Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co robic teraz z tym

tabletki antykoncepcyjne pomozcie

Polecane posty

Gość nie wiem co robic teraz z tym

co mam zrobić przez pomyłkę wzięłam dwa razy tabletkę antykoncepcyjna i wychodzi na to ze zabraknie mi jednej. czy mam przestać brać i zacząć od następnego tygodnia czy brać dalej bo nic się n ie stanie? Proszę o normalne odpowiedzi.Niestety nie mogłam w ulotce nic na ten temat znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierz dalej, nie rób przerwy pomiędzy opakowaniami. Jeśli bierzesz tabletki z tabletkami placebo to pomiń te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic teraz z tym
czyli mam nie przestawac nic sie nie stanie nie ma zadnego ryzyka jak zabraknie mi tej jednej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie tabletki bierzesz? Jeśli nie zrobisz przerwy to ochrona antykoncepcyjna nie będzie zmniejszona. Tylko bierz dalej normalnie i nie bierz po prostu ostatniej. I jeśli zaznaczyłaś sobie dni tygodnia to uważaj, żeby się nie pomylić i nie pominąć żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedes16
dobra muza, lubie taki progressive ;) najlepiej nie dawaj sie spuszczac facetom do środka bedzie bezpieczniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosikosi
jako farmaceutka, radze brac tabletki jeszcze przez tydzien ( o ile masz kolejne opakowanie) w ten sposob okres dostaniesz tydzien pozniej,a nie ma sensu brac calego opakowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic teraz z tym
biore yasminelle dobra czyli bede brala normalnie bez przerywania pozniej dostane miesiaczke i od nowa nowy blister bez stresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiączki nie dostaniesz. Przykładowo w piątek weźmiesz ostatnią tabletkę z tego opakowania i w sobotę od razu bierzesz pierwszą tabletkę z nowego opakowania. Żadnej przerwy. I nie czekaj na miesiączkę, bo w takim wypadku na pewno jej nie dostaniesz. Miesiączka podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych to nie jest normalna miesiączka. Jest to tzw. krwawienie z odstawienia, która następuje na skutek obniżenia poziomu hormonów. Jeśli nie zrobisz przerwy, poziom hormonów się nie obniży, więc nie pojawi się krwawienie z odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej zapytaj
w aptece co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic teraz z tym
no ale wyjdzie na to ze zawsze bedzie brakowac mi tej jednej tabletki xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×