Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patiko

kolejna ciąża po stracie

Polecane posty

Witam, mam pytanie ja w listopadzie zeszłego roku straciłam dzidzie ciąża obumarła w 6 tygodniu. Teraz znów jestem w ciąży 8 tydzień i bardzo się boję. Cały czas mam czarne mysli, sprawdzam czy temperatura wyższa, czy bola puiersi, czy mdłosci nadal są. To jakis obłed bo zamiast cieszyć się z mojego maleństwa ja koncentruje sie na objawach. Czy ta ciąza taka cała bedzie. Dodam ze mam juz 5 letniego synka. radość z ciąży zabrała mi tamta strata. czy Wy macie/ Miałyscie podobnie czy tylko ja jestem świruską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja straciłam malucha w ten sam dzień tylko rok wcześniej, zaszłam w ciążę w sierpniu i miałam całą ciążę czarne myśli, szkoda gadać. Też się budziłam to od razu temperaturę mierzyć, jak miałam mdłości to się cieszyłam. Bałam się każdego dnia i jednocześnie cieszyłam. Jeżeli chcesz pogadać napisz m.justine@wp.pl pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też poroniłam dwa lata temu w maju, byłam w 6 tygodniu.. teraz kiedy staramy się o dziecko nie wychodzi, wydaje mi się ze od 3 miesiecy mam cykle bezowulacyjne czy przyczynom mogą być tabletki na trądzik visaxinum.. boję się że już nie będę mogła mieć dzieci albo że jak już będę w ciąży to znowu będzie to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×