Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość anuleczka18041990
to dopiero 26 dzien cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola nie ma za co dziękować :-) Anuleczka - cierpliwości kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola nie mozna brac ziolek i CLO jednoczesnie .. mozesz przedestylować i bedzie wiecej problemów niz korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem ,bo czytałam,że różne rzeczy się dzieją ,ale konsultowałam to z lekarzem i powiedział,że jak chce i wierze w to,że mi pomogą to mogę je sobie pić,ale bromergon mam brać teraz z połlówki zmniejszył mi na 1/4 clsti mam brać po 2 tabletki a potem na monit.i mam zapodać sobie ovitrelle.Powiem Wam,że jestem już zmęczona tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestem już po wizycie i jestem bardzo zadowolona bo w końcu trafiłam na lekarza który wierze że mi pomoże:) Jak na razie przepisał mi clo i na początku cyklu mam zadzwonić i umówić się na monitorin. No i powiedział żeby nie tracić czasu to żeby mąż zrobił jeszcze badanie nasienia:) co mnie tylko martwi to to że przy piciu ziółek o. Sroki w 12 dc moj największy pęcherzyk ma 6 lub 8 mm nie pamiętam dokładnie a endo ma 5,8 mm. I powiedział żebym sie nie martwiła:) Zrobił mi jeszcze cytologie, badanie ginekologiczne, badanie piersi, zmierzył ciśnienie i moją wagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podamjaksieuda
Wiem, że może to nie ten dział ale pytanie dotyczy tak czy tak ziół więc może któraś odpowie. Czy zioła Ojca Klimuszki 1 należy odstawić gdy test ciążowy jest pozytywny czy należy pić dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newela
jak pojawia sie krewny nalezy przerwac ja biorę o clo i zioła bo stwierdziła ze jak moze jakims cudem pęcherzyki sie pojawia i bedzie ich za duzo bedzie mozna zioła odstawic teraz mam tez 2x1 clo i pije zioła wiec Tobie tez nie powinny zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BKLELLELE
DFO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka18041990
czesc dziewczyny. od ostatniego czasu kiedy do Was pisalam, zrobilam 4 testy 3 wyszly pozytywne ze slaba kreska a dzisiaj rano negatywnie mi wyszedl, ale bardzo slabo wyszla mi nawet ta kreska kontrolna, nie wytrzymalam i pojechalam na bete i o 12 bede miala wynik. w koncu bede miala 100 procent pewnosci. nie wiem tylko jak wytrzymam do tej 12 chyba padne na zawal. ..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny, dziś przyszła paczka z ziołkami, więc czekam na @ i zaczynam kuracje :) Mam do Was pytanie: dziś mam 23 dc i od 8 dni robiłąm testy owulacyjne i zawsze wychodzi jedna mocna krecha a druga taka słabsza..Czy to oznacza ,że nie mam owulacji??? I nigdy nie mam śluzu owulacyjnego co mnie bardzo martwi, dlatego postanowiłam zamówić ziólka :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuleczka18041990 mocno kochana trzymam kciuki za betkę:) daj znać jak będziesz miała już wynik:) anulciaaa69 jesli chodzi o testy to do końca im nie ufaj moja koleżanka z skarbmamy. pl robiła testy owulacyjne i każdy jej wychodził negatywny a na koniec cyklu zrobiła test i miała II kreseczki:) wiec sie nie martw i tak jak wcześniej napisałam nie ufaj do końca testom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuleczka - dobrze,że zrobiłaś betkę,wszystko się wyjaśni. Z tymi testami to jest różnie,znam przypadek, gdzie dziewczyna robiła kilka testów w odstępie kilku dni i żaden nie wykazał ciąży. Beta potwierdziła, że jednak jest :-) trzymam kciuki za pozytywne wieści :-) :-) Anulcia - może być tak jak piszesz, aczkolwiek zależy jaki masz test owulacyjny, tak samo bywa z ciążowymi. Mierzysz temperaturę??? to by wiele wyjaśniło, tym bardziej że mogłabyś zrobić test w dniu skoku temp, a nie przez 8 dni. Może owulacja była wcześniej????? Testy owulacyjne tak naprawdę wykrywają skok LH i wtedy my myślimy ,że jest owulacja, a wcale tak nie musi być . Należałoby potwierdzić pęknięcie pęcherzyka na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka18041990
Dziewczyny a nie wydaje Wam sie dziwne ze dzis wyszedl mi test negatywny??? Mnie to strasznie zmartwilo, malo sie nie zalamalam. Na 3 wczesniejszych byly 2 kreseczki chociaz ta druga byla zawsze slabsza. a dzisiaj nie bylo ani sladu jej. ale tak jak mowilam dzisiaj ta kreseczka przy C byla bardzo slaba. Dziwne to bylo... ale bardzo mnie zmartwilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuleczka mnie się to nie wydaje dziwne, ale zaczekaj na wynik bety. Planujesz wizytę u gina?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka18041990
bylam w srode ale mnie nie zbadala, kolejna wizyte u ginekologa mam na srode za dwa tygodnie. kurcze martwie sie strasznie, ale juz tylko dwie godziny zostaly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuleczka GŁOWA DO GÓRY !!!!! nie martw się bo jak się okaże,że jest ciąża to stres niech na nią nie wpływa !!!!!!! p.s czekam niecierpliwie :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka18041990
przeczytalam juz chyba milion stron o tym i w wiekszosci pisze ze test nie moze sie mylic w kierunku pozytywnym.. i juz nie wiem naprawde co myslec.... normalnie warjuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newela
anlciaa mi po ż zioła sie pojawił śluz a teraz jeszcze pije siemie lniane i w 5dc czuje naoliwienie więc jest poprawa co do testow to zgadzam sie z dziewczynami najlepiej żebyś wierzyła temp nie jest to wcale takie uciążliwe jak może sie na poczatku wydawać ps trzymam kciuki za pozytywna bete swoja droga mogą koleżanka miała tak ze w dniu @ test jej wyszedł pozytywny a kolejne dwa robione kilka dni pozniej wychodziły negatywnie a ciążą była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubinowaaa..
czesc dziewczyny ja moje ziolka pije od 3 dc, i mialam super sluz, zrobilam tylko 1 test owu w tym cyklu, bo mialam przeczucie ze to jest TEN dzien i wyszeld pozytyw :), wiec teraz czekam mam 27 dc dzis, - moj m . tez pije wiec mam nadzieje ze to cos da z 2 stron :), anuleczka a testy te same kupilas czy innej firmy? bo przez to moglo tak wyjsc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka18041990
odebralam wlasnie wynik. ponizej 1,20 czyli nie jestem w ciazy. zalamalam sie, bylam pewna ze jestem a tu takie rozczarowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Newela
Kochana nie łam sie przecież to oznacza kolejną szansę nie martw się @ przyjdzie i znów się bedziecie starać głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka18041990
ja juz chyba nie mam sil na staranie sie, to juz przeszlo 2 lata . Ja juz poprostu nie wytrzymuje psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoniolek
Anuleczka nie załamuj się , nastawienie psychiczne jest bardzo ważne. Ja róniez mam ten sam problem od 1,5 roku. Niedawno trafiłam na to forum, czytałam wypowiedzi innych dziewczyn którym się udało i cięki temu odzyskałam wiarę w to, że się może udać :) mam nadzieję, że Ty również podniesiesz się trochę na duchu i za jakiś czas będziemy mogły przeczytać, że wreszcie zobaczyłaś upragnione 2 kreseczki :) Życzę tego nam wszystkim :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście od nastęnego cyklu jak zaczne pić ziółka to będę mierzyć temparature. Tylko martwi mnie jedno, że ja te testy owul. robie już od baaardzo dawna i nigdy nie zdarzyło się tak, aby były dwie grube krechy:( anuleczka nie martw się ja jestem już po 3 inseminacjach i po nieudanym IVF, wiem co przeżywasz, ale nie możemy się załamywać, bo psychika odgrywa tu baaardzo ważną role Aska 7- właśnie u mnie jest problem z owulacją i pęknięciem pęcherzyka... właśnie dlatego IVF nie udało się, bo pobraniu i zapłodnieniu komórek okazało się, że są puste :( teraz przerzucam się na naturalne metody leczenia...wierze w ziółka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuleczka - nie załamuj się, wyluzuj . Anulciaaa ma rację psychika jest bardzo ważna. Przyjmuj wszystko tak jak leci, bo szkoda Twoich nerwów i ciągłego myślenia. Zobaczysz, że w końcu się doczekasz :-) Anulciaaa wierzę,że w końcu Ci się uda. Zioła już robiły takie cuda, że kolejny też będzie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka1804990
Czesc dziewczyny. to znowu nudna ja:) zastanawia mnie pare rzeczy od ostatniego mojego postu. Nadal nie dostalam okresu a powinnam go dostac 5 dni temu a tu ani widu ani slychu. Zastanawia mnie to jakim cudem 3 testy wyszly mi pozytywnie a ten w piatek nie, czy to mozliwe ze az 3 testy nawalily??? Teraz zamiast okresu mam jakis taki dziwny sluz i jest go bardzo duzo ten sluz jest ogolnie przezroczysty ale czasami sa w nim takie biale kawalki.... moze ktoras z Was wie co to moze byc? dodam jeszcze tylko ze nigdy okres mi sie nie spoznial a tu takie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka1804990
Czesc dziewczyny. to znowu nudna ja:) zastanawia mnie pare rzeczy od ostatniego mojego postu. Nadal nie dostalam okresu a powinnam go dostac 5 dni temu a tu ani widu ani slychu. Zastanawia mnie to jakim cudem 3 testy wyszly mi pozytywnie a ten w piatek nie, czy to mozliwe ze az 3 testy nawalily??? Teraz zamiast okresu mam jakis taki dziwny sluz i jest go bardzo duzo ten sluz jest ogolnie przezroczysty ale czasami sa w nim takie biale kawalki.... moze ktoras z Was wie co to moze byc? dodam jeszcze tylko ze nigdy okres mi sie nie spoznial a tu takie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka18041990
no i przyszedl znienawidzony okres.... a mialam jeszcze jakas nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marząca o byciu mamą
Witam :) Za dwa dni kończę juz 3 miesiąc picia ziółek. Czekam na @ i zobaczymy co dalej. Teraz będę robiła sobie miesięczna przerwę i potem jeszcze raz zólka no chyba że nie trzeba będzie... :) Czytam cały czas Wasze posty i widzę że jesteście naładowane pozytywnym mysleniem a to dobrze. Dajcie mi go trochę ;) bo ja już przeszłam w fazę zniechęcenia.. Aha jakże mi przykro że kilka z Was było tak blisko. Przesyłam pozrowienia i oby poszło nam lepiej niż póki co Polakom na olimpiadzie ( ale tutaj również wierzę,że będzie lepiej ). Ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×