Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ila23

Dlaczego niektórzy faceci reagują na odrzucenie agresją?

Polecane posty

Gość Ila23

Miałam już kilka takich przypadków,kiedy facet,któremu niby tak bardzo na mnie zależało,zaraz po odrzuceniu zaczynał mnie wyzywać od takich i owakich,wytykać mi różne wady. Dlaczego niektórzy ludzie nie umieją z honorem przyjąć porażki i odejść? :o Co da taka agresja,próby zemsty? Ja tylko utwierdzałam się w słuszności podjętej przeze mnie decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
A co ma zrobić, to jest urażona duma męska, trzeba gdzieś ten testosteron spuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Miałam już kilka takich przypadków,kiedy facet,któremu niby tak bardzo na mnie zależało,zaraz po odrzuceniu zaczynał mnie wyzywać od takich i owakich,wytykać mi różne wady. Dlaczego niektórzy ludzie nie umieją z honorem przyjąć porażki i odejść? Co da taka agresja,próby zemsty? Ja tylko utwierdzałam się w słuszności podjętej przeze mnie decyzji" wiem...rozumiem... bo to debile :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie tak!!!
nie zgadzam sie, że muszą dać ujście testosteronowi, gdyby mieli go nadmiar nie było by odrzucenia. Uważam, że to prosci ludzie. A gdy nie ma argumentów to jest wyzywanie itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Bo to złe kobiety są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego?????????????????
Tez sie z tym zjawiskiem spotkalam wielokrotnie, i mysle teraz, ze agresja reaguje tylko taki facet, ktory tak naprawde nie byl zakochany a zdobycie kobiety traktuje bardziej jako zadanie do wykonania. Tak naprawde niewiele czuje do wybranki. Za to jak facet sie naprawde zabuja i kocha (?), to raczej sie zalamie, wycofa albo i tak pozostanie w poblizu, nie chcac na dobre stracic sympatii kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardy klusek
"Za to jak facet sie naprawde zabuja i kocha (?), to raczej sie zalamie, wycofa albo i tak pozostanie w poblizu, nie chcac na dobre stracic sympatii kobiety. " - to nie jest facet tylko klucha, która próżno liczy, że ktoś ją może kiedyś odgrzeje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No bo niektórzy faceci są agre
sywni i dlatego NIEKTORZY nak reagują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli facetem jest tylko cham zbierajacy trofea...wiesz, nawet ludzie ktorzy poluja i nie zlapia zajaca powinni winic siebie, a nie biednego zwierzaka, skoro juz do takiego poziomu sprowadzamy sprawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardy klusek
"twardy klusek - jesteś zrobiony/a ze stali hartowanej?" - ze stali samoutwardzalnej (jestem zrobiony). :D ********** "Czyli facetem jest tylko cham zbierajacy trofea...wiesz, nawet ludzie ktorzy poluja i nie zlapia zajaca powinni winic siebie, a nie biednego zwierzaka, skoro juz do takiego poziomu sprowadzamy sprawe" - nie wypaczaj, co to za facet jak się załamuje kiedy kobieta go odrzuci, a w życiu są przecież dużo trudniejsze do przeskoczenia problemy... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego?????????????????
do "twardy klusek": czyli rozumiem, ze twoim zdaniem, jesli facet jest w stanie prawdziwie pokochac kobiete, to znaczy ze juz jest klucha???? Jezeli tak jest, to ja i podejrzewam ze i reszta kobiet, zyczylabym sobie, zeby po swiecie chodzily same meskie kluchy. Ale przede wszystkim, to sposob, w jaki facet,( i nie tylko, tak samo dotyczy to kobiet), reaguje na odrzucenie, swiadczy o jego klasie i kulturze osobistej. Przejawianie agresji w takich sytuacjach, z kultura osobista niewiele ma wspolnego.....I niestety, ale tu, nawet podpieranie swojego zachowania wyjasnieniem typu "jestem prawdziwym facetem z jajami", nie pomoze......Tylko panowie na pewnym poziomie w taki sposob argumentuja swoje chamskie zachowanie. ale inaczej nie potrafia, wiec nie ma co ich wynic za to, ale trzymac sie od nich trzeba z daleka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardy klusek
@dlaczego???? Ja się odniosłem do załamania faceta i pozostawania w pobliżu, nie do agresywnej reakcji na odrzucenia, a sam temat jest o odrzuceniu, a nie o rozstaniu dwojga ludzi, których coś łączyło. A swoją drogą, to agresję częściej wywołuje brak stanowczego nie ze strony kobiety, tylko zwodzenie, a to już brak dojrzałości i szczerości. W czasach kiedy to faceci są tym dobrem, które jest w niedoborze mogę to jakoś zrozumieć, hyhy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona w tym temacie
facet który tylko udawał że kocha w chwili odrzucenia,wyzywa,wyrzuca na tobie swoje frustracje bo jego ja zostało urażone, to dupki, bez charakteru i nie warci zachodu , w tym momencie tylko utwierdzamy sie w przekonaniu że uczyniłysmy dobrze facet który naprawdę kochał,przyjmie to ze smutkiem i wielkim żalem ale będzie zyczył wszystkiego dobrego, dla niego najwazniejsze jest nasze dobro, jak ktos powyżej juz napisał często taki facet pozostaje naszym przyjacielem,jest w poblizu nas i często liczy na to że może kobieta cos zrozumie,doceni i wróci spotkałam własnie dwóch takich różych charakterem facetów,ten drugi do dziasij jest moim najwazniejszym przyjacielem, nie mam mowy o łóżku i byciu razem, zbyt wiele nas dzieli jako parę ale duzo łączy jako przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardy klusek
"spotkałam własnie dwóch takich różych charakterem facetów,ten drugi do dziasij jest moim najwazniejszym przyjacielem, nie mam mowy o łóżku i byciu razem, zbyt wiele nas dzieli jako parę ale duzo łączy jako przyjaciół" - a on cały czas ma nadzieję i pewnie na coś liczy, i dusza mu gore z bólu... oszukuj się. Charakter to on ma, ale nie mężczyzny. Facet, który kocha przyjmie to na klatę, pójdzie się upić raz czy dwa, albo i nie, po czym ruszy ponownie na przód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dne9we89eh
już ci mówie dlaczego po pierwsze to nie wszyscy faceci tak reagują tylko ci z natury agresywni, tacy jacy ci sie podobają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Facet, który kocha przyjmie to na klatę, pójdzie się upić raz czy dwa, albo i nie, po czym ruszy ponownie na przód..." Fajnie napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Pokażcie mi prawdziwego dżentelmena z manierami i damę z klasą w dzisiejszych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Twardy z ciasta moim zdaniem ma rację, czasem nie da się inaczej jak "pierdolnąć ręką w stół i posłać parę ciepłych słów w ten piękny świat".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3e829320
taaaa bo ty wiesz, co powinien robic facet ktory kocha chcialabs... a moze jestes facetem? lepiej sie za facetow nie wypowiadaj facet to te czloweik i ma emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale można upić się raz czy dwa i odejść co nie obliguje automatycznie do rzucania kurwami pod adresem kobiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Świat nie jest idealny, a kobiety często tak odmawiają że aż się samo ciśnie na usta, dziś bycie ąę elegancikiem to oznaka słabości lepiej więc tańczyć z kurwami na ich melodię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci nie są w tym odosobnieni, wiele kobiet reaguje podobnie wszechobecne przyzwolenie na chamstwo i agresję ostatnio w klubie byłam świadkiem jak koleś wyzwał od najgorszych laskę bo nie chciała z nim zatańczyć nie zauważyłam, żeby szczególnie obeszło to kogokolwiek poza zainteresowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3e829320
no fakt, z doswiadczenia moge powiedziec, wcale nie sa lepsze od facetow, i chociaz same sie z facetami nie licza, oczekuja tego od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×