Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Dominika2302
Ja dzisiaj mam termin @ i oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test. ..... jak zwykle g***o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi0809
Promyk ja wszystkie wyniki mam ok wyniki meza tez wporzadku probuje z ziolami i jestem zapisana w klinice na karowej i to jest jakas paranpja bo dostalam skierowanie zeby sie polozyc na dwie doby na badania hormonow rozszerzone no i dzwonie tam zeby sie umowic a oni ze noe ma miejsc prosze probowac za mkesiac rece mi opadly poprostu. Zapisalam sie na prywatna wizyte do swietnej lekarz ktora pracuje w tym lekarzu moze mnie jakos wcisnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocia_melodia
Majla nie tęsknij za dolegliwościami:P, pewnie prędzej czy później coś Cię dopadnie :) Dziewczyny podkręcacie atmosferę, czekam na kolejne dobre wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Marmurkowa nadal cisza, no aż dziwne @ nie czuć w ogóle żeby była nawet blisko. Jestem bardzo ciekawa co to za przyczyna i testuje w poniedzialek. Mam nadzieję że nie rozregulował mi sie cykl bo to kolejne problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Kejtlin też boję się że coś mi się poprzestawia... Ale jakieś wrażliwe piersi się robią i czuję jakieś kłucia delikatne pod pępkiem oraz "ciężar" w dole brzucha. Zobaczymy jutro, tak myślę że jutro jak @ nie przyjdzie to coś mnie podkusi i zrobię ten test, bo ja raczej z tych niecierpliwych :) Chociaż jakoś nie wierzę ze mogło się udać... jakaś zdołowana jestem i nerw mnie nosi, powoli tracę nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Marmurkowa ja też z tych niecierpliwych i nie wiem jak wytrzymam... jestem pewna że @ jutro nie przyjdzie, nie czuję bóli, piersi też nic a nic, no jedyne co to czuję kłucie w okolicach pępka i twardy brzuch w tym miejscu. Śluz też nadal się utrzymuje, może juz nie tak duzo ale jest taki gęsty, lepki... nie wiem co myśleć. Raz wydaje mi się że chyba sie udalo a za chwilę sama zbijam sie z tropu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Teraz już jestem pewna że u mnie nic nie jest w stanie zaburzyć cykli. że tak się wyrażę kolokwialnie - jak w mordę strzelił @ przyszła jak planowała:/ Ale może to i dobrze, przynajmniej wiem że wszystko ok, tylko jeszcze ciekawe jak ta @ z ziołami będzie wyglądała mam nadzieję że się nie przedłuży. Lecę do pracy miłego dnia Dziewczyny. Kejtlin a za Ciebie trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Marmurkowa przykro że Ci sie nie udalo ale z drugiej strony przynajmniej wiesz że cykl w porządku. U mnie nadal brak @ i jakichkolwiek sygnałów. Co prawda w tamtym miesiącu przesunęła sie tez o 3 dni ale to był moj 1 cykl z ziołami i wiedziałam że w koncu nadejdzie bo bóle mialam juz półtora tygodnia wcześniej a teraz cisza. Nie wiem czy wytrzymam dziś żeby nie robić testu. Miłego Dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Kejtlin i oby tak dalej:) żeby @ nie pokazała się. U mnie może ten cykl będzie szczęśliwy. Trzymam za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Marmurkowa ja za Ciebie tez trzymam kciuki i za inne dziewczyny rowniez :) razem zawsze raźniej ;) nie chcę sie nakręcać bo cykle w których w ogóle @ nie przychodziła miałam już wiele i boję sie że to wlasnie znowu taki cykl... ale czy tak czy tak jeśli wytrzymam to w poniedziałek testuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
No i przyszła cholera jedna :( Ale dziwny cykl miałam. Dość że sie przedłużył jak nigdy tyle dni to nie miałam żadnych objawów i pierwszy raz od niepamiętnych czasów nie miałam plamień przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJaaa83
Dziewczyny fajnie, że jest nas tyle tzn. że się wzajemnie wspieramy:) u mnie przyszła @ ...ale a to czekałam....na 27 maja mam wizytę u lekarza, potem zobaczymy co będzie:).............zamierzam wrócić do ziół od czerwca.....i starać się ponownie.............:) trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Widzę że nie tylko mi ten cykl się dłuży i przechodzi jakoś bezobjawowo, to może nie powinnam sie martwić że @ nadal nie ma. Poczekam do poniedziałku i będę testować chociaż boję sie chyba najbardziej tego rozczarowania... dziewczyny no przecież musi nam sie kiedyś udać! Wierzmy w to! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli ciesze sie bardzo ze nie mialas plamien! Ja liczę na to ze tez nie bede miec. Mam jeszcze do @ kilka dni. Myślę ze ok tygodnia. Moze niecały. Dzis 29 dzien cyklu. Cykle zwykle ok 33,34dniowe. Chociaż 34 dnia mam wesele, wiec dobrze by bylo nie miec jeszcze tej @ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Dziewczyny jestem taka szczęśliwa:) Była u mnie dzisiaj przyjaciółka, taka z dzieciństwa na dobre i na złe:) I obwieściła nam że jest w ciąży!!!:) Starali się 3 lata i w końcu się udało:) Oby wszystko szczęśliwie. Nam też się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabia
a jej tez ziółka pomogły ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Jej udało się bez ziółek....Ale w ostatnim czasie miała sporo na głowie opieka nad 2 leżącymi osobami i dodatkowe nieszczęścia więc odpuściła sobie i ....zaskoczyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
jeśli ktoś jest zdrowy to prędzej czy później zaskoczy :) ja mam poczucie ze jedyne c we mnie rosnie to torbiele i ze ogolnie jestem chora ... w takim ciele nie rośnie zycie :) ale mam nadzieje ze ziolka pomogą się leczyć chociaż na tyle żeby uniknąć operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2302
Witam się z @ cholerną, przylazłazienka 3 dni po terminie. Zamierzam wrócić do ziół i tu mam pytanie. Czy mają jakąś datę ważności? Ja swoje kupowałam osobno w zielarakim i sama robiłam mieszankę 2 lata temu. Cały czas były w plastikowym pudełku w szafie, pachną i wyglądają normalnie. Jak myslicie nadają się jeszcze? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Dominika szczerze nie wiem ale właściwie co by sie im moglo stac? Zaparz sobie jeden kubek i zobacz czy smak jest jeszcze okej :) a ja zapomniałam ostatnio swoich ziółek i wyjechałam na długi weekend ale jestem w dobrej sytuacji bo czekam właśnie na @ która juz 3 dni sie spóźnia więc jak się pojawi to zacznę znowu pic no chyba że nie przyjdzie... jutro testuje, szczerze się boję, stresuje mnie to jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta vel mrt
Dominika, ja kupiłam kiedyś gotowa mieszankę . Zaszłam w ciążę i gdy zajrzałam po 2-3 miesiącach do pudełka z ziołami wszystko było splesniale. Widocznie były nie do końca wysuszone lub do pojemnika dostała się wilgoć. A też przechowylam je w plastikowym pojemniku do żywności. Jeśli Twoje zioła są nadal suche pewnie są dobre. Generalnie zioła powinno się przechowywać w suchym miejscu w papierowej torbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majla12
NO nadrobiłam trochę zaległości z forum i czekam Kejtlin jak tam wynik :) Ja mam lekarza za tydzień i na razie nic się nie zmieniło. Czasem pobolewają mnie piersi i brzuch ale bez szału. Wszyscy mowią ze mam nie tęsknić za objawami ale sama nie wiem, chyba bym chciała cos poczuć bo na razie mnie wkurza ze wszyscy się ciesza a ja nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Nie testowałam jeszcze a z tego względu że w nocy strasznie męczyły mnie mdłości, zasnęłam nad ranem i obudzilam sie niedawno więc nie wiem czy robic test teraz bo nie ma to znaczenia czy poczekać do jutra rana? dziewczynki jak myślicie? Stresuje sie i nie moge juz wytrzymać ale nie wiem czy o tej godzinie wynik wyjdzie wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rób teraz, nie ma to az takiego znaczenia czy rano czy kiedy, teraz testy są tak czułe ze na niektórych nawet nie jest napisane ze trzeba rano go wykonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to nie kwestia rano czy wieczorem jest wazna tylko mówi się że rano mocz jest najbardziej stężony. Bo całą noc zazwyczaj się spi i nie pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Kejtlin rób test.Wydaje mi sie ze ci sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Dopiero teraz zrobilam test i.... jedna kreska :/ jestem zła ale nie z tego powodu że sie nie udało tylko że cykl sie rozregulowal a to kolejne problemy... idę w środę się zapisac do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zamowilam sobie gotowa mieszanke na allegro i mam zamaiar probowac czekam na @ i od nowego cyklu zaczynam z ziolami . powiedzcie jeszcze czy dobrze zrobilam kupujac gotowa mieszanke czy moze powinam kupic wszystkie ziola osobno i wymieszac wszystko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocia_melodia
Jagoda2601 ja tez piłam zioła o.Sroki kupione jako gotowa mieszanka na allegro. Mi pomogły. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×