Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość autkoooooooooo

Zakup samochodu

Polecane posty

Gość renaut twingo
i nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutos
kupno auta to nie male wyzwanie chyba ze chcesz pieniadze wyrzzucic w bloto im auto starsze tym wieksze prawdopodobienstwo ze wtopisz chyba ze jestes mechanikiem samochodowym choc i tu roznie bywa wiec dam ci rade pierw znajdz kogos kto sie zna i pojedzie z toba po auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autkoooooooooo
twingo to moje pierwsze autko:)) jezdzilam nim 3 lata i bylam zadowolona a co do kupna to wiem ze musze isc z osoba ktora sie natym zna dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednim salonem samochodowym, który ma niezłe ceny to wybierzcie się do http://edmark.com.pl/ w Warszawie. Od nich możecie zakupić samochody marki Jeep i mogę wam powiedzieć że warto w nie zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma trochę inne spojrzenie na kwestię zakupu samochodu. Jedni wybierają w okazjach jakie możemy znaleźć na znanych portalach ogłoszeniowych. Czy to do końca słuszna decyzja? Odpowiedź na to pytanie zazwyczaj można uzyskać dość szybko bo zapewne trafimy z usterkami do mechanika. Niestety ludzie starają się jeździć samochodem dopóki wszytko w miarę działa, a jak zobaczą pierwsze oznaki poważniejszych usterek pozbywają się go jak najszybciej. O wiele lepsze będzie poszukanie czegoś w salonie, szczególnie gdy takie marki jak Dacia - https://www.dacia.pl/samochody.html oferują możliwość finansowania zakupu. Często wyjdzie to o wiele taniej niż ciągłe inwestowanie w używany samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×