Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojonaona

jak byscie zinterpretowali tarota mojego kolegi?

Polecane posty

Gość zaniepokojonaona

oto jego tarot, jego slowa, relacja z tarota: powiedziala (wrozka), ze ze mna jest cos nie tak. Wziela mnie za rece, rzucala imionami czlonkow mojej rodziny i szczegolami mojej biografii. W pewnym momencie zapadla jakby w trans, odrzucila moje rece i krzyknela 'wynos sie'. Kasy nie chciala. Powiedziala, ze przyciagam zlo, nieszczescie i smierc, ze nie powinienem zyc. Dodala, ze nigdy nie bede szczesliwy, ze cos jest ze mna nie tak. Dodam, ze mojego kolege od 9 lat w snach nawiedza mala dziewczynka, on spi po 4/3 godz dziennie? Co o tym myslicie, powaznie prosze. Wrozki prosze i o wasza opinie. To nie jest prowokacja, to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaona
up pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaona
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżek chrzestny
Mam dla Ciebie złą wiadomość. Zostało ci około 30-40 lat życia. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacqeline_
kolega jest wybranym, a wrozce podpowiada ZŁY który nie może tego znieść nie chodx do wrózek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaona
co jest z moim kolega? O co chodzi z tym wszystkim? Wrozek chrzestny mojemu koledze zostalo 30-40lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaona
napiszcie co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaona
to prawda i to nie jest zadna prowokacja... wrozki co wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze twoj kolega za duzo spi? skoro spi 4/3 w ciagu dnia , do tego na penwo jeszcze w nocy spi po jakies 7-8 godziny, to ogolnie bardzo duzo czasy spedza spaic, kiedy on pracuje? moze niech za prace sie jakas wezmie to nie ebdzie mial czasu chodzic do rozek i sie przejmowac. niech nie pije tez zielonej herbaty bo ona moze powodowac bezsennosc, chyba ze jest gruby i sie odchudza to niech pije czerwona herbate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżek chrzestny
Oczywiście. Życie ma to do siebie, że kończy się zaraz, zaraz... śmiercią? Tępa cipo. Jak w XXI w. można wierzyć we wróżki, Jezusa czy Harrego Pottera? No bez jaj. A jeśli już szukasz sensownej rady wróżka, to proszę. Całkowicie darmowa; - Przeżyj z nim akt miłosny, by odczynić zawistną klątwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaona
jest szczuply, zielonej ani kawy nie pije, pracuje... Od 9 lat nawiedza go dziewczynka w snach... 9 lat temu jakas dziewczynka poprosila go o pomoc, odmowil jej... Ona chyba umarla... Teraz go nawiedza w snach i prosi o pomoc... W snach widzi jej smierc i lezace cialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaona
jest szczuply, zielonej ani kawy nie pije, pracuje... Od 9 lat nawiedza go dziewczynka w snach... 9 lat temu jakas dziewczynka poprosila go o pomoc, odmowil jej... Ona chyba umarla... Teraz go nawiedza w snach i prosi o pomoc... W snach widzi jej smierc i lezace cialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaona
i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaona
pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze wrozka nie chciala
mu klasc kart,bo moze on sam je stawia.znam sie troche na tym bo sama klade karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_3
Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci. Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia na http://poznajdate.com i otrzymałam znów tę datę! (( Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×