Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gfcvbnj

Co zrobic ,zeby anal mniej bolal?

Polecane posty

Gość gfcvbnj

Mam problem, bo automatycznie wpadam w panike kiedy moj meczyna wklada mi palec w pupe ,to jest dla mnie strasznie bolesne ale chce zrobic to z nim w pupe bo go to strasznie kreci :) Czy jest cos co moge zrobic by zmniejszyc dyskomfort i bol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyluzować się, nie stresuj się, nastaw się na przyjemność :) no i się nie zmuszaj. Poza tym, dłuuuga gra wstępna i dużo nawilżenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poluzuj kucyki
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko i córko .......
Nie rozumiem jednego...Jeśli automatycznie się spinasz i boisz się bólu, to po jasną cholerę się zmuszasz? Bo jego to kręci? A jak by go kręciło sranie do buzi, to założyła by śwątek, "jak nie czuć smrodu podczas jedzenia gówna? " ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfcvbnj
Zmuszam się dlatego ,ze jestesmy ze soba od roku i z kazdym dniem coraz bardziej boje sie ,ze kiedys w koncu mu sie znudze jezeli nie bede spelniac jego fantazji.. Coraz bardziej popadam w paranoje i staram sie byc dla niego idealna stad ten anal .. ale chyba nie dam rady. Mam chyba jakis nadnaturalnie czuly odbyt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mknih
tez się zastanawiam nad ty czy pozwolić mu na to co na samą myśl u miśka wywołuje odpływ krwi z jego dużego mózgu i pompuje do tego mniejszego tak poważnie spotkałam sie z opiniami ze boli nawet bardzo ale z drugiej strony czytałam tez iż jest to niezły odlot oczywiście po treningach i komu tu wierzyć nie jestem pruderyjna wiec tak naprawę tylko ból a w zasadzie jego nadejście mnie powstrzymuje wiec na pytanie co zrobić by mniej bolał odpowiem nie wkładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu facetka
Jak twój facet wykaże odpowiednią cierpliwość to nic cię nie będzie bolało jak wsadzi ci palec w tyłek albo nawet przeleci cię analnie. kiedyś, nie w polsce, na masażu erotycznym dla pań wybrałam wariant wybitnie relaksacyjny. Na początek zaskoczyła mnie lewatywa z jakiejś mikstury. W trakcie masażu, co jakiś czas masażystka dotykała i kręciła palcem wokół kakałka. Oczywiście odruchowo się zaciskałam. Po dłuższym czasie odruch zaciskania zanikł ale zaciskałam się ze wstydu. W końcu masaż wywołał we mnie uczucie uległości i zaufania że przestałam się bronić. Wtedy co chwilę - rytmicznie w trakcie masażu wkładała mi kawałeczek palca w pupę, tam kółeczko i masaż kręgosłupa i pleców i z powrotem do tyłka. leżałam jak miękka, bezwolna i było mi błogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfcvbnj
po prostu facetka - mowisz powaznie o tym masazu ?:D bardzo oryginalny w takim razie ten masaz ,kurcze nie slyszalam o czyms taki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu facetka
to jak się potem dowiedziałam była to taka regionalna praktyka. Hiszpańska głęboka prowincja, nieduże miasteczko, stare metody wychowywania i przygotowywania dziewcząt do doświadczeń erotycznych przez starsze kobiety. Dla spowodowania uległości na początek wykorzystany był dawny sposób poskramiania niegrzecznych dzieci - przez lewatywę, znany również i u nas. Na szczęście lewatywa nie była z mydlin tylko herbaty rumiankowej z jakimiś jeszcze tajemnymi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu facetka
chodziło w nim o to żeby nauczyć kobietę takiego rozluźniania się i uległości żeby spełnianie zachcianek męża nie było dla niej przykre i szkodliwe. W tamtej filozofii obtarcia lub nadżerki są niepożądane nie dlatego że kobietę boli ale nie jest w pełni gotowa na spełnianie następnych zachcianek męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu facetka
niefajne było kiedyś jak służyło takim celom. A teraz jest fantastycznie relaksujące i podniecające. Uświadamia też jaką przyjemność można czerpać z nietypowych stymulacji. Nawet nie trzeba pozytywnego nastawienia, wystarczy nie mieć nastawienia negatywnego w pełni komuś zaufać. Oczywiście z tym zaufaniem bezpiecznie jest jak mamy do czynienia z osobą naprawdę znającą się na rzeczy. Ale wtedy jest niesamowite uczucie, zapachy, nie znana mi zupełnie muzyka, jej ręce wmasowujące mi różne oliwki, ciepłe i przyjemne, we wszelkie intymności wywołują rodzaj błogostanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaszko
Wiesz co wstyd mi za twojego faceta. Bo jezeli on nalega na stosunek analny to na tym forum on powinien siedziec i zasiegnac porady a nie ty . Masz faceta pizde skoro nie wie jak cie wyluzowac i przygotowac do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że większość tych komentarzy to zwykły szajs. Dziewczyna się boi, ale chce spróbować... Nie sądzę, żeby była zmuszana o tego, a jeśli chce coś zrobić dla chłopaka, to chyba całkiem dobrze świadczy o ich relacji. pyta o zminimalizowanie bólu, którego się boi i który może temu przeżyciu towarzyszyć, a nie o rady czy to zrobić, czy nie. nikomu taki rodzaj przyjemności godności jeszcze nie odebrał, chyba że ktoś był zmuszany... nie rozumiem tego oburzenia. większość facetów chciałoby wziąć swoją dziewczynę w pupę, chociażby z czystej ciekawości. wypieranie tego jest tak samo bezsensowne, jak mówienie, że się nigdy w życiu nie waliło konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a odpowiadając na pytanie: -chłopak nie powinien się śpieszyć (wiem, bo sam kiedyś się pośpieszyłem i skończyło się nie miło :P ) -powinien dużo się bawić okolicami Twojej pupy, zanim zacznie cokolwiek tam wkładać -nie powinien pchać palucha od razu, bo tylko sprawi Ci ból, a przecież ma wam być przyjemnie -dużo nawilżenia to podstawa (istnieją specjalne lubrykanty do tego rodzaju seksu) -musisz mu zaufać, postarać się jak najbardziej rozluźnić tyłek i oboje musicie być cierpliwi. niech się bawi Twoją pupą coraz śmielej, a jak zmieni z palca na wiadomo co, to tak samo... najpierw lekko, płytko, delikatnie naciskać, i takimi rytmicznymi ******* wchodzić powoli aż wejdzie cały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddzej
Sex analny jest naprawde przyjemny tylko przed zrob sobie lewatywe nastepnie nasmaruj pupe nawilzaczem do analu delukatnie wloz sobie sama jakiegos sztucznego ptaszka a puzniej jak pupke bedziesz miala juz przygotowana to pozwol zeby twoj gacet wszedll w ciebie najlepiej od tylu tylko na poczatek delikatnie powodzenia ja tez tak robie I jest gajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenna766
Co zrobić żeby nie bolał? Po pierwsze dobry żel ( przetestowaliśmy ich sporo, ale z mojego doświadczenia wynika,ze najlepszy jest be lover. Do zamówienia jedynie przez neta ale skuktczność i poślizg o wiele lepszy niż w przypadku sklepowych unimila czy durexa, poza tym wystarcza na dłużej, nie klei się, ogólnie żęl idealny) Po drugie trzeba się rozluźnić. Nie trzeba się stresować bo jak Ci się zwieracz ściśnie to on nie będzie w stanie włożyć w niego penisa. A nawet jak włozy to będzie bolało. Sama przez lata bałam się odważyć ale postanowiłam któregoś dnia spróbować ( było to po pijaku przyznam). Potem kilka razy potem uprawialiśmy seks analny. Bo już wiedziałam,ze nie jest to takie straszne jak się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenna766
Dokładnie tak. Chociaż możesz sobie porównać jeszcze w innych sklepach i poszukać na promocji ( chociaż tutaj promocja jest całkiem całkiem). Ogólnie odkryliśmy go przypadkiem bo jak zamawiałam inne rzeczy to spodobało mi się,ze jest pompka ( wygodniej się go wybiera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam problem tego typu, że mnie bardzo kręci seks analny, lecz moja dziewczyna się go boi. Widać że chce mnie zaspokoić, ponieważ pozwala mi na małe co nieco w postaci wkladania palca, czasem dwa lub trzy, lecz na penetracje penisem nie może się odwazyc. Widać, że często jej się to podoba tylko jak sama mówi "że jak nie włóż zbyt głęboko to jest dobrze ". Nie chcę wywierać na niej presji, nie chce żeby było to dla niej nieprzyjemne przeżycie dlatego proszę o jakieś porady. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO ANAL BASAK KAROL FB 16

sraj przed to nie będzie chciał.Ja tak zerwałam z kochankiem.Pozdrawiam napalona 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaa 2227777

Ja nie miałam od samego początku problemu z jakimś bólem itd. facet powoli mi zasadził w anusa i tyle ! Było bardzo przyjemnie i już 8 lat robię  anal i to bardzo często i wszystko wporządku z moją tylną dziureczką :) Zawsze przed jestem wypróżniona i nigdy nie pozwalam na przekładkę z anuska do pipki i do buzi, zawsze najpierw higiena !!! W odwrotną stronę owszem. 

Powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 22:22, Gość gfcvbnj napisał:

Mam problem, bo automatycznie wpadam w panike kiedy moj meczyna wklada mi palec w pupe ,to jest dla mnie strasznie bolesne ale chce zrobic to z nim w pupe bo go to strasznie kreci 🙂 Czy jest cos co moge zrobic by zmniejszyc dyskomfort i bol?

Przed wszystkim ,korek analny i dużo smarowania ,na pewno pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×