Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość kaja 97
Lancome współczuję Ci z całego serca. Ja wiem co czujesz. . . . . Tez w zeszłym roku przeszłam to samo. Twoja mama będzie się teraz Tobą opiekowała prosto z nieba. Ściskam Cię mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 97
Ja zaczynam nowy cykl z ziołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesteście mega silne, naprawdę. człowiek sam nie wie ile potrafi znieść dopóki życie go nie doświadcza. eh, takie wiadomości jak ta od lancome przypomina mi o tym, że trzeba doceniać każdą chwilę. zawsze staram się pamiętać o słowach JPII, że wczoraj minęło, jutro niepewne i tylko dziś jest twoje. lancome dużo siły, trzymaj się! kaja który cykl zaczynasz? oby ten okazał się ostatnim cyklem w tym roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją zaczęłam 3 przyspieszony czuję że uda mu się dopiero jak zrobię przerwę ale jestem pełną nadzieji dla nas wsztstkich. Kaja myślałam że ci się udało byłam wręcz pewną... Słabą mam tą intuicję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena80
hej dziewczyny piję zioła od paru dni, dla tych które chcą same zrobić mieszankę mogą mieć problemy z kupieniem ruty. Ja odwiedziłam 3 sklepy zielarskie w 3 rożnych miastach i byłam szczęśliwa, że udało mi się dostać rutę. Robiłam wielkie oczy gdy czytałam ostatnie wpisy. Dziewczyny po co i na co to wszystko! Każda może stosować konwencjonalne i niekonwencjonalne metody zajścia w ciążę. Niezależnie od tego kim jesteśmy, gdzie mieszkamy, ile zarabiamy i co mamy, mamy jedno marzenie- dziecko.Zioła, tabletki, inseminacja, in vitro każda metoda jest dobra. Mamy prawo do wyrażania swojego zdania i opinii, ale także szanujmy się na wzajem. Agresja rodzi agresję więc laseczki szanujmy się i nie obrażajmy się nawzajem.Jesteśmy kobietami 21wieku i europejkami, a przede wszystkim pięknymi Polkami. Lancome współczuję,. Życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena80 ja nie miałam problemu z rutą, dostałam ją w pierwszym sklepie zielarskim do którego weszłam. ale nawet jeśli w zielarskim czegoś brakuje, to myślę, że żaden problem dla nich odpowiednie ziółka sprowadzić. poza tym pytasz o ostatnią sytuację, długo byłam bierna, ale w momencie jak ktoś zaczyna obrażać kolejne dziewczyny to czy można nie zwrócić na to uwagi? jedna osoba może bezkarnie szykanować, a druga echo? każde nasze uwagi skierowane do tej Pani były w intencji tego by się opamiętała i zrozumiała. tylko tyle. nie chcemy już chyba to tego wracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha34
No właśnie szacunku do siebie!! to że wyrażam swoje zdanie zostałam nawyzywana jakbym was tu wszystkie od najgorszych nazwała,podkreślam raz jeszcze że to co myslę to mówię i nikt mi tego nie zabroni a kto co robi co pije mnie nie obchodzi bo to jest wasza sprawa.No właśnie gdybym ja się nie odezwała ani razu to bym była echem. Dlaczego mam sie opamiętać nie skorzystać z in vitro czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha34
Tak na marginesie wiecie co oko cieszy że podtrzymujecie na duchu to jest bardzo fajne. Lancome również łącze się w bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, znowu mnie trochę nie było, dużo rozpisałyście się przez ten czas :) Mój pęcherzyk pękł po pregnylu, ale nadziei sobie nie robię. W sumie czemu miałoby się teraz udać, skoro tyle czasu się nie udawało. W pracy coraz gorzej, więc ciąża byłaby dla mnie zbawieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome kochana, najgłębsze wyrazy współczucia :( masz teraz swój mały koniec świata, ale za jakiś czas będzie trochę lepiej. Tak mi przykro :( trzymaj się cieplutko :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ją trzymam kciuki by ci się udało u mnie okres na wykonczeniu więc można działać od nowa jutro idę zrobić prolaktyne z obciazeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama foksika
Dolarcia a dlaczego robisz prolaktyne z obciazeniem w 1polowie cyklu? mi lekarz mowil ze robi sie w 2polowie. ja tak robilam.ale pewnie kazdy co innego gada. ehh tacy lekarze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha- to bardzo fajnie ze wszystkie sie wspieraja i sa za soba:) tobie zycze zeby in vitro powiodlo ci sie za pierwszym razem i obys zostala szczesliwa mama. Cieszyla sie macierzynstwem :) zyczy ci tego Matka Teresa :) i nie pisze tego zlosliwie absolutnie dolacz dziewczyn i wspierajcie sie razem bedzie latwiej wam razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama foksika mój nic nie mówił o cyklu zresztą w internecie też mówią że nie ma to znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama foksika
dolarcia to ja juz nic nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem tylko że nie mogę tego łączyć z krzywą cukrowa. Mój lekarz twierdzi że krzywa cukrowa ma duże znaczenie przy PCO a wy robiłyście to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz mówił, że prolaktynę mogę zbadać w dowolnym dniu. A krzywej cukrowej nie robiłam. Jakie są wskazania do tego badania??? Każda z nas powinna to robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka mój lekarz mowi że to podstawa ją wolę zrobić, sam cukier mu nie wystarczył mowi że przez to też może być problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 21 zł i w aptece trzeba glukoze kupić badanie nazywa się krzywa cukrowa chyba. Będą wiedzieć o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne u mnie lekarz co chwilę każe robić mi jakieś badanią jak podliczylam uch koszt wyszło ponad 400zl A wy jakie badania robiliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Atena80 Ja wszystkie składniki do mieszanki nr 3 o.Sroki kupiłam w aptece, tych ziół których nie mieli na stanie zamówili i następnego dnia mogłam je odebrać więc nie trzeba biegać po sklepach zielarskich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! U mnie jeszcze @ nie ma :/ co mc cykl mi sie wydluza :( biore castagnusa i pije ziolka i zadnej poprawy :/ Myslalam ze bedzie lepiej a tu d... Eh.... co prawda dzis chyba @ przyjdzie bo rano mialam bolesny skurcz ... wzielam ibuprom zapobiegawczo ale narazie .... cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi- zatestuje po TYG. zbyt duzo razy sie zawiodlam :( Przewaznie jak kupuje testa przychodze do domu a tu pierwsze oznaki @ :/ Jakiego mam dzis nerwa, rozdraznienie.... wkurza mnie nawet to ze Moj kolega za duzo gada, stuka kubkiem itp. Jak ja przezyje ten dzien?? A niby castagnus zapobiega PMS :/ - nie dziala :( OK. Juz wam dzis nie smece .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
Osa ja też czekam na okres ale u mnie już są jego pierwsze oznaki takie jak ćmienie po brzuchu,też testu nie robię z tych samych przyczyn co ty.Na razie biorę cały czas duphaston i pewnie dlatego jeszcze nie krwawię.Miłego dnia! Ps.Ja nigdy nie miałam PMS a czasami bym chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc wszytskim, czy ktos z Was moze mi polecic gdzie i jakie zioła ojca sroku moge kupic na owulacje?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja @dziś się skończyła. Miałam dziś iść na badania tylko zaspałam, ciągle jestem ostatnio zmęczona... i kują mnie jajniki Osa ja też bym na Twoim miejscu zatestowała :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×