Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paulinka2409

:) Wrzesniówki 2011r. :)

Polecane posty

Do zapamietam_cie widzę że znasz już płeć swojego dziecka:)ja idę dzisiaj do lekarza i jestem w 22 tyg. i ciekawe czy mi juz powie sama nie wiem czy chce wiedzieć czy nie ale to się okaże:)ja też bym chciała synka ale ważniejsze jest to żeby było zdrowe a resztą obojętna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mogę i ja się dołączyć? Jestem w 18 tc. Termin mam na 29.09. W 12 tc lekarz widział dziewczynkę, w 16 tc chłopca :p Następna wizyta 16.05 i mam nadzieję, że wtedy będzie widać dokładniej. Ruchy czuję wieczorami jak spokojnie leżę. Chociaż sama nie wiem czy to już to :) Takie śmieszne uczucie. Od kiedy zaczynacie kompletować wyprawkę? Pytanie do Mam które spodziewają się pierwszego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny cieszę się że tyle już Wa s dołączyło:) ja byłam wczoraj u lekarza i dzidziuś waży już 480g a jestem w 22 tc:) a Wasze ile już ważą?:) wszystko jest ok i oby tak dalej dla Was też wszystkiego dobrego i dla bobasków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotka witamy:) moja to straszna wiercipieta nawet na badaniu na chwile nie mogła przestac sie ruszac;) ja pierwsze ciuszki kupiłam wracając z 1 wizyty u ginekologa:) Paulinka ja tez jestam w 22 a mała waży 440 przez 2 tyg przybyło jej 200g;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ;) U mnie 21 tydzień. termin na 9 września ale przeczucie mówi że urodzę w sierpniu ;) No i to drugie dzieciątko bo już synek 2 letni jest. Teraz będzie dziewczynka ;* W czwartek byłam u ginekologa córci waga to 388 g i 18, 1 cm długa ;) U mnie póki co 4 kg na plusie. Staran się nie przybierać za dużo i nie pakować w siebie tego co nie potrzebne bo w pierwszej ciąży przytyłam 25 kg... nie chce teraz tak:) Pozdrawiam wszystkie wrześniówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja tez bede wrzesniowa mamuską:)) termin według OM mam na 12 wrzesnia (2 rocznica slubu) według uSg 26 wrzesien:) malenstwo w brzuszku szaleje:)) 6 maja bede miec badanie 3d/4d wiec na 100 % bede wiedziala kto w brzuszku mieszka:)) Od poczatku ciazy byłam z kilogramami na minusie...ale powoli zaczynam tyc;)) od OM jestem w 21 tyg ciazy od USG w 20:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak odnośnie prywatnego forum wrześniówek. TO właśnie jestem założycielką owego forum i z innymi kobietkami tworzymy całość, rodzinę nawet.. Więc jeśli któraś z Was chciała by dołączyć to ogłaszam "czas otwartych drzwi " :) adres to. http://www.wrzesniowki2011.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki czy któraś z Was piła już ten cukier(glukoze) czy nie? ja mam dopiero iść mam nadzieję że nie będzie tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak ogólnie to ile kg już przybrałyście?:)ja jestem już prawie w 23 tygodniu i przybrałam już 9kg nie wiem czy to dużo czy nie ale myślę że przeciętnie:)no a brzusio też już dość dużo jakby nie było to grubasek na mnie już mówią hihi:)i jak Wasze bobaski? duże już są?:) moję już waży pół kilo i wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
Witajcie :)) Ja spodziewam się córeczki i termin mamy na 24 września :) od początku przeczuwałam, że to będzie dziewczynka :) Jest to nasze pierwsze dziecko :) I kopie jak szalone.. Na początku kwietnia czułam takie jakby bąbelki i już ok tygodnia później tak mnie skopała, że zaczęłam się śmiać hehe A jest ktoś z Wrocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka w 20 tc ważyła 333 g. (29 kwiecień) teraz wizytę mam 18 maja i jestem bardzo ciekawa ile przybrała. ze złych wieści mała ma na lewej komorze serca ognisko hyperoechogenne, pani genetyk mówiła że to jakieś zwapnienie.ale zobaczymy co mi powie gin 18,05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×