Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość igaaaaaaaa

piosenki dla dzieci

Polecane posty

Gość igaaaaaaaa

witam, mam takie pytanie.. przypomniała mi się piosenka z mojego dzieciństwa.. lata mniej więcej 1992-1995.. pamiętam teledysk do dziś..nie mam pojęcia na jakim programie to leciało..nieważne.. śpiewał ją zachrypnięty chłopak i dziewczyna.. pamiętam tylko te słowa: "jak to dobrze łóżeczko mieć własne, choćby było trochę małe i za ciasne..gdzie chmury chodzą spać, czy wiatr kołysze je do snu, czy deszczyk myje im twarz, powiedz, gdzie chmury chodzą spać" szukam jej od dłuższego czasu w internecie i nic.. może ktoś z Was ją zna, kojarzy.. ciężko mi tak szukać jak nawet nie pamiętam kto to śpiewał ani jaki był tytuł tej piosenki.. a wpisując w googlach ten tekst, który pamiętam nic nie wyszukuje.. bardzo zależy mi na tym, żeby to znaleźć..pomóżcie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiajot
ja również szukam tej piosenki i bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaaaaaaaa
to nie to.. :( refren brzmi: 'gdzie chmury chodzą spać?..czy wiatr kołysze je do snu? czy deszczyk myje im twarz? powiedz gdzie chmury chodzą spać?'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ale nie mogę pomóc ale bardzo mnie wzruszyło twoje uparte poszukiwanie :-) też grzebałam w necie ale nie mogłam znaleźć piosenki z mojego dzieciństwa ale o tacie (jak się znajdziesz w tarapatach, kto pomoże jak nie tata, więc, uśmiechnij się prędko do taty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Możecie stworzyć własną piosenkę o Waszym dziecku na elfibajka.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×