Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Nastka a nie boisz sie laczyc lekow i ziol? Nie masz zadnych skutkow ubocznych? Bo ja tez biore Duphaston i CLO i przymierzam sie do tych ziolek ale obawiam sie czy sobie jajnikow nie przestymuluje. A czy Twoj lekarz wie o tych ziolach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaałaamaanaa25 i Ani@k dziękuje za odpowiedź. Trzymam mocno za was kciuki i mocno wierze że nam się uda :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newela
ja własnie dlatrgo ze clo nie zadziałało siegnełam po zioła i chyba zrobie jak asbaria i po 3 cyklu zioł kupie ta Mace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała56 nie mam żadnych skutków ubocznych. Powiem nawet, że po ziółkach sie polepszyło to znaczy ...odkąd pije ziółka mam wysoki estradiol. Czyli tak jakby ziołka pomogły. Pomogły również na miesiączki..miałam straszne bolesne a teraz zupełnie nie odczuwałam bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani@k
Asbaria GRATULACJE!!!!! który to cykl picia ziółek???? ja Cię uwielbiam taaakie nowiny!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mała ja też proponuję zmienić lekarza.. opowiem Ci moją historię: w tamtym roku starałam się zajść w ciążę.. w sierpniu nie wytrzymałam.. poszłam do gina i baaardzo chciałam aby mnie skierował na jakieś specjalistyczne badania.. on powiedział że skoro nie minął rok starań nie wyśle mnie nigdzie.. i kazał mierzyć temp. powiedział że po 2-3 cyklach mam przyjść i zaczniemy monitoring usg.. nie doczekałam się monitoringu bo w 1 cyklu mierzenia temp. zaszłam w ciążę. Niestety w grudniu poroniłam.. przeżyłam to baaardzo mocno.. w marcu tego roku dostaliśmy 'zielone światełko' i jak narazie bezskutecznie nadal się staramy.. Dodam, że przez cały czas mierzę temp. 3 ostatnie cykle (widać to na wykresach) jakoś dziwnie mnie zaintrygowały.. faza lutealna była cała w 'ząbkach' 'zygzakach' czy jak to nazwac.. skonsultowałam się z endo.. dziś będę dzwonić do gina.. okazało się że moja prolaktyna po obciążeniu jest stanowczo za wysoka - myślę ze to jest przyczyną tego że ciąży narazie nie ma.. dziś mój 11 dc.. pierwszy z ziółkami.. zaraz zabiorę się za prolaktynę i powiem że dzięki mierzeniu - doszłam do tego co może być przyczyną braku ciąży.. ja jak najbardziej polecam mierzenie i dziękuję mojemu ginowi ze mi kazał zacząć mierzyć.. aaa a co do 'skutków' picia ziółek.. chyba widzę zmiany.. jak narazie w śluzie.. co mnie bardzo cieszy.. :) Smerfetka ja za Ciebie i wszystkie staraczki-zielarki też trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubinowaaa....
czesc dziewczyny, zaciazonym gratuluje ! :) ja musialam troche przystopowac z forum bo za bardzo sie nakrecalam, w koncu moje ziolka dotarly :D, wiec sobie popijam jakos od tyg- dwoch biore tez castagnus no bo jak juz zaczelam to i brac skoncze, a z ziolkami odwalilam bo calkiem zapomnialam ze tam 3 skladniki sa po 20g a nie po 50g - a ja wszystko wymieszalam co przyszlo - skapnelam sie dopiero po czasie ! masakra - no ale pije jakie jest, mam nadzieje ze mi 2 glowa nie wyrosnie ;P , moj M. tez pije- wiec zobaczymy co z tego bedzie ;) a powiedzcie mi co to jest to 'Mace' czy "Maca" o ktorej tu piszecie ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asbaria
Ani@k ja piłam ziółka 3 cykle, 3 cykl miałam bezowulacyjny, więc odstawiłam zioła i zaczęłam brać luteinę na wywołanie @ no i równocześnie zaczęłam podbierać mężowi tą Macę ;) cały ten mój szczęśliwy cykl brałam macę 2 x dziennie i olej lniany w kapsułkach, miałam piękny płodny śluz i owulację w 14 dc i taki ból owulacyjny jak nigdy :D nie wiem co mi dokładnie pomogło, ale na pewno zioła wpłynęły pozytywnie na wykształcenie się zdrowego jajka, no a maca dokończyla dzieła ;) rubinowaaa - wejdź sobie w ten link bo nie chce mi się tego artykułu tutaj przepisywać :P http://www.maca.com.pl/maca.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rubinowa :-) co do macy to pewnie Absaria Ci odpowie, jak wskoczy na to forum :-), a ja z innej beczki o coś się zapytam : czy konsultowałaś z lekarzem picie ziół i castagnus??? Ja biorę też castagnus do mieszanki nr 1, ale był taki moment w moim cyklu,że zaczęłam fatalnie się czuć. Jeszcze mi zostało 30 tabl i kończę to serię, ale poważnie się zastanawiam czy nie wywalić już tego leku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Po krotce opisze swoj przypadek - wieku 13 lat stracialm jeden jajnik - ..... zostalam obdaroana doatkowa szczatkowa macica ktora jak jak był @ to krew zostawal w brzuszku i tak przez stan zapalny stracilam prawe przydataki..... pozniej lata minely i zasanawial sie czy bedzie jakis problem ( kto w tym wieku mysli o dzieciaczach ;)) .... chodzialm do gin ale mowili ze ok! nie bedzie problemow z zajscie w ciaze........ w zeszlym roku w lipcu zaczelismy starac sie o dzieciaczak i szok.... mam torbiela na moim jedynym jajniku!!! i to torbiel czekoladowy totalnie sie zalamalm objechalm mnustwo lekarzy w koncu trafilam an takiego ktory uspakajkl mnie nie pozwolil mi sie zalamac! w styczniu mnialam laparo i jajnik ocalal!! bylam w siodmym niebie wiec myslam ze z gork będzie... niestety .... co cykl nie rozly mi pecherzyki (14mm gora) odstal tableteczki zeby urosly moje male pecherzyki i szok znow..... torbiele czynnosciowe nawt nie zdazyli podac lekarstw na zeby pekly, jeden nie zdazyl sie wchlonac pojawila sie kolejny:( teraz mam 2 miesiace przezrwy bo chodzilam do gin po 5-6 razy w miesiacu przez prawie rok. Wiec zaczelam od piatku pic ziolka ks sroki trzeba wykorzystac ten czas tylko ze od 5 dc;/ !! staram sie nie zalamc - bo trzeba miec wiare... pamietam slowa mojego lekarza do zobaczenia za 2 miesiace chyba ze pani bedzie szybciej z dobra informacja.... wiec mam nadzieje ze ziolka mi pomoga .... czytajac wasze posty w oczach mam lezke z waszego szczecia "fasoli" mam nadzieje ze mnie tez taka dobra nowinka czeka..... a ziolka mi smakuja:) bp ja jestem samoszem takich wynalazkow.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Newela
Hej dziewczyny założyłam sobie konto na skarbmamy czy możecie i mnie zaprosić do zanjomych?? z góry dziękuję wpisałam już swoje 2 cykle ten obecny i wczesniejszy co do którego zadfawałam Wam wiele pytań mam nadzieję że teraz będzie nam łatwiej analizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikmik1985 Witaj , przeczytałam Twoją historię, trochę przeszłaś,ale miejmy nadzieję, że to wszystko się skończy. Zastanawiam się czy na Twój problem nie byłyby jednak wskazane zioła nr 1 o.Klimuszko. Ja je teraz piję, a Srokę zostawiam na czas @. Newela tak się obie pozapraszałyśmy na SkarbMamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asbaria
Newela masz taki sam nick na skarb mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka18041990
Czesc dziewczyny. Lekarka nigdy nie mowila mi o tym mierzeniu tem, czy moglybyscie mi po krotce wytlumaczyc o co w tym wszytskim chodzi itd? bede bardzo wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Newela
najlepiej poczytaj sobie jaas stronke na skargmamy.pl mozesz prowadzic obserwacje wtedy bedziemy mogły na bierzaco komentowac zmiany generalnie nalezy mierzyc temp waginalnie analnie lub oralnie codziennie tym samym termometrem o tej samej porze byle przed 8:00 zanim wstaniesz z łozka i prowadzic zapis jest to zwiazane z działaniem progesteronu przed owu temp jest nizsza a jesli owu nastapiła to rosnie i utrzymuje sie do miesiaczki to tak najkrocej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Ja bylam na monitoringu cyklu 12 dc, endometrium 8 mm i pecherzyk dominujacy 11 mm, nastepna wizyta w czw i zobaczymy czy rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka18041990
Czesc dziewczyny:) To znowu ja:) Chcialabym zalozyc sobie konto na skarbmamy.pl tylko nie wiem jak to zrobic... Czy mozecie mi powedziec co i jak?? Jakos kiepsko u mnie dzisiaj z samopoczuciem, mialam dzis piekny sen, ze bylam w ciazy. Czulam jakby to bylo naprawde, az nie chcialam sie obudzic, ale niestety to tylko sen. To juz przeszlo dwa lata jak sie staramy, powoli przesteje wierzyc ze nam sie uda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka7 - siedzialm i myslam ktore ziolka wybrac i trafily na sroki jak po 3 miesiacach nie pomoga to zrobie miesiac przerwy i na klimuszki sie przerzuce czekalm 12 miesiecy na cud wiec te pre cykli mnie mnie zbawi :) 4 dzien z ziolkami mam za soba narzie zadnych zmian nie widze oprocz tego ze stsematycznosci sie ucze;) Ps mace tez sobie kupie z mezusiem i od kolejnbego cyklu bede brac dziekuje dziewczy za pomocne wskazowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuleczka18041990 wejdź na stronkę skarbmamy.pl i tam będziesz miała "narzędzia" kliknij na to a później na "zarejestruj" wszystko wypełnij i gotowe:) Kochana na pewno wam się uda zobaczysz:) Jak się już zarejestrujesz na skarbmamy.pl to napisz tutaj swój nick to cię zaproszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka18041990
Juz sie zalogowalam:) moj nick to anuleczka18041990:)):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani@k
Dziewczyny!!!! dziś poczułam (chyba) działanie ziółek!!! :) od samego rana mam taaaaki ból owulacyjny.. ze nie pamiętam kiedy taki ostatnio miałam :D przez to cały dzień jestem jakaś 'roztrzepana' ;) oby tak dalej :) BARDZO POLECAM PIĆ ZIÓŁKA!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newela
anuleczka zapros i mnie nick ten sam co tutaj dzis rano miałam kolejny wzrost temp co prawda tylko do 36.5 choc wiem ze ten cykl jest do tyłi ale cały czas wierze ze bedzie dobrze na szczescie z M wszystko dobrze bo on jesy bardziej sceptyczny do leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani@k
Dziewczyny ja też se założyłam konto na skarb.mamy mój nick Ani@k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ktoś został na forum ? czy wszyscy teraz są na skarby mamy? :D Za mną 5 dzień ziółek i nic nie widzę żeby się zmieniło śluzu jak nie było tak nie ma chyba na mnie nie działają;( Czekam jak tam u was obserwacje! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani@k
Mikmik cierpliwości ;) ja też myślałam że na mnie nie działają.. Piję od 1 dc, początkowo miałam 'cofki' 'zgagę' ale się przyzwyczaiłam.. śluz jak się pojawił to sę zdziwiłam.. bo zapomniałam jak śluz wygląda ;) i ból owulacyjny.. dziś u mnie już drugi dzień występuje, z tym że wczoraj był nieco silniejszy ;) (u mnie dziś jest 13 dc). Dziewczyny mam pytanie.. endokrynolog zaleciła 1/2 bromergonu dziennie na zbicie prolaktyny.. nie spytałam jej czy mogę też ziółka żłopać..:( piła któraś zioło i brała bromergon???? miałam już okazję brać kiedyś bromek - nie działał na mnie źle.. nie wiem jak teraz będzie..:( aaa ciśnienie dzisiejsze to 120/60 (chyba) - kompletnie się nie znam na ciśnieniu ale endo mówiła że niskie :( chyba od jutro będę go brała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikmik jeszcze tu popiszemy troszkę póki możemy :-), na efekty trzeba będzie poczekać , jednym wystarczy parę dni picia ziół, a innym trzy cykle; bądź cierpliwa. Ostatnio czytałam na forum wątek zielarski, 100 parę stron, ale dałam radę; różne przypadki, gorsze i te lepsze, a po ziołach dzieciaki albo przestymulowane jajniki. Trzeba uważać bo zioła naprawdę są silnie, a szczególnie te nr 1. Dzisiaj się dowiedziałam,że absolutnie mam nie pić 1 i 3, a tak chciałam pić, więc w porę zdobyłam cenne informacje. Dziewczynki DAMY RADĘ !!!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani@k nie odpowiem bo nie wiem, jedne piją ziółka i leki, inne tylko ziółka. Ja bym nie ryzykowała, nie wiem, ale po głupim castagnusie z ziołami czułam się do d....y, a co dopiero po takich lekach. Ja uważam, że albo zioła albo leki. Przestymulować się można w każdej chwili, ale później z tego wyjść trwa trochę dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×