Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Franka321 nie wiem dokłądnie o co chodzi z tym stymulowaniem tu jestem zielona,ale chyba chodzi o to zeby jajeczka dobrze produkowały i jajniki i przez to można szybciej w ciąze zajsc . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aacha:) ja jeszcze z badaniami czekam. dopiero zaczynac bedziemy wiec nie mam powodow do obaw poki co. trzymam kciuki za ta stymulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to jest z mierzeniem temp? rozumiem ze trzeba mierzyc po przebudzeniu,pod jezykiem w pochwie lub odbycie no ok, ale jak interpretowac?? jak jest skok to znacy ze jest owulacja czy byla czy jak?? kupilam testy ale chcialabym umiec obserwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Stymulowanie jajników to pobudzanie jajników żeby była prawidłowa owulacja. Ja przytyłam po clostilbegyt z 6 kg wiadomo hormony. Bralam od 3 dnia cyklu do 7 po jednej tabletce i okres miałam bardzo obfity przez 3,4 dni. Co do mierzenia temperatury to ja mierzylam w pochwie od razu po przebudzeniu ale ginekolog mówił że szkoda czasu na mierzenie i potem zapominalam wstawalam i dopiero po jakimś czasie mi się przypomnialo że miałam mierzyć.ja po stymulowanych jajnikach miałam problem z pękaniem pęcherzykow musiałam przychodzić do ginekologa na zastrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze racja ze to strata czasu,wiele innych czynnikow moze wplywac na wzrost czy spadek temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym chciala zeby sie udalo w tym cyklu,oczywisvie pewnie sie nie uda,ale no mam nadsieje ze testy owu mnie nie zawioda no i oczywiscie ziolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mierzenia temperatury i zapisywania jej polecam Wam stronkę ovufriend.pl Jeśli będziecie miały owulację program sam pokaże Wam kiedy i czy miałyście owulację. Tam zaznacza się trzy parametry wyznaczające owulację, czyli tempkę, śluz i szyjkę macicy. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria ja w pn idę na badania później hsg i też będę stymulowana ciekawe co s tego wyniknie czy dzień plamien przed obfita @ to luczy się jako 1 dc? Widziałam dziś 3 bociany i pomyślałam że w tym roku na bank się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka86
oby te bociany się sprawdziły...ja dzisiaj chyba wyskoczę gdzieś na łąkę ich poszukać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak temp.mierzyc zeby wiedziec kiedy owulka. nie bede mierzyc, bede sprawdzac testami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka86
a od którego dc robicie testy? ja mam dzisiaj 6 dc i chyba od jutra zacznę. Pytanie do pijących zioła: nic Wam się nie działo? ja mam dość mocne skurcze brzucha na dole. Nie wiem czy to objaw, że działają i jajniki mocniej pracują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena80
cos mi sie kojarzy ,że ja na początku też miałam bole brzucha, takie dziwne. Potem się wszystko uregulowało wiec możliwe, ze wszystko tam pracuje i reguluje. Pomimo ,ze to ziołka zawsze maja moc lecznicza i działaja jak leki. Uważam ,ze nie ma co sie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka86
dzięki za odp. w takim razie czekam na efekty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 7 dc:) nie wiem juz tez sama od kiedy zaczac. mam mikroskop owul. wiec bede spr jak cos pozytywnie pokaze to sprawdze testem dla pewnosci i tyle. mam nadzieje ze ziola i cast ureguluje cykle bo oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 7 dc:) nie wiem juz tez sama od kiedy zaczac. mam mikroskop owul. wiec bede spr jak cos pozytywnie pokaze to sprawdze testem dla pewnosci i tyle. mam nadzieje ze ziola i cast ureguluje cykle bo oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka86
ja szyjki nie badam, nie wiem jak. W tamtym cyklu testy robiłam od 9 dnia i 20 wyszedł mi pozytywny...później kilka dni "ciężkiej" pracy, ale niestety nic z tego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
Hej dziewczyny, mnie cały czas bolą jajniki, przedwczoraj tak mnie bolały, że nie mogłam chodzić i jak przyjechałam z pracy to leżałam i chwilami boli mnie podbrzusze, cały czas czuje się jak przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dziewczyny czytam to forum juz parę dni i postanowilam tez dołączyć. Od przeszlo roku staramy sie o dziecko mam stwierdzone PCO jestem juz po 3 cyklach na clo przed laparoskopia podczas której ponakłowano mi jajniki i stwierdzono jajowody obustronnie drozne. Tak czytam te wasze wypowiedzi i nadzieja wróciła bo moj były lekarz którego Zmienilam powiedział mi ze w moim wieku to jest 27 lat w lipcu juz tylko in vitro. od wczoraj zażywam ziola ojca klimuszki mieszanka nr 2. mam nadzieje ze cos pomogą. Tak czytam i fajnie jest zobaczyć ze te ziola działają. Pozdrawiam wszystkie starające sie i te którym juz sie udało. Od teraz częściej bede tu zaglądać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość a radzilas sie innego lekarza? z tego co wiem to bbeczki z PCO zachodzily naturalnie w ciaze.Zagladaj zagladaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati246
Franka321 zazwyczaj dostaje 1-go dnia miesiąca, za wcześnie jeszcze żeby mnie tak bolały, myślę, że to przez ziółka. Gość dobrze, że zmieniłaś ginekologa, co to za fachowiec skoro twierdzi, że 27 lat to za dużo na naturalną ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati jajniczki pracuja cZyli to znak ze ziolka dzialaja,moze owulka? az parsknelam z oburzeniem jak przeczytalam co ten lekarz jej powiedzial,minal sie gosciu z powolaniem. Gość pij ziolka na PCO jak najbardziej,nie zaszkodza a moga pomoc. pic z wiara i odzywaj sie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×