Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tommy vercetti

dla mnie facet który wiąże się z kobietą w ciąży jest ciotą i zakompleksionym fr

Polecane posty

hah co więcej, znam przypadek pary która była ze sobą 7 lat...nie mieli ślubu... jak dziewczyna zaszła w ciążę to facet uciekł... M. do tej pory jest sama bo nie potrafi nikomu zaufać, ma ładną dziewczynkę i jakoś sobie radzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak....
A co to jest miłość, jak nie obsesja seksualna? kobieta rozkłada nogi, bo ma nadzieję, że facet będzie się nią i jej przychówkiem opiekował aż do śmierci. Kiedy ktoś mówi o seksie po ślubie, to okrzykują go moherem. Kiedy ktoś mówi, że kobiety się puszczają, kobiety wrzeszczą, że jest równouprawnienie. Skutki są takie, że w ramach równouprawnienia facet zaplodni kobietę i się zmyje, a ta nie wie nawet gdzie go szukać, a później jakiś zakompleksiony frajer bierze pannę z dzieckiem i wychowuje potomstwo cwaniaka, który nadal dobrze się bawi i korzysta z życia. Kiedy dzieciak dorośnie, powie przyszywanemu tatusiowi, żeby się nie wtrącał w jego życie i się od niego odpierdolił. bo nie jest jego ojcem. I niech mi ktoś jeszcze powie, że wychowywanie cudzych dzieci to nie frajerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy vercetti
jak są szczęśliwi to dobrze, zawsze zdarzają się wyjątki, ale to nie znaczy że zawsze tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicki cristina barcelona
tommy , zajeżdżasz mi pryszczatym krypto gejem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do no tak... ale chłopie nigdy nie wiesz co Ci się może przytrafić... mam znajomego, fajny facet w sumie... zakochał się w dziewczynie, no po prostu zgłupiał, oczywiście wpadli, ożenił się z tą dziewczyną, jak tylko dziecko przyszło na świat dziewczyna się zmyła za granicę, dziecko wychowuje sam... więc to nie tylko babki są frajerkami... szczerze mówiąc mi nie przeszkadzałoby gdyby facet miał dziecko z takiej sytuacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salaam
tommy vercetti Jesteś bardzo prymitywnym człowiekiem, skoro mówisz takie rzeczy i do tego bzdurne. Mało tego, mówisz to tak, jakbyś ty i TYLKO ty miał rację. Powiem Ci więc, że nie należy NIKOGO oceniać, obwiniać i Bóg wie, co jeszcze. Może w imię swoich chorych i bardzo dziecinnych poglądów spuść atomówkę na matki samotnie wychowujące dzieci i na tych mężczyzn, którzy wykazali się wielką odwagą i posiadaniem PRAWDZIWYCH szczerych, dojrzałych uczuć, poprzez związanie się z owymi matkami? Żałosnyś jak zgniła trawa po zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy vercetti
od razu pryszczaty krypto gej, bo nie jestem frajerem? jak pisałem ZNAM SWOJĄ WARTOŚĆ I JESTEM W STANIE MIEĆ WOLNĄ DZIEWCZYNĘ BEZ DZIECKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ok tommy znajdziesz sobie super ekstra wolną kobietę, no twój ideał! Ożenisz się nią będziecie mieli dziecko a żona pozna jakiegoś przystojnego, bogatego Niemca, zostawi Ciebie i dziecko na Twojej głowie... i co wtedy nie masz już szans na normalną kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan Koksa
"tommy , zajeżdżasz mi pryszczatym krypto gejem . " koleś może być pryszczatym kryptoejem , może być nawet nowozelandzkim gadającym kaktusem , co nie zmienia faktu , że ma rację. Nikt normalny nie bierze sobie balastu w postaci dzieci na głowę , jak nie musi. Jakbyście miały do wyboru dwóch podobnych facetów z czego jeden samotnie wychowujący dziecko to same długo byście się nie zastanawiały. Wychowywać, łożyć na cudzego dzieciaka w takiej sytuacji chcą faktycznie tylko frajerzy których żadna wolna nie chciała. A dzieciata , wsio rawno byleby zasilał konto ich bachora i by dziecko nie musiało mówić w przedszkolu, że nie ma taty. A jak przyjdą problemy to i tak chłop usłyszy od dziecka "sp... nie jesteś moim ojcem". A jak ojciec pierdnie to i w wielu przypadkach mamusia do niego wróci : "niby czemu nie, kiedyś go kochałam , mogę pokochać na nowo a dziecko będzie miało kompletną rodzinę" Tak to się często kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy vercetti
a po co mi druga kobieta, chyba tylko do seksu. a tak poświęcił bym się dziecku, a od matki ściągnął bym tylko alimenty. więc nie porównuj mnie do matek na siłę szukających chłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak....
Większość kobiet nawet nie spojrzałaby na faceta płacącego alimeny, nie mówiąc już o wychowywaniu przez niego dziecka. Kobiety wychodzące za mąż za rozwodnika starają się ograniczyć mu kontakty z dziećmi z poprzedniego małżeństwa, wydatki materialne na te dzieci są takze dla nich solą w oku. Poniekąd to zrozumiałe, bo kobieta chce, by facet wszyskie zasoby poświęcał ich wspólnym dzieciom. Bajki o złych macochach nie są tylko bajkami, opisują rzeczywiste relacje pomiedzy pasierbami a nową żoną faceta. To oczywiste, że trudno zaplanować swoje życie, a przynajmniej nie każdy to potrafi. Ale kiedy ktoś doradza kobietom większą roztropność w podejmowaniu kontaktów seksualnych, zawsze z oburzeniem odpowiadają, że jest równouprawnienie, XXI wiek i że im od życia też się coś należy. Kidy zostaną same z dzieckiem, są oburzone, że facet kończy znajomość, kiedy dowiaduje się o dziecku, na tym forum jest pełno tematów o takich rejterujących facetach. Czlowiek ma prawo do dokonywania wyborów, ale musi ponosić ich konsekwencje, a nie się później żalić na podłych facetów bez uczuć, którzy nie chcą wychowywać ich nieślubnych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy vercetti
i właśnie zawsze jest winny facet- nie chce być z kobieta z dzieckiem, to wyzwą go od geja, chłopczyka, kiedy facet ma dziecko- kobiety mówią, nie bo będzie płacił alimenty, będziecie mieli mniej kasy, facet oszczędza kasę- skapiec, zerwij z nim, facet chce iść na weekend z kumplami- facet zły bo olewa kobietę, facet nie chce grubej kobiety- cham patrzy na wygląd, niedojrzały chłopiec bo nie docenia ciała, gej bo woli chude. kobiety są głupie bo zawsze to one chcą mieć korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ok, ktoś nie chce być w związku z osobą z "bagażem" to niech sobie weźmie wolną po co ta dyskusja... A kobiety z dziećmi też nie szukają facetów na siłę... uwierz mi... zwłaszcza te które zostały "wyruchane" dosłownie i w przenośni... gdy ktoś cię tak bardzo oszuka przez długi czas masz niesmak to płci przeciwnej... i w każdym doszukujesz się ostatniego palanta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz tom, co do wypowiedzi wyżej... baby też mają nierówno pod sufitem... ale to nie jest uwarunkowane płcią... znajdziesz tyle samo głupich bab co i głupich facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy vercetti
i jeszcze, facet chce loda- nie rób wbrew sobie zerwij bo cie nie szanuję, facet nie chce zrobić minętki- zerwij z nim, bo będzie gowniany w łóżku, facet musi cie tam wylizac, ale sam ma nie wymagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak....
To, że kobieta chce zawsze postawić na swoim i wykorzystać faceta, głupie nie jest. Głupie jest tylko uzasadnianie przez kobiety takiego postępowania. Ciągle mówią o milości, uczuciach, a chodzi im o dobro ich dzieci, o kasę i inne zasoby, jakie może zaoferować im facet. Kobiety glupie w swoim postępowaniu nie są, ale zakłamant tak, i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak....
Kafeteria jest miejscem, gdzie ludzie scczerze mówią, to co myślą. Czy to oznacza, że zmieniają swoje zapatrywania na wiele spraw, gdy odchodzą od komputera do rzeczywistości? Oczywiście wiele osób prowokuje swoich rozmówców, ale nie zmienia to faktu, że forumowe wypowiedzi są w dużym stopniu odzwierciedleniem poglądów prawdziwych ludzi z krwi i kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysieńkaaaaa
Młody facet, który wiąże się kobietą w ciąży jest bez ambicji i jakiś dziwny. Kto o zdrowych zmysłach chciałby zadawać się z kobietą, która puściła się i zeszmaciła w przypadkowym gościem, który na pewno nie jest jej partnerem bo by jej nie zostawił samą w ciąży. Mogę zrozumieć sytuacje gdy oboje partnerów są po przejściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele
Sam jesteś niedowartościowanym frajerem, autorze, skoro szukasz zainteresowania na damskim forum :) Rozumiem, że w realu żadna cię nie chce- ani wolna, ani w ciąży... I chyba już wiem dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie większość ludzi na kafe ma jakieś spaczone myślenie i w żadnym wypadku to co mówią na forum nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości... jedni koloryzują, drudzy idą w przesadę i skrajności, inni prowokują... Weź zbierz sobie znajomych, babki, facetów i wtedy pogadajcie, tylko tak możesz dobrze skonfrontować wypowiedzi... A ja nadal się zastanawiam, dlaczego każda samotna matka jest przez was kwalifikowana jako puszczalska... to jakaś masakryczne uogólnienie i generalizacja... i tylko tym potrafią się posługiwać ludzie na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy vercetti
nie mówiłem że każda, ale napewno niemal każda młoda jest głupia że daje się wrobić w dziecko. a to że siedzie na tym forum to moja sprawa i nie mam zamiaru wam udowadniać że mam powodzenie i mogę wyrwać wolną kobietę. ale i tak wolę życie bez żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don pedro de la rosa
my tu nie mówimy o ginger lub samotnych matkach a O FACETACH FRAJERACH I CIOTACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberek 1
ale nie rozumiem czego to tak cie boli ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy vercetti
czy boli? nie. ale uważam ich za cioty, gdyż jeszcze twierdzą na siłę że oni je kochają. pewnie tak, bo tylko samotne matki na nich spojrzały, a zapominają że wolne kobiety ich omijały, i wielce są z tego dumni jakby zaliczyli pamele anderson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberek 1
a jednak cie boli... znalezli miłosc i raczej im zazdroscisz tego szczescia. Niech kazdy zyje własnym zyciem co ci do tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy vercetti
dziękuję za taką miłość i płacenie za bachora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberek 1
chcesz sie poczuc lepszy od nich ? bo oni maja laske z dzieckiem a ty zaliczasz wolne małolatki ? moze im to odpowiada? moze wierza w cos wiecej niz sex ?? wyczówam ze zazdroscisz im tej miłosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberek 1
kazde dziecko jest warte miłosci !! i nie wyzywał bezbronnego dziecka od bachora !!! a kobiety z dzieckiem tez sa wartosciowe !!! a co powiesz o 30 letniej wdowie z 2 dzieci ??? tez wstyd z taka sie wiazac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberek 1
jescze jedno dzieci z rozbitych rodzin maja gdzies swoich tatusiow ktorzy płaca alimenty? to o czym ty mowisz? jakie płacenie na "bachora" jak to nie ładnie nazwałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×