Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tommy vercetti

dla mnie facet który wiąże się z kobietą w ciąży jest ciotą i zakompleksionym fr

Polecane posty

Gość tommy vercetti
a ile tu nawet na kafe było przypadków- mam faceta ale kocham byłego, nawet jeśli większość to prowokacje to i tak zdarzają się prawdziwe historię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie głupoty wypisujesz
więc twoim zdaniem w miłości jest stopniowanie? no i do tego zależy, czy ma się kompleksy, czy nie? kolejne bzdury tzn. że osoba szanująca się , mająca własne poczucie wartości, nie może się zakochać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tommy dlaczego bierzesz swoje argumenty opierasz tylko na tematach z kafe!!! dla mnie to chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy vercetti
nie wnikam w to że osoby mogą się zakochać, ale ci którzy nie mają powodzenia czepiają się wszystkiego kto wyrazi zainteresowanie, to jest przecież jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy vercetti
nie opieram wszystkiego na kafe, nawet prawie nic na tym nie opieram, ale przecież nie można tego wykluczyć. nawet w realu widziałem jak laska wróciła do byłego i rzuciła swojego obecnego, więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, czepną się wszystkiego co wyrazi zainteresowanie... ale dlaczego tylko kobieta z dzieckiem ma się zainteresować takim zakompleksionym typem... kobieta z dziećmi chce faceta dojrzałego emocjonalnie a nie zakompleksionego fajtłapę, który byłby żadnym przykładem dla dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy vercetti
a jak ma kasę, mieszkanie? zawsze lepszy rydz niż nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak bym wolała żeby facet miał honor i był jakimś wzorem dla dziecka niż miał tylko jakieś mieszkanie czy kasę... pieniędzmi dziecka nie wychowasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy vercetti
ale nakarmisz, zapewnisz dach nad głową i przyszłość, rozrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie samym chlebem i rozrywkami żyje człowiek.... trzeba też przekazywać jakieś wartości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy vercetti
już widzę te wartości jak brakuje pieniędzy, ciągła frustracja matki, dzieci kombinujące na boku jak dorobić. czarne interesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale człowieku! dlaczego ty samotną matkę asocjujesz z biedną, zakompleksioną i zdesperowaną kobietą? Nie jedna ma lepszą pracę i zarabia wystarczająco żeby utrzymać siebie i dziecko... i nie potrzebuje 2 dużego dziecka w domu... tylko faceta z krwi i kości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×