Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Interpunkcja..

Syndrom kochanki

Polecane posty

Gość jaki widac kij ma dwa konce
a skad wiesz, z kochanki sobie wyrządzają krzywde ? moze sa takie co chcą....tutaj pisaly ze są meżatkami tez....czyzby zdradzona żona az tak bardzo martwiła sie o zdrowie psychiczne kochanek i pisze pastisz na samą siebie ? ja nie byłabym z facetm , ktory mnie zdradził...moze wybaczyłabym , zrozumiała ?, ale juz nie była z nim, nie mogłabym bo pewnie zygac by mi sie chcialo na jego widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki widac kij ma dwa konce
a mężulek wyrządza krzywde swojej zonie a ona mysli, ze to z milości do niej....naiwnosc ? slepota ? głupota ? strach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzabc
fajne jest to...zona spuszcza w pi...dol^ kochance ...a mężowi daje więcej, aby na kochanki nie chadzal :P :) to jak prymitywna nastolatka, co po mordzie wali inną żeby jej " mężczyzny " nie zabrała :) :) ja pierdziele...biedna interpunkcja -3ym sie:) mas zaje...^ mężulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FACECI TO DRANIE, a baby to choooo,je!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare ale dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze nie kazdy chce prac skarpety, gotowac, potakiwac, jezdzic na wycieczki z rozwrzeszona gromadka i kapać w zimnej wodzie rysujac serca na plazy, zeby czasem nie poszla do innego? I robic usmiech do złej gry. moze nie kazdy chce miec kierat na sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zmajoma narobiła obciachu kochance w pracy. Aż biedactwo poczerwieniało ze wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×