Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
PaulaPaola

Codzienny ból głowy...migrena czy...?

Polecane posty

Jak masz aż takie objawy to faktycznie moze byc migrena.. ja choruje od wielu lat i sa tygodnie ze bol jest codziennie i bez przerwy. Sprawdzano mi zatoki, ciśnienie w oczach, tomografie itd i tez nic nie wyszlo dlatego zaczelam szukac na wlasna reke... przeczytaj sobie to http://modaija.pl/walcz-migrena-poznaj-sprawdzone-sposoby/ ja tez stosuje metody tu opisane tj olejki eteryczne oraz zimne okłady i powiem ci ze jest o niebo lepiej.. Ogolnie leczenie migreny do latwych nie nalezy ale jak podejdziesz o tego z głową to zrozumiesz ze nad wszystkim da sie zapanowac, trzeba tylko chciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie takie bóle często łapały ze stresu, w okolicy skroni...plus jeszcze sensacje żołądkowe. Tylko do tej pory nie wiem jak temu zapobiec, jak sie zdenerwuje to mam pod koniec dnia potworny ból głowy. I nawet neurolog nic tu nie poradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gary7
Ja na migrene polecam kompresyFLEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pij wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto poczytać jakie codzienne nawyki wpływają na pulsujący ból głowy i postarać się je wyeliminować? No i faktycznie, dużo wody trzeba pić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wybrać się do neurologa...takie bóle głowy mogą mieć głębszą przyczynę. Mogę Ci polecić bardzo dobrego i doświadczonego specjalistę - http://neurologprzygodzice.pl - warto się do niego wybrać, naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Nie ma co gdybać, ja na pewno udałabym się do dobrego neurologa na konsultację. Nie wiem skąd jesteś ale w Bydgoszczy w AthleticoMed przyjmuje świetny neurolog, dr Magdalena Nowaczewska. Pomogła mojej mamie uporać się z bardzo ciężkimi i nawracającymi migrenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauuulinnka88
Szukam dobrego lekarza, który w końcu skutecznie pomoże. o doktor Nowaczewskiej już słyszałam, do Bydgoszczy mam kawałek, ale skoro warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulvvska
Trzeba przede wszystkim udać się do neurologa. To jest bardzo ważne, aby ustalić przyczynę . Sprawdźcie sobie Klinikę Psychomedic. Wiele osób ich chwali. Tutaj https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ jest na nich namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ten sam problem co autorka wątku... mi też żołądek już wysiadał od ciągłego brania tabletek. I u mnie była to zdecydowanie migrena, a nie zwyczajny ból głowy. Najlepszym rozwiązaniem okazało sie dla mnie cefaly, swietne urządzenie ktore faktycznie przynosi jakies efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten olejek świetnie łagodzi ból Ma dobrą cenę i wymagane atesty cbddirect.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, mam na imię Stefan i razem z żoną leczyliśmy się w klinice Asklepios w Hiszpanii. Ona miała syndrom chronicznego zmęczenia, a ja fibromialgię. Pomogli nam obydwojgu. Nie ma drugiego takiego miejsca ani w Polsce ani w żadnym innym kraju gdzie mają sto procent skuteczności. Ostatnio spędziliśmy z żoną pierwszą zupełnie przespana noc od kilku lat...niesamowite jak dużo szcześcia może przynieść zwykły sen!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMMM7
Idź do lekarza a się dowiesz ;) A na ból polecam Ci: https://adamed.expert/product/gardan/ Sama stosuje przy moich częstych bólach głowy i bardzo skutecznie działa przynajmniej w moim przypadku. Gardan możesz kupić bez recepty pewnie w każdej aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

To jest prawda że kompresem Flex to można sobie ulżyć w wielu problemach. Mi kompresy super robią na moje migreny choćby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W klinice Neo Dentica wyleczyli mnie z bólów głowy. Mają świetnych specjalistów m.in.– dr Mariusz Kochanowski dokładny , perfekcjonista. Przeprowadził badania stawów. Napięcia związane ze stawami były przyczyną moich migren. Pełna diagnoza , włączono masaże – czuję że jestem na dobrej drodze do całkowitego wyleczenia się z uciążliwych migren. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Częstą przyczyną bólów głowy może być nadmierne napięcie w obrębie szyi. Jeśli bóle występują u Ciebie codziennie koniecznie skonsultuj swój problem ze specjalistą! Spróbuj też zwrócić uwagę czy ból nasila się przy wykonywaniu pewnych czynności oraz sprawdź czy w przypadku wystąpienia bólu nie pomoże Ci ciepły kompres przyłożony do karku, w pozycji leżącej na płasko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Migrena to niezwykle uciążliwy problem, który może znacznie wpływać na jakość życia. I ja miałam podobne doświadczenia, które ograniczały mnie przez kilka dni. Na szczęście, natrafiłam na ratunek, który odmienił moje życie - olejki CBD i CBG. Po przeczytaniu o ich właściwościach, postanowiłam odwiedzić konopną farmację w Poznaniu, gdzie otrzymałam cenne rady. Pan z farmacji polecił mi trzy produkty: olej CBG o stężeniu 9%, który stosuję do południa, olej CBD 5% od Cannatopia, który zażywam trzy razy dziennie, oraz amfor konopny Editt, który masuję na stronie za uszami i na karku w czasie ataku Przez prawie dwa miesiące regularnego stosowania tych produktów, zauważyłam znaczną poprawę. Choć bóle głowy nadal występują, nie są one na tyle silne, że muszę się zgłaszać na pogotowie. Dla mnie to ogromny sukces i dlatego gorąco polecam wypróbowanie olejków konopnych i skontaktowania się z tym punktem konopnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×