Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moe_moe

Bardzo Was proszę. Naprawdę możecie mi wiele pomóc Drogie Panie.

Polecane posty

Za kilka dniobchodzimy z moim mężczyzną rocznicę. Postanowiliśmy zrezygnować z kupowanych prezentów, jednak wymyśliłam iż na tę okazję przygotuje swoisty rodzaj pamiętnika, a mianowicie - chcę kupić jakiś ciekawy notes, np. taki, który wygląda jak stary dziennik, który planuję wypełnić miłosnymi wierszami (ale nie głupimi rymowankami), cytatami o miłości. Naszymi zdjęciami, itp. I teraz prośba do was. Mam na to niewiele czasu, a wymyśliłam to dopiero dzisiaj. Czy mogłybyście tu zamieszczać słowa, które Waszym zdaniem pasują do tego notesu? Podszywom z góry dziękuję. I wypraszam środkowym palcem. Na wykonanie dziennika mam tydzień. Proszę o pomoc - chociażby w podrzucaniu wpisu. Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą być też treści piosenek, czy ilustracje, które mogłabym przerysować z komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twims
Robiłam dla mojego mężczyzny coś podobnego na drugą rocznicę :) ale kurde ciężko mi coś poradzić, bo ja tam wpisałam teksty, które oboje znamy, cytaty z "naszych" piosenek, z książek, wierszy, które oboje cenimy, tudzież nasze własne teksty, śmieszne powiedzonka...zrobiłam z tego taką historię, każda strona coś opowiadała, kolaże ze zdjęć, rysunki, wyklejanki...częściowo w konwencji romantyczno słodziutkiej ;) ale bardziej z humorem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie mamy takich doświadczeń - nie mieszkamy razem, zdjęć wspólnych też mam niewiele, bo nie daję się fotografować, także nie wiem jeszcze jak to wymyślić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twims
My też nie mieszkamy razem, ale akurat zdjęć mamy milion bo dużo jeździmy, a ja jestem zapaloną fotografką ;) chociaż de facto wspólnych mamy bardzo mało... Może jakieś najmilsze teksty z Waszej korespondencji no nie wiem smsowej czy mejlowej? Ja jeszcze zrobiłam tak, że jakieś przełomowe daty zaznaczyłam, albo w zabawny sposób opisałam co myślałam, gdy go ujrzałam po raz pierwszy i takie tam ;) i zrobiłam komiksy z naszymi kłótniami, tak w ramach przegnania demonów i pośmiania się z siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mieliśmy kłótni, ale jakieś historyjki, to dobry pomysł. :D Dziękuję za rady - może jeszcze jakieś wskazówki? :D Szkoda, że nie masz do wglądu tego pamiętnika - chyba jednak jestem mało kreatywna, mimo, że pracuję w przedszkolu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twims
Historyjki wyszły fajnie, ja część rysowałam ręcznie, albo wycinałam z gazet jakiś ludzików którym wklejałam nasze twarze o wiele większe niż ciało ;) i cały ten album to jedno wielkie szaleństwo, każda kartka była innego koloru, naklejałam tam liście jesienne (poznaliśmy się w październiku, więc mamy sentyment..) kwiaty suszone, kawałki materiału...puściłam wodze fantazji na maksa :D bałam się, że wyjdzie przesłodzone, dlatego starałam się robić dużo rzeczy z humorem. Aha, zrobiłam jeszcze takie mapy naszych miejsc i naszych wyjazdów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twims
Prawdziwa miłość heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twims
Nie, tylko tydzień... ;) ja uwielbiam takie rzeczy robić, ciągle coś rysuję, maluję i tworzę dziwadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i mi się uda. :D My w sumie po roku nie znamy się jeszcze jak łyse konie, ale coś tam stworzyć chyba się da. :PAle nadal nie mam nawet ogólnego zarysu, jakaś niemoc twórcza mnie ogarnia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia, mam zdjęcia swoje, Jego, ale wspólnych to tak może z 10 max, bo ja nie lubię zdjęć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie wybralam 70 do wywolania, ale wsrod nich moze jest z 6 wspolnych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosie bajdzo
tekst pioenki żałuję ze cie znałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 100 zdjęć i idę spać, bo jutro wstaję do pracy, a przed nią muszę je jeszcze wywołać i kupić dziennik, dobranoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie uwazasz tego za za bardzo ckliwe? czy Twoj partner jest choc troche romantykiem? bo jesli nie to moze tego w ogole nie docenic.. a Ty sie niepotrzebnie nameczysz... moze dorzuc kilka pikantniejszych fotek.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolilaliloalalaa
hahaha , ostatnie zdania bezbłędne. I to byłoby na tyle w tym temacie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierz mi, że mój by sobie nie podtarł. Dorzuciłam kilka pikantnych zdjęć. Poza tym mój mężczyzna jest nieco sentymentalny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 335423235
jestem kobietą i zastanawiam się jaką ciota musi być Twój facet, skoro zadowoli go taki dziennik? chyba że strasznie młodziutka jesteś? bo jeśli tak to musisz wiedzieć że takie coś słodkie jest tylko dla młodej dziewczynki, a nie dla facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pamiątka. Nie musi być przydatne. Ma być zabawne i wzbudzać wspomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 335423235
"miłosnymi wierszami, cytatami o miłości" Zabawne? Nie wygląda na zabawne. Ja taki zeszyt prowadziłam mając chyba 12-13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nie udzielaj. Zdanie powiedziałaś - nie chcesz nic wnieść, to dziękuję bardzo. Cytaty, owszem, ale przecież nie cały zeszyt. Mniejsza o to - i tak przecież zrobię jak uważam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbgtrrtttr
Mój facet chyba by umarł ze śmiechu gdybym dała mu zeszyt z narysowanymi sercami, wklejonymi zdjęciami i cytatami w stylu "Miłość jest jak spadająca łza", "Gdybyś kiedy we śnie poczuł, że oczy moje już nie patrzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestała" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbgtrrtttr
"Oczy twe niebieskie są srata tata A ja kocham cię niczym jednorożec łubu dubu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety też uważam, że to będzie raczej prezent dla ciebie:P nie dla niego:P taki prezent dla faceta to prawdziwy koszmarek ale nie martw się będzie dobrze udawał, że baaaardzo mu się podoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×