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdzil ze temp zaburza zbyt wiele czynnikow i nie ma sensu mierzyc. Wiec ziolka chyba tez mi bedzie odradzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynawola :-), muszę Cię chyba w skrótach pisać..... to zaczynaj mierzyć tempkę!!!!!!! :-) Gdyby nie Zaałaamaanaa i Absaria to nie wiedziałabym,że jest takie coś jak SkarbMamy, gdzie w sposób prosty (piszę prosty bo pewnie w końcu będzie prosty, hahahaha) i czytelny można obserwować swoje cykle mierząc temperaturę. Jedynie trzeba się zmobilizować do porannego wstawania do termometru, ale to pewnie wstępne przygotowania do porannego wstawania już dla KOGOŚ :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała może i On ma rację, nie chcę się wypowiadać......, pomyśl może o bardziej ludzkim lekarzu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynawola26
jak mi sie skonczy do konca @ to zaczne mierzyc temp. dziekuje dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynawola26
A mi sie bardzo ciezko wstaje rano ale bede musiala jakos to zrobic ;-) oby sie nam wszystko udalo trzymam kciuki za Was wszystkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asbaria
dziewczyny!! jestem w ciąży! :D zrobiłam test i zobaczyłam dwie kreseczki :D cierpliwość się opłaca, naturalne środki wspomagające są najlepsze :) więc pijcie ziółka jedzcie macę, a na pewno wam też się uda zajść w ciążę. Tak strasznie się cieszę, ale jakoś to do mnie jeszcze nie dochodzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newela
hej dawno mnie nie było bo zaraz p monitoringu 10dc wyjechałam na wakacje byłam ttovhe rozbita bo to juz moj 4 cykl z clo i 2 z ziołami a owu nie było co prawda w pierwaszym cyklu zioł miałam ksiazkowy wzrost tem al bez monit a lekarz powiedział ze w sumie to moge mierzyc ale to nie jest jednoznaczne jedyny plus ze lekarz dał mi wieksza dawke clo Cały czas mierzyłam te.p na monitoringu przynajniej z tego co patrzyłam gin nie do konca przygladał sie jajnokom a lewego to chyba nawet nie widział a temp co prawda spadła do 35.9 jak na owu a pozniej urosła do 36.4 ale miałam bardzo mało sluzu przez kilka dni urlopu zaniedbałam picie zioł bo byłam pod namiotami wiec nie zawsze był dostep do wrzatku ale trraz znow zaczynam ps Asbaria GRATULUJE: *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ide na pierwszy monitoring cyklu-denerwuje sie tym co uslysze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka7 - mysle że to te ziółka tak wyregulowały. Zazwyczaj miałam okres co 31-35 dni a teraz przyszedł juz 26 dnia i trwał 5 dni gdzie zawsze miałam 7 dni wyciete z zyciorysu. Oprócz ziołek przed snem biore closytylegyt,i duphaston. a w środku cyklu zastrzyk na pekniecie jak estradiol mam wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×